Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

4 posters

6 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sonraki

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 6 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Ağus. 15, 2016 3:33 pm

Ablam maşallah -700 hiç fena bi sonuç değil inşlh böyle devam eder.

Bende bu yöntemi sevdim valla. Başlamadan önce çok tedrgndim yapamam diye  okadar saat aç kalma fikri korkutuyo insanı ama bakıyorumki  daha fazla bile aç kalabilirim. Denemek lazmmış her yeni fikri denemeden karar vermemek lazmmış. Devam etmeyi düşünüyrm. Bugün yine 17 buçk saatten sonra yemeğe başladm akşm toptan yazarm:). Valla ben haftada bi kilo vermeyede razıyım ayda 4 kilo 3 ayda öncelikli hedefime ulaşmak demek Smile) hayırlısı olsn bakalım. 
Sizde iyiki varsınız ablamm..

Hamzahalenur

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 6 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 15, 2016 3:40 pm

Canım gerçekden insan alışıyor bak hatta tek öğün bile yapabilir hale geleceksin .. Ama böyle iki öğün güzel bence.. Arada sırada tek öğünde yaparız belki Smile
Ya zaten haftada 1 kilo vermek en mantıklısı.. Bizim yanlışımız hergün tartılıp eksi görmek istiyoruz sonrada yıllgınlık oluyor.. Sen perşembe tartılacakdın demi.. Perşembe bende tartılayım perşembeden perşembeye yapalım kilo bildirimlerimizi o zaman canım ne dersin ?? 
Gerçi ben gene duramam tartılırım kesin de işde bildirimi haftalık yapalım:)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Ağus. 15, 2016 4:33 pm

Hahahaa sen çok yaşa ablam:))))) yine tartılırsn ama biirini perşembe yapalım:)))  bakma bende arada tartılıyorum  mesela çok az olsada eksilme var  perşmbe tam sonucu yszacam bende. 

Evet öyle yapalım perşembe kilo bildrimi yapalım başka bi günde olur bana hergün uyar:)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Ağus. 15, 2016 4:35 pm

Bu grubumuz viberde olsaydı keşke ya. Yada oğlm facesi var 11 yaşnda onun mesengerinden  yazışırdk dahamı rahat olırdu sanki

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 15, 2016 4:45 pm

Halenur canım napıyım kız tartılmadan duramam ben anam, yıllardır diyet dönemlerinde öyleyim malesef Smile

Perşembe tartılalım bu hafta bakalım.. Sonra ortak bir gün belirleriz olmazsa.. 

Canım ben face zaten hiç kullanmadım hesabımda yok. 
Viber de tlfon yazışma programı sanırım. Ama oda kullanışlı olur mu acaba ya, bırdan yeri geliyor uzuun uzun yazışıyoruz kayıtlı kalıyor falan.. Sanki çok iyi olmaz gibime geliyor canım ya.. Kız ha bırdan ha viberden ne farkediyo, sonucda telden bakıyorsun Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Ağus. 15, 2016 5:13 pm

Burda bildirim gelmiyo bide burda gir sayfa tıkla biraz uğraşılı neyse burdan devam edelim. Perşembe bildrm yaparz tmm dr.Smile)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 15, 2016 6:19 pm

Teşekkür ederim kızlar..
If yöntemini tam olarak uyguladım sayılmaz ama son günlerde daha çok dikkat ediyorum ama bugün 5.30 gihi yedim akşam yemeğimi tavuk ızgara bir tabakta yoğurtlu boncuk mantı minik minik elle yapılır ama iki bardak Pepsi içtim arada içiyorum valla çok sık değil allahtan 

Aslı senin de ödemler gitmiş baya...

Eve gidince hocanın diyetini uygulıcam ya kadın 51 kiloya düştü spora başladığım Zaman üstüne oturan eşofman şimdi belimden düşüyor gösterdi bana da şok oldum. Süper Bi irade valla
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 15, 2016 9:38 pm

Canım sporunda zaten epey kalori harcıyorsun bide emziriyorsun, bence fazla değil yediklerin.. 

Evine geçince seni tutamıyacaz kız anlaşılan hadi bakalım bizede motivasyon olursun.. 

Kız hocan kadın tüm gün spor yaptırıyordur, e bide dikkat edince verir tabii.. Ama sende de çocuklar var tüm gün onların ğeşinde koşarken doğal sporda yapıyorsun aslında , bence sende verirsin kolayca yeter ki tatlıya dikkat et azcık gerisi gelir bence canım Smile

Bugün bakalım sporuma başlama niyetindeyim inşallah bende Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 15, 2016 10:04 pm

Hamzahalenur demiş ki:Burda bildirim gelmiyo bide burda gir sayfa tıkla biraz uğraşılı neyse burdan devam edelim. Perşembe bildrm yaparz tmm dr.Smile)
Tamam canım perşembeye kilo bildirelim inşallah , hem belki o zaman kilo bildireceğiz diye daha dikkatli gideriz.. Böyle haftada ne verdik pnu bile göremiyoruz.. İyi olacak haftalık bildirim inşallah.. Acaba Cuma mı yapsak ? 
Seda sende katılır mısın haftalık bildirime ne dersin ??
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Ağus. 15, 2016 11:05 pm

Olivenoil demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:Burda bildirim gelmiyo bide burda gir sayfa tıkla biraz uğraşılı neyse burdan devam edelim. Perşembe bildrm yaparz tmm dr.Smile)
Tamam canım perşembeye kilo bildirelim inşallah , hem belki o zaman kilo bildireceğiz diye daha dikkatli gideriz.. Böyle haftada ne verdik pnu bile göremiyoruz.. İyi olacak haftalık bildirim inşallah.. Acaba Cuma mı yapsak ? 
Seda sende katılır mısın haftalık bildirime ne dersin ??
Farketmez ablan cuma da olur.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 15, 2016 11:17 pm

Tamam Cuma olsun o zaman kuzum Smile
Bende yatsı namazını kılayım inş sporumu yapıcam Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 16, 2016 10:47 am

Gnaydınnnnlarrrr:)))))

Bugün aeorobik vardı sporda bir saat sürdü spordan önce bir kutu kakaolu süt içtim. Bu arada süt leptini bozuyormu merak ediyorum...

Ve bugün tartıldım vücudumda ödem var parmaklarımdan biliyorum yüzük parmağıma oturmuş vaziyette 72 kilo çıktım Bi oley çekmişim tartının başında:))) hoca başıyla destekliyor kaçtın Dedi 76 idim 9 gün oldu bugün spora gideli ve toplamda 4 kg verdim. If sistemini tamamen oturtmam lazım o Zaman çok daha iyi olacak biliyorum:)
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 16, 2016 3:39 pm

Sedacığım Maşallahın var ayy süpersin tatlım. Bide ödem olmasına rağmen 72 isen gerçekden süper bir sonuç . Hadi bakalım bol eksiler görürsün daha da inşallah canım Smile

Biz Halenır ile Cumadan cumaya tartı bildirimi yapıcaz inşallah haftalık. Hem verdiğimiz haftalık kiloları daha iyi görürüz diye düşünüyoruz. Sende cuma tartılsana gene birlikde yapalım, ne dersin..

Bende bugün az da olsa vermişim gene ama yazmıycam Smile Cumaya sürpriz olsun Smile

Sporuma dün gece başladım çok şükür p90x3 yarım saat yapıverdim iyi oldu Smile

Süt leptimi bozuyormuş sanırım canım ya 30 kaloriyi aşan yiyecekler leptini engelliyormuş diye okudum . Kk da IF yapanların topiğinde de dün biri sormuş, konu sahibi süt bozuyor malesef sabah içmeyin yazmış.. Onun yerine ayran iç bari az tuzlu ya da tuzsuz..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Salı Ağus. 16, 2016 7:58 pm

Seda kıız maşalllah darısı bizim başımıza. Bende bi değişiklik yok sinir olmaya başlıyorum gene ya. Yediklermde bi yanlş varsa söyleyn kızlar:((
Bugünkü menüm
Saat 12 de bir yumurta
Saat 3 te bir küçük boğaça bir dilim pudngli kek orta şekerli kahve(misafirlkteydm)
Saat 7 de 1haşlanmış patates yumurta salatalık soğandan oluşan salata bir kase yoğurt.
Bugn spor yapamaycm heralde.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 16, 2016 9:19 pm

Olivenoil demiş ki:Sedacığım Maşallahın var ayy süpersin tatlım. Bide ödem olmasına rağmen 72 isen gerçekden süper bir sonuç . Hadi bakalım bol eksiler görürsün daha da inşallah canım Smile

Biz Halenır ile Cumadan cumaya tartı bildirimi yapıcaz inşallah haftalık. Hem verdiğimiz haftalık kiloları daha iyi görürüz diye düşünüyoruz. Sende cuma tartılsana gene birlikde yapalım, ne dersin..

Bende bugün az da olsa vermişim gene ama yazmıycam Smile Cumaya sürpriz olsun Smile

Sporuma dün gece başladım çok şükür p90x3 yarım saat yapıverdim iyi oldu Smile

Süt leptimi bozuyormuş sanırım canım ya 30 kaloriyi aşan yiyecekler leptini engelliyormuş diye okudum . Kk da IF yapanların topiğinde de dün biri sormuş, konu sahibi süt bozuyor malesef sabah içmeyin yazmış.. Onun yerine ayran iç bari az tuzlu ya da tuzsuz..
Sağol canım inşallah böyle devam eder... Evet ben de baktım süt leptini bozuyormuş bundan böyle sabahları spordan önce ayran içeyim ya da yoğurt yerim artık

Tamam canım cuma günü bildiririm ben de 

Ne farkı var ikisi arasında? Süre farkından başka?
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 16, 2016 9:22 pm

Hamzahalenur demiş ki:Seda kıız maşalllah darısı bizim başımıza. Bende bi değişiklik yok sinir olmaya başlıyorum gene ya. Yediklermde bi yanlş varsa söyleyn kızlar:((
Bugünkü menüm
Saat 12 de bir yumurta
Saat 3 te bir küçük boğaça bir dilim pudngli kek orta şekerli kahve(misafirlkteydm)
Saat 7 de 1haşlanmış patates yumurta salatalık soğandan oluşan salata bir kase yoğurt.
Ayy sağol canım benim inşallah siz de tıkır tıkır verirsiniz.. Aslı beni biler ben hergün düze şi spor yaptığım halde aylarca aynı kiloda kaldığımı bilirim ama görünüşte çok inceliyordum bilmiyorum kk da fotolarımı görmüş müydün? Ciddi anlamda inceliyordum 
Ben doğumdan sonra toplamda 16 kilo vermiş oldum bugün itibariyle ahhh şu hocanın diyetini de Bi uygulayabilsem çok iyi olacak ya tatil öncesi 10 kg veriyormuşum düşünsene ideal kiloma ulaşmış olurum süper olurrrr bounce
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 16, 2016 9:30 pm

Hamzahalenur demiş ki:Seda kıız maşalllah darısı bizim başımıza. Bende bi değişiklik yok sinir olmaya başlıyorum gene ya. Yediklermde bi yanlş varsa söyleyn kızlar:((
Bugünkü menüm
Saat 12 de bir yumurta
Canım menün gayet iyi, hiç moralini bozma ne dedik hergün eksi göremiyoruz, o yüzden haftalık sonuçlara odaklanalım. Hiç bozma moralini tatlım elbet gidecek, sen düzenine devam et. Karbonhidrat miktarını 50 nin üstüne çıkarmazsan daha çabuk etki görürsün inşallah canım.bugün mesela patates olmasaymış akşam için karbon miktarının daha iyi olurdu. Bu küçük ayrıntıya dikkat ettiğin zaman emin ol eksiler gelecek.. Ama genede abartı asla yok menümde canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 16, 2016 9:33 pm

Sedacığım evet sen yoğurt ye ya da ayran iç artık canım Smile

P90x3 evet yarım saat , p90x den farkı setler tabiki daha az ve tempo hızlı diğerinde mesela sogumayı son 5 dak yaptırıyor bunda son 45 sn de yaptırıyor.. Bakalım devam ediyimde önemli olan o canım Smile

Cuma bildirim günümüz oley heyecanlıyım kız bakalım napcaz toplu olarak Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 16, 2016 9:39 pm

Bugünkü menüm

Öğlen 12:30' da
2 dilim hellim peynir ızgara 
5,6 zeytin 
2 lavaş ( buradaki lavaş yemek tabağı büyüklüğünde, TR' dekiler nasıl oluyor bilmiyorum ölçü olarak böyle ve ince yufka kalınlıgında ) 
4,5 çatal reçel

Akşam 20' de
Ton balıklı salata ( çok çok az tuzlu )

Aslında akşam karabugday yemek istedim şöyle yoğurtla bulgur pilavı gibi.. Hatta pişirdim . Ama sonra düşündüm ki;öğlen zaten iki lavaşla günlük karbonhidrat miktarını aşmış bile olabilirim, karabugdayda da karbonhidrat bol, tek artısı şişlik yapmıyor gluten yok içinde.. O nedenle karabugdaydan vazgeçdim. Muhtemelen yarın iki öğünümüde karabugday ile yapıcam tabiki ölçülü yiycem inş. Sınırsız değil oda yanii ...
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Salı Ağus. 16, 2016 11:07 pm

Evet kızlar dediğinizi yapıcam moral bozmadan bu düzene devam edecem inşlh. Ya bu aralar gitmemz gereken yerler var e her gittiğimz yerde ikramlarda var azda olsa yiyorum işte dayanamıyorum Sad haftalık durumuma bakıcam belki ilk hafta etki etmez ama bu ıf le vereceğime inanıyorum.
Sedacım resmlerini görmedm ne yazıkki. Benimde bu ay takıldı veremedm bu rakamlarda gittim geldim evet kaçırdğmda oldu yalan söyleyemem ama çok sık tuttğm günlerde oldu . Bu kiloyu verirkende böyleydi bu sıralar durdu vr bu beni sinir etmeye başladı. Ama ölçülerde incelme var tabi oda beni mutlu ediyo işte. Ayyy anam Allah hepimize yardmcı olsn.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 16, 2016 11:31 pm

Halenır canım gezmede az yemeyi başarmak bile bişey kuzum:) biryere gittiğinde evde yediğiklerini karbonhidrat olarak az tutarsın çok sorun olmaz o zaman canım inş.. Mesela protein diyetinde biz sıfıra yakın karbonhidrat aldığımızdan öyle güzel kilo veriliyor canım. 
İnternette yediğin şeylerin karbonhidrat değerleri var onlara bir göz at aklında olsun.. Zaten kaçındığımız kalorili şeyler, karbonhidrat miktarı yüksek besinler .. Hamur işleri tatlılar ve baklagiller bunlarda ölçüye dikkat edebilsek gayet güzel gidecek kilolar.. Hatırlatma olsun diye yazdım canım.. Zaten sende biliyorsun ..

Ayy Vildanı merak ediyorum ya bakalım kaç gün dayanacak.. Ama ilk seferde birden 21 gün nasıl yapacak bilmem önce 3,7,10,21 yapın diyorlar ama, heralde zorlandığı zaman bırakır..

Muruvet de gelmez oldu.. Napıyor acaba ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 17, 2016 12:30 am

Olivenoil demiş ki:Halenır canım gezmede az yemeyi başarmak bile bişey kuzum:) biryere gittiğinde evde yediğiklerini karbonhidrat olarak az tutarsın çok sorun olmaz o zaman canım inş.. Mesela protein diyetinde biz sıfıra yakın karbonhidrat aldığımızdan öyle güzel kilo veriliyor canım. 
İnternette yediğin şeylerin karbonhidrat değerleri var onlara bir göz at aklında olsun.. Zaten kaçındığımız kalorili şeyler, karbonhidrat miktarı yüksek besinler .. Hamur işleri tatlılar ve baklagiller bunlarda ölçüye dikkat edebilsek gayet güzel gidecek kilolar.. Hatırlatma olsun diye yazdım canım.. Zaten sende biliyorsun ..

Ayy Vildanı merak ediyorum ya bakalım kaç gün dayanacak.. Ama ilk seferde birden 21 gün nasıl yapacak bilmem önce 3,7,10,21 yapın diyorlar ama, heralde zorlandığı zaman bırakır..

Tşkler ablam evet elimden geldkçe bende bakıyorum miktarlara ama nefis işte dayanamıyor:)
 Valla bende merak edyrm nekadar dayanacağına maşallah iyi gidiyor.
Mürüvet abla çook yoğun galiba Allah yardmcsı olsn

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 17, 2016 12:31 am

Olivenoil demiş ki:Halenır canım gezmede az yemeyi başarmak bile bişey kuzum:) biryere gittiğinde evde yediğiklerini karbonhidrat olarak az tutarsın çok sorun olmaz o zaman canım inş.. Mesela protein diyetinde biz sıfıra yakın karbonhidrat aldığımızdan öyle güzel kilo veriliyor canım. 

Tşkler ablam evet elimden geldkçe bende bakıyorum miktarlara ama nefis işte dayanamıyor:)
 Valla bende merak edyrm nekadar dayanacağına maşallah iyi gidiyor.
Mürüvet abla çook yoğun galiba Allah yardmcsı olsn

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 17, 2016 2:04 am

Canım can taşıyoruz nefis taşıyoruz napalım kör topal ilerliycez işde Smile 
En azından kilo almıyoruz oda bişey ahahahah Smile

Su orucunu bende sadece 2 gün yapmısdım 5,6 ay önce.. Eşim bıraktırmışdı.. Aslında 3 gün yapacakdım .. Hergün bir kilo vermişdim.. Ama bırakınca karbonhidrat yediğimden kendimi bir hafta doyuramamışdım Smile yani bırakıncada dikkatli yemek yenmesi lazım ki yoksa hepsi geri geliyor.. İnşallah Vildan başarılı olur.. Onun ikinci denemesi sanırım bahsetmişdi önceden..

Muruvet de gerçekden yoğun olmasa yazardı ya.. Ama kilo vermiş geçen yazdı ya sizin topiğe.. Gene gelir inşallah vazgeçmez zaten o canım ya Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 17, 2016 2:09 am

Kızlar sporumuda yaptım. Kendi sayfamda da paylaşdım..

Giyindim video inanın yarım saat açılmadı, gıcık oldum ama pes etmedim. Eşim ne sabırlısın ben olsam yere fırlatmışdım o ıpadi diyor. Ayy ıpadimin suçu ne hatlar yoğun kullnanalar yoğun ondandı yani Smile ama vazgeçebilirdim açılmıyor diye çok şükür kü sabrımın sonu selamet oldu Smile 

Kız Seda yapabilsem sabah Max30 akşam da p90x3 toplamda bir saat miss olur da sabahları ya da gündüz pek fırsatım olmuyor ya.. Olsa süper olur aslında da işde o aşkın gelmesi lazım bana birzamanlardaki gibi Smile şu aralar yok oldu canlandırmaya çalışıyorum işde Smile
Olivenoil
Olivenoil

6 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sonraki