Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

5 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 12, 2016 3:21 am

IF yönteminde de aynen dediğin gibi karbonhidrat miktarını ölçülü tutmak gerekiyor yoksa fazla bir fayda sağlamaz. 
Tüm gün karbonhidrat almamışsın, kız kardeşinde yediklerinde ölçüyü fazla aşmış sayılmaz canım. En fazla korumuş olursun, fazla sorun olmaz inşallah. 10 günde bir gün serbest takılmak güzel de on gün sabredebilsek ahh keske Smile

Hadi bakalım bugün kü ölçülerini merakla bekliycem canım Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Cuma Ağus. 12, 2016 12:32 pm

Aynen Canım ama ben hiç o kurala uymadım:(
Evet bugün kahvaltıda iki dilim ekmek(beyaz ekmek yedim çıtır çıtırr Ohh çok güzeldi) biner kızartması 4-5 tane bit dilim beyaz peynir iki Zeytin çay

Akşama kadar yine yemicem 12.30 kahvaltı 19.30 son yeme saatim 
Ara öğün olarak kahve içicem inşallah 
Bugün yine spora gidemedim küçük oğlum ateşlendi gece hiç uyumadım zombi gibiyim. Bi sürü işim var üniv gidip transkrip almam lazım vs vs off
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 12, 2016 1:24 pm

Biber kızartması ve taze ekmek hemde kahvaltıda oyy oyu en sevdiğim şey Smile afiyet olsun şekerim Smile

Geçmiş olsun kuzunada canım , çabuk iyileşir inşallah.
İşlerinde de Allah kolaylık versin, merakımız içimizde kaldı ayol Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Cuma Ağus. 12, 2016 2:18 pm

Sağol bebekim... Ben de çok seviyorum biber kızartması taze ekmek çıtır çıtır kim bunlar dururken at gibi yulaf yer ki ıyyy

Ben sağlıkçıyım biliyorsun 2010 da lisans tamamlamıştım yalnız okul bitti okuduğum işletme bölümü üst öğrenim satılmaktan çıktı yök Ağralı tarafından yalnız derede kadememe yansıdı

Şimdi tekrar açıldı iki yıl okuyup lisans tamamlıcam böylece iki üniversite bitirmiş olucam maaşıma da yansıcak derece kadememe de emekliliğime de
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Cuma Ağus. 12, 2016 3:52 pm

Kızlar ben farklı birşey tespit ettim:lol:
Her gün spor yapmak bana iyi gelmiyor. Bak kaç gündür gidiyordum üst üste 3 gün gittim iki gündür gitmedim vücudum çekilmiş gibi hissediyorum. Bir gün yapıp bir gün dinlenmek en iyisi sanki
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 12, 2016 4:52 pm

Öyle bir fırsatın varsa tamamla tabii canım yaşın genç okursun, birsürüde faydası olacakmış ihmal etme..

Spor yapınca kaslar şişiyor sanırım şişiyoruz, dinlenmek iyi geliyor olmalı.. Zaten zamanında az kaldı, bir gün arayla gidebilirsin rahat rahat hatta step günlerine git hep Smile kalori harcaman tavan yapıyor ya Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Cuma Ağus. 12, 2016 5:12 pm

Evet ben de aynısını düşündüm yarın step var diye biliyorum hocaya sorup öyle gidicem 
7 günüm kaldı 8 gün gittim. Eve dönüşte de öyle yapmayı düşünüyorum her gün değil de gün aşırı... Birde bişeyi daha farkettim her gün spor yaparsam iştahımı kontrol edemiyorum bu şekilde daha çok faydasını görücem sanki. En azından bir süre denicem
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 12, 2016 8:28 pm

Herkesin yeme düzeni ve vücudunun verdiği tepkiler farklı farklı olabiliyor. Deneyerek kendi düzenini oluşturmak en iyisi canım. Seni senden iyi kimse yanıyamaz.. Dene bakalım ..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir C.tesi Ağus. 13, 2016 12:22 pm

Bugün kahvaltıda sucuklu omlet peynir domates zeytin yedim yanında pide ile.. Çok güzel doydum akşam 7 E kadar yine kahve ve yeşilçayla geçiştirmeyi düşünüyorum inşallah
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir C.tesi Ağus. 13, 2016 3:11 pm

Gayet güzel kahvaltın canım , afiyet olsun. Bende 
2 yumurta
Biraz çökelek peynir
4,5 zeytin
1 dilim protein ekmeği

İnşallah düzenime tekrar dönerim.
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir C.tesi Ağus. 13, 2016 11:08 pm

Seninki de güzel Aslı 
Kahvaltısız olmuyor ya ben yapamıyorum yani 1 de de yesem mutlaka kahvaltı yapmalıyım günüm ilk öğünün de. Bazıları kahvaltı etmeden ıspanak bilmem ne yiyorlar Nasıl yiyorlar onu da anlamıyorum. 

Ayy ben en son 7 de kestim yemeği akşam yemeğimi 6 da Makarna yedim patlıcanlı biberli falan

Şuan açlıktan bayılmak üzereyim az önce mutfağa gittim gittim geldim gözüm Nutellayla takıldı sonra kruvasan gördüm Bi baktım un helvası aman allahım ev karbonhidrat cephanesi gibi...
Ama birşey yemedim gidip yatıcam şimdi
Birde kendimi zayıflamış hissediyorum spora giderken böyle hissetmemiştim!!
Kesinlikle gün aşırı yapıcam sporumu hem böylelikle iştahımı da daha kolay kontrol etmiş olurum
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Paz Ağus. 14, 2016 12:07 am

Kahvaltı yapmayı ben genelde klasik kahvaltının yanına börek çörek, kızartma şu bu yaptığımda severim. Aslında klasik kahvaltı yapmayı o kadarda sevmiyorum ben. Ama diyette hafif atlatmak için kahvaltı yapıyorum.. Bugün düşündümde şöyle kızartılmış patlıcanla karnıyarık yapmadım ne zamandır.. Karnıyarıgı ertesi gün kahvaltıda uemeye bayılırım mesela.. Kız dur anam ağzım sulandı gene , tam toparlanırken yoldan çıkmayım ben Smile 
İnstagramında zaten diyet sayfalarına bakarken yemekler  çıkıyor, artık bakmıyorum.. Ciddi insanın iştahını açıyorlar ya .. İyili biz resim paylaşmıyoruz anam diyet neyim kalmazdı bende haa Smile

Sorma zaten evlerimiz karbonhidrat deposu anam.. Çok acıktığında tuzsuz ayran içebilirsin ya da bir ik kaşık yoğurt ya da 4,5 badem .. 
Kesin kilo vermişsindir canım bu hafta baya dikkatli gittin..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Paz Ağus. 14, 2016 10:11 am

Aynen kız ben de sevmem hatta biz çocukluktan beri böyledir. Mutlaka bişey olur kahvaltıda annem ya kızartma ya yarımca böreği ya hurmacık daha Bi sürü şey...annem yapardı birinden birini 
Bizde de o yüzden böyle kalmış alışkanlık yani
Mesela bizde sebze yemeği yemek sayılmaz. Mutlaka et olacak, hamur işi de yaygındır mesela bizde. Ben hiç hayatımda kereviz yemedim Smile)
Brokoli 3-4 kez yemişimdir...
Öyle yani
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Paz Ağus. 14, 2016 1:46 pm

Ayy evet ya kesinlikle yetiştirilmeyle alakalı benim annemde aynıdır kahvaltıda ille bişeyler yapardı bende öyleyimdir, bizimkilerde öyle alışdığından börek mörek fazla yapmayınca kahvaltıları beğenmez oldular. Geçen hafta yaptıklarımızdan eşimde yeter bişey yapma bu hafta bende diyetteyim dedi gene sonunda Smile oda birkaç gün dikkat edicek böyle olunca banada iyi oluyor.. 

Ben zeytinyağlı yemekleride çok severim. Etçiyimdir aynen et yemeği olmazsa sanki yemek yokmuş gibi hissederim.. Burda eti heryerden almadığımızdan bazen mecbur etsiz takılıyoruz. Eşim fazla ne sebzeye ne ete düşkündür ben ikisinide severim.. İkiside eksik olursa ararım yani.. Eşimde meyvesiz yapamaz mesela bende meyveye fazla düşkün değilimdir.. Hele mız aman Allahım kasayla alsa bir haftada bitirir yani o derece muz sever benim adam. Senelerdir bıkmadan nasıl bu kadar yiyor şaşırıyorum. Maymuna dönüşecek diye korkduğum zamanlar olmuşdur hani Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Paz Ağus. 14, 2016 3:29 pm

Hahahaa adamı maymun ettin kız deli 

Benim kocam da Eti pek sevmez yıllardır operasyonlarda üst bölgelerinde kumanya yediğinden hamur işi ve sebze seviyor
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Paz Ağus. 14, 2016 7:36 pm

Muz özellikle spor yapanlara çok tavsiye ediliyor.. Karatay' da da var hatta kahvaltı yerine küçük boy muz yenebiliyor. 
Bende akşam saatinde yedim bugün. Açlık geldi birden çorbamı ısıtırken dolapdan buz gibi alıp yedim gitti. Düşünsem o saatte yemeyim derdim , iyi oldu Smile

Bugünde spor yapmıycam ben, iyi alışdım haa tembelliğe ama yarın inşallah başlarım artık.. Acaba diyorum p90x3 e mi geçsem, çünkü aynı programın hızlandırılmış yarım saatlik versiyonu.. Arkasınada 15 dak karın eğzersizini eklersem hergün aslında iyi olur.. Süreler uzun olunca başlamak gözümde büyüyor ya bi garip oldum.. Belkide bu akşam bir denerim .. Yaparsam yazarım zaten..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Paz Ağus. 14, 2016 7:56 pm

Evet biliyorum hatta ben bir ara spora başlamadan önce yarım muz yiyordum şimdi Bi küçük kutu kakaolu süt içiyorum 

1.5 saat sürüyordu demi Ayy ben yapamam ya mümkün değil 
P90x3 den devam et en azından başlamak için motivasyon gelir süre kısa ya:))

Ben sana diyorum FB geç diye dinlemiyorsun ki anam:))
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Paz Ağus. 14, 2016 7:59 pm

Bugün kahvaltıyı dışarda yaptık herşeyden bol bol yedim valla saatte 12.30 civarıydı açık bÜFE kahvaltıydı abartmadan yedim herşeyden 
Akşamı da 6.30 gibi tavuk patlıcan karpuz yedim ara rezene yeşil çay içtim 
Birazdan bir yeşil çay daha içerim
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Paz Ağus. 14, 2016 9:02 pm

Ohh ohh ne güzel yapmışsınız kahvaltıyı dışarda yapmakla canım. Bende çok severim .. Yeme içme olsunda anam neyi sevmiyom ki zatii Smile
Rezene çayı gerçekden çok ödem attırıyor. Bende demliycem bugün daha hiç içmedim..

Canım p90x e başladım ya yarım kalsın istemiyorum hemde gözüm almıyor. O yüzden dediğin gibi hiç değilse yarım saat çabucak yapılır onu devam ettiriyim diyorum..

Kız senin FB den gözüm korkuyo benim anam hiç kolay değil oda yani p90x den daha zor hatta bana göre .. Bide parça parça olması gıcık biraz ya .. Sana parça parça olması zor gelmiyor mu, ben kendimi biliyorum, ek program olunca genelde amann boşver deyip ekleri yapmıyorum Smile
P90x bazı programları 1 saat bazıları 1,30 saat ama ben bir saat olacak şekilde yapıyordum genelde ilk hafta hariç.. Ama bir saat bile gözümde büyüyyorda büyüyor şu an. En iyisi ben yarım saatlik olan MAAS programını yapıyım. Zaten aynı hareketler çalışmalar sadece hızlı tempoda süre kısa..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Paz Ağus. 14, 2016 9:33 pm

Kızzz ben de aynen öyleyim Boğaz'ıma çok düşkünüm herşeyin de iyisinden anlarım tam bir gurmeyim yani:)))

Canım tam aksi böyle 3-4 video olunca daha bir güzel oluyor. Acaba bındsn sonra ne var diye bekliyorsun. Kişi değişiyor kıyafet değişiyor vs:)) 

Tamam o zaman sen istediğinden devam et bakalım bhnları bitene kadar ne programlar çıkacak

Ben mesela zumba strong çok merak ediyorum
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Paz Ağus. 14, 2016 9:45 pm

Ağzımızın tadına düşkün olmasak kilo problemimiz olmazdı kız zaten Smile
He ya ben p90x3 le devam etmeye başlayım bakalım inşallah devam edebilirim.
Ayy Zumba strong videosunu göndermişdin ya , acayip bişey anam .. Onu yapan erim erim erir heralde kız.. Bende merak ediyorum bak onu.. Haber edersin banada.. Haber aldıkca canım Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Ptsi Ağus. 15, 2016 11:55 am

Evet nihayet 4 gün aradan sonra bugün sporuma gidebildim

Step yaptık ama bugün kısa sürdü yarım saat öncesinden bitirdi hoca 
Millet artık oflayıp puflayınca fazla tur attırmadı
Eve gelene kadar (yürüme meşedesin 10 dk) 685 kalori yaktım bugün diğer günlere göre ciddi kısa sürdü kaloriden de anlaşılacağı gibi
Şuana dek 1.5 lt su içtim aç karnına limon sıkmayı unutmuşum:(( ikinci 1.5 limonlu içicem inşallah 
Az önce Bi tane ev poğaçası attım ağzıma çok acıkmıştım daha kahvaltı edicem Smile)

Bu arada 73 kiloyum 76 ile başlamıştım ve bugün sporda 9. Günüm. Diyet falan uygulamıyorum dediğim gibi herşeyden istediğim kadar yiyorum sadece saatleri Bitez daralttım akşam aç yatmaya gayret ediyorum 
Dün gece buna pek uyamadım yalnız iki tane kruvasanla birazcık kuruyemiş yedim:((

Evet şimdilik bu kadar

Bu arada ölçülerimi almadık kartımı evde unutmuşum yarın bakıcaz inşallah
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Ptsi Ağus. 15, 2016 1:04 pm

Sedacım süper sonuç canım yani bu 3 kiloyu 9 gnlük spor ve ıf beslenmeyemi borçlusn? Bu sorunun cvbı benm için önmli daha çok motivasyonum artar:)) 
Benimde bugün 3. Günüm ıf te. İki gündür 17 buçuk yaptm açlık süremi. Gittikçe daraltmayı düşünüyorum. Bide bişey farkettim midemi alştı nedir 12 buçuğa kadar aç olmama ragmen tok hissediyorum. Güzel bir yöntem devam edicem inşlh

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Ptsi Ağus. 15, 2016 1:07 pm

Sendede bişi farkettim  çok acıkmştm yazmşsn bence gece yediğin kuruvasanın etkisi çok. O seni acıktrmş bencs çünkü bendede oluyo gece atıştrdğm zaman midem çabukk kazınıyr

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Ptsi Ağus. 15, 2016 2:22 pm

Seda canım 73 kiloya inmen 9 günde gerçekden harika bir sonuc.
Sporunda da yarım saate ragmen genede çok iyi kalori harcamışsın Maşallah:)
Halenur canım sana katılıyorum insan gece acayip aç yatıyor, yemek hayalleri kuruyosun sabah kalkınca şunu yiycem falan diye ama sabah insan öyle tok oluyor ki akşama kadar bile aç durabilir yani o derece..

Bende bugün 72,900 çıkdım kızlar Smile -700 dünden ödemler azaldı ama hala tam gitmedi ama bundan sonra bu kadar veremem gibime geliyor.. Lapa ya da karabugday detoksu yapsam bir gün hiç fena olmuyacak.. Bugün geçdi artık ..

Halenur canım If yönteminden kesinlikle güzel sonuçlar alacağından eminim canım.. Yeter ki devam et..

Bugün akşama inşallah sporuma başlıycam bende kısmetse.. Özledim mi ne spor yapmayı ayy Smile yapanlar olunca insan sporada özeniyor iyiki varsınız canlarım Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

5 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön