Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

10 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Perş. Ağus. 25, 2016 11:26 pm

Ayy bende acele yazarken hep yanlış yazıyorum önemli değil kuzum anlaşılıyor yazdıkların canım Smile

Tartı öncesi genede tek öğün iyi olmuş kız Smile

Dün tek öğün beslenen bir doktorun yazısını okudum. Kendine düstır edinmiş böyle yemeyi ve hastalanmadığını bile yaşıtlarına göre çok daha genç gösterdiğini hatta saçlarındaki kırların siyahlaştığını bile yazmış. Ama yıllardır böyle besleniyormuş artık. Benim için bunun sürekli yapmak mümkün değil ama arada takılıyorum işde. Zararlı iştahı açacak şeyleri yamaesek aslında frenleniyor iştah da işde nefis bu arada bile bile söz geçiremiyoruz. Canım o an gözüm döndüğünden yoğurt aklıma gelmedi işde Smile lavaşı abatmasam sorun o kadar olmazdı neyse napıyom artık gelecek günlere bakalım Smile

Valla Vildan' ı takdir ediyorum bu konuda gerçekden nefsine hakim olmayı başarıyor Maşallah ben o kadar kesinlikle yapamam. İnşallah istediği gibi hastalıklarıda şifa bulur. Ama 10 günden sonra vücut hastalıkları atmaya başlayormuş ve o zaman kusma gibi ağır vakalar oluyor ve doktor kontrolü işde burda devreye giriyormuş. Okuduklarımda öyle yazıyorlardı. İnşallah öyle ağır şeyler yaşamaz.. Merakla takipdeyim kendisini ve bende bir ara en azından 3 günlük yapma niyetindeyim hazır hissettiğimde tabii..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 12:29 am

Gerçekten takdire şayan.. vuct alışıyo galiba
 Ben daha çok sonrasını merak edyrm yani yemeye başlamasndaki vuct tepkisini. Nen asla yapamam abla hastalık içinse on günden sonra dyosun e ozaman üç günlük yapmanın bi faydası olurmuki hızla gden kilo dışında? Çook zor ben asla yapamam yani belki denesem doktr kontrolnde yaparım ama yapmayı istemem yani:))

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 26, 2016 12:59 am

Hastalık için yapmıycam ben yaparsam kilo vermek için yaparım ayy Smile aslında yapabilsem isterim manevi açıdanda insana çok iyi geliyormuş. Peygamberler de yaparmış. Ama o kadar uzun süre eşim varken ben istesemde o izin vermez. Diyet yapmama bile kızar oldu artık bide ona hele normal oruc tut der biliyom ben herifimi Smile
24 saati bile söylemiyorum ona o gelince ben yeni yedim diyorum sabahlarıda sabah az attım bişeyler ağzıma diyorum, yoksa oruc tut madem der biliyom onu Smile ama orucda su içilmediğinden zayıflıyamıyorum ben işde aslında haklı yani de Smile

Kilosunun bir kısmını mecburen alıcak Vildan da ama  dikkat eder diyet modunda giderse az bir farkla başarır bence ki azimli görüyorum Maşallah kendisini yapar yani Vildancıgım Smile

Ayy Cankızz ' ı bende çok merak ettim kız cimcime nerelerde niye yazmıyor ki, inşallah olumsuz bişey yokdur..

Seda da kocasıyla keyif çatıyor tabi uğramadı bugün Smile Maşallah diyelim de tadını çıkarsın ya aylardır ayrıydılar hakediyorlar yani Smile Allah kimseyi eşinden çoluğundan çocuğundan ayırmasın ..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 11:04 am

Bu hafta 85.6 geldim yani  geçen haftadan - 200 grm Smile)) halbuki aynı şeyleri yaptm anlam veremedim

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 26, 2016 1:02 pm

Kızlar kilom 71,500 geçen haftadan +400' üm 
Ayy Halenır canım hiç değilse eksidesin sen kuzum olsun. Benim bir iki güne regl şişliğimde başlar haftaya cuma zaten hiç ümidim yok .. Üff ya şu 70 lerden kurtulamadım gitti Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 3:39 pm

Napalım ablam önümüzdeki maçlara bakalım:))) bu arada yine geçtim seni Wink))

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 26, 2016 4:53 pm

Ne güldüm kızz ayy bak beni unutmuşum, geçdin canısı evet tebrikler cicim Smile
Zaten ben kimle kapışsam alıp başını gidiyor Smile hatta geçen hafta yazacakdım unutmuşum Smile 
Sanki artı çıkmamışım eksi çıkmışım gibi zeytinyağlı dolma yaptım pişiyor, şimdide lahmacun yapmaya gidiyorum, hamurunu içini falan hazırladım, iş pişirmeye kaldı Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 4:59 pm

Valla bende dolma yaptm üstnde pişiyor. Bugn ödül günümüz olsunn amaan bidahamı gelecez dünyaya;)))

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 26, 2016 10:23 pm

Halenur kuzum Ohh yedik dolmalarıda Smile Allah' a şükürler olsun Smile napalım artık önümüzdeki günlere odaklanalım..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 10:28 pm

@Olivenoil demiş ki:Halenur kuzum Ohh yedik dolmalarıda Smile Allah' a şükürler olsun Smile napalım artık önümüzdeki günlere odaklanalım..
Aynen ablam. Bugün 11 de bozdm çocklarla eşimle kahvaltı yaptm yumurta domates yedm öğln iki gündr dolapta olup yemediğim fıstıklı kadayıf ( burda meşurdur tadı süper)ve dondrma yedm. 7 dede 4 dolma bi kase çorba içtim. Bi haftaydı kabzdm bugn düzgn yiyince bağırsaklar boşaldıSmile). Yeşil kahve başka bi marka aldm işe yaramadı hep kabzdm bu hafta . Benim markada pazartesi gelecekmiş

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 10:29 pm

Bu arada bu hafta ful sporumu yapcm. Bu akşmlık 1 buçk saatlik spor bitti çok şükür ama valla zar zor sürüklene sürüklene yaptm:)

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Cuma Ağus. 26, 2016 10:36 pm

Ayy kuzum bugünlükde ödül günün olsun canım benim. Ayy kabızsa o zaten eksileri az çıkarmışdır tatlım.. Demek yeşil kahvenin hepsi işe yaramıyormuş, geçen Türk marketinde bakındım var mı diye ama yokdu olsa alacakdım Smile 
Kadayıfın şerbetli türlerine ben de bayılırım hatta baklavadan daha çok severim kadayıfı ben afiyet olsun canım Smile

Spor da Maşallahın var canım devam et kesinlikle. Ben bu hafta çok saldım sporu ama benimde acilen başlamam lazım, yapmadıkça insan yapmak için daha zorlanıyor. Ayy nasıl yapmışısm aylarca diyorum Smile iş yoğunlup
Ğum birkaç gün daha sürecek ondan sonra sporda da toparlanırım inşallah bişey çıkmazsa.. Cankız gene yazmamış nerde bu kız ayy , tatile falan gitse yazarda heralde..
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Cuma Ağus. 26, 2016 11:43 pm

Valla ablam bugün çok saldım yedimde yedim . Daha dolmalarım var az önce dolaba koyarken zor tuttum kendimi bitane yememek için:))) 
Yok ablam hepsine güven olmuyor herzaman içtiğimi günde bir kere içsem fayda ediyordu bu yenisini sabah akşam içiyorum tersine dahada tembelleştrdi ya hayret bişi.  
Cankızı çok merak edyrm insan bi haber eder ya değilmi ama..
Spordan soğudm sanki ya:(  hiç.içimden yapmak gelmiyor .işte önümz bayram bikaç kilo daha verip inceleyim dye hedef koydm ondan yapıcam sürüklenerekte olsa. Sende işlerini kolayla başla ablam. Bayramda yakın öyle çok işim varkiii uff. Halama yardıma gdecm doğm yapck evini temzleycz. Kızkardeşim taişnıyor bigünde ona yardma gdecem . Benim evn temzliği. Alışverip elbise ayy anaaaamm . Dünya işleri bitmiyor bi türlü

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir C.tesi Ağus. 27, 2016 12:22 am

Kuzum sen bendende yoğunsun ayy Smile Allah kolaylıklar versin cümlemize Smile
Bende şu işleri bitireyim bayram temizliğine geçicem çok iş var evde çok Smile Allah sağlık sıhhat versin hallederiz inşallah kızum benim Smile

Bu bayram Tr' ye gitmeyi çok istiyorum aslında ama işlerde yoğun sonra gideriz diyor eşim , annemde düğün var bayramın ikinci gününden itibaren evde olmayacak başka şehre geçecek, ordanda en büyük teyzem hasta ona gidecek ee gitsem gene göremiycem o yüzden en iyisi sonra gitmek olacak galiba bakalım kısmet.. 

Bugün habire yiyorum ya eşim diyor ki ne oldu diyet,yok diyet falan bırakdım diyorum, asla inanmam sen vazgeçmezsin diyor. Yapsam laf ediyor bıraksam garibine gidiyor benim adam da şaşırdı iyice anam Smile veremeyincede insan gerçekden motivasyon kaybı yaşıyor ya.. Bu hafta çok sıkı yapmıycam açıkcası sanırım.. Takılcam işde gene aşırı kaçırmam ama artık yoruldum ya frenle frenle kendini sonuc nanay Smile az bünye gevşesin bakalım diyorum ama artık bilmiyorum yaa ..az toparlanıyım bakiim neler olacak Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir C.tesi Ağus. 27, 2016 9:22 am

Kızlarrr günaydın nasılsınız giremiyorum bu ara ya... Bugün tartı günüydü tartı da yok bulunduğum yerde. Eşimin memleketindeyiz şimdi Sivas'ın Bi ilçesi
Ayy yemin ediyorum 80 E çıkmazsam iyi ya dün eşimin amcası mangala davet etti ordan dönüşte halasına gittik saat 8.30 da hambal yedim. Sivas yemeği hamur işi:((( ordan sonra birisi daha aradı çiğ köfte yaptım illa gelin diye Ayy o kadar da Bi güzeldi ki ama allahtan midemde yer kalmamıştı iki tane yedim sadece 

Bende durumlar böyle eve gidince disipline geçmem lazım

Kız Aslı sen Sak'ın ha Türkiye'ye geleyim deme:(( daha önce ki gelmelerinde diyordun da kilo alıyorum diye şimdi seni daha iyi anlıyorum 
Anam ne boğazım gı illa Bi yiyecem önüme geleni
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir C.tesi Ağus. 27, 2016 9:24 am

Aslııı kız benim gönderdiğim diyeti denesene bi
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir C.tesi Ağus. 27, 2016 1:22 pm

Amaan Sedacım keyfine bak şekerim ya, öyle abartılacak rahatsız edici kilolarımız kalmadı bizim zaten, insan yiyince ödemden çok almış geliyor başda ama sonra alsan alsan az bişey almış olursun eve dönünce inş verirsin canım. Eşinle çocuklarınla keyfini çıkar.. 

Ya ben bu hafta artı çıkdım okumuşsundur. Karnım şu an bir şiş anlatamam regl şişliğim başladı belli. Uff bu şişlik durumunada bir sinir oluyorum şurda 2 hafta bile normal durumda kalamıyoruz ya hemen regl şişliği başlıyor e benim uzun sürüyor bitince de hemen gitmiyor.. Yani aslında 70 de kalmak için bile benim en az 67,65 olmam lazım ancak o zaman rahat ederim.. Ya kısa bir ara vermek istiyorum Sedacım ya, yoruldum inan ya sürekli dikkat etmekden.. Bayramdan sonra tekrar sporumada diyetimede asılırım diyorum bakalım.. 

Ya zaten bu bayram çok istememe rağmen gidemiycez sanırım. Yazmışdım annem evde olmayacak, işler yoğun. Yoksa eşim koşa koşa gidelim derdi. Kısmet  bakalım. 

Hocanın diyetinin fotosunu çekmişdim. Kendimi hazır hissettiğimde bakarım bakalım. Eger gidecek olsaydık bi gayret biraz daha veriyim diye çabalardım ama gidemeyince rolantiye aldım şimdilik gibi bişey Smile

Siz bayramda orada mısınız, dönecek misin canım ??
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir C.tesi Ağus. 27, 2016 5:44 pm

Amannnn he valla ya aynen boşver sallaaaa
Yalnız ben spora tam gaz devam etmeliyim eve gidince sporsuz olmuyor ya If sistemi de sporsuz ve karbonhidratı kesmeden işe yaramıyor
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir C.tesi Ağus. 27, 2016 10:40 pm

Evet canım ya biraz fazlada aşırıya kaçmadan ara vericem.. Sonra inşallah devam ederiz. Sporsuz gerçekden insanın kilo vermesi zor kilo vermesek bile vücutumuzun tipi skılığı bile buna değer yani.. Ama spordan da soğumuş durumdayım şu an. Bayramdan sonra inşallah yeniden toparlanırız Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Paz Ağus. 28, 2016 12:00 am

İyi geceler kızlarrr
Ya ablam bizim düşünceler bukadarmı uyuşyr yaa. Bende abartya kaçmadan yedklerimi salmaya karar verdm belki böyle daha da iyi olur bu hafta böyle takılcm. İf e devam ama yedklerimi bilemeycm:))
 Sedacım anın tadını çıkar canımn takılma okadar. Almş bile olsan bi haftalık dikkat ve sporla hwmen gder çünkü yeni yerleşmemiş kilolar hemen gdyr:)

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Paz Ağus. 28, 2016 5:33 am

Bir de böyle dene bakalım Halenurcuğum, sende uzun süredir diyettesin arada gevşemek lazım ya Smile yoksa vücutta vermemk için direniyor.. Duruma göre bakarsın sonra canım.. Ben kilo alcam regl şişliğide var zaten, ama cidden umrumda değil, çünkü kafaca insan o modda değilse hem yapmak zorluyor eksiye geçemiyorum hemde bir mola iyi olacak gibi bakalım ya .. Hayırlısı artık Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından metebatur Bir Paz Ağus. 28, 2016 10:16 am

Aynen kızlar çok iyi düşünmüşsünüz katılıyorum size ben zaten diyette falan değilim sizin şuan uygulayacağınızı ben hep uyguluyorum zaten:))) siz de bana katılmış olurusunuz:))

Şimdi ben hiç dikkat etmiyorum şuanda da görümcelerdyim sabah kahvaltısına eniştem tulum peyniri ile sıcak pide almış bir yedim ki Ohh miss gibi Allah olmayana versin:D

Şimdi burdan eve gidicem kurban geliyor zaten etler misafirlikler vs ondan sonra da hemen Sideye tatile gidicez yani benim düzene geçmem 1.5 ayı bulacak gibi... Olsun hayırlısı olsun Yüce Rabbim sağlık ömür versin hepsi yerine gelir inşallah 

Ama şu hocamın yaptığı diyeti yapmayı çok istiyorum ya yalnız yulafı Nasıl yerim her gün orası meçhul:shock:Shocked
metebatur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Ptsi Ağus. 29, 2016 3:32 am

Kızlar benim acilen toparlanıp tekrar kilo verme moduna geçmem lazım Smile
Bayramda bir ihtimal Tr' ye gidiyoruz kızımla, daha yüzde yüz netleşmedi ama kızım çok istiyor. Babsıda siz gidin madem sonra ben giderim diyor bakalım yarın falan netleşir..

O yüzden şı an o kadar şişim ki tartıya çıkmaya korkuyorum o derece.. Bugün öğlende pişi yaptım bir güzel yedim sayısını miktarını hatırlamıyorum o derece yani.. Ama yarından itibaren hem If hemde pro beslenmeye geçmek istiyorum. Bu aralar bırası oldukça sıcak canım hiç tavuk yemek istemiyor ama zorluycam artık bakalım inşallah toparlanırım. Sporda bişeyler yapmam lazım. 

Seda canım sen başlayana karar bende Tr' ye gidersem inş gidip dönmüş olurum yeniden başlarız birlikde kız Smile kilo almış olarak döneceğim için Smile

Halenur canım sende toparlan hadi bayrama kadar bir iki kilo daha verebilirsin. Sende de aynı motive eksikliği oldu biliyorum canım ama kız sen bana bakma kuzum ben bayramda gitme işi olmuyacak diye rahattım biraz da, ama sen bayramda daha da incelmiş olmak istemez misin canım.. Hadi toparlan sende birlikde devam edelim. Kapışalım diycemde hangi yüzle Smile zaten bu hafta regl şişliğimde var valla 71,500 e dönsem öpüp başıma koycam o derece şişim Smile neyse sonucda daha kiloya dönüşmeden bu ödemlerden kırtulmam lazım.. Kaç gündür özgürce tiyorum zaten kısa bir mola oldu zaten. Şimdi toparlanma vakdi Smile
İki gecedir tuzlu çekirdek yiyorum düşünün kızlar ve yaptığı ödemi aylardır yememişdim en son Tr' de yemişdim sanırım Smile özlemişim yalan yok , neyse nefsimizi doyurduk nasılsa, sıra toparlanmada Smile
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Hamzahalenur Bir Ptsi Ağus. 29, 2016 10:06 am

Günaydın canlar..
Ablam bi haftada az bi eksi görnce motivasyn falan kalmadı sporu bile istemiyor zorla sürüklüyrm kendimi halbuki iki kilo daha vermek istyrdum moralim bozldu 3 gndr fazla yiyorum bende güya geceden karar almştm bugn az yemek için bakiyim nasl yapıcam artık. Sende toparlanma kararı almşsn sevndim ablam birlkte toparlarz inşlh
Seda tadını çıkar boşşver kızz. Sadece geç bişiler yeme ona dikkat et bişi olmz gerisi.

Hamzahalenur

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Olivenoil Bir Ptsi Ağus. 29, 2016 7:32 pm

Canım hiç moralini bozma tatlım, sonucda eksi çıkdın gene ve devam ettiğin sürece daha da vereceksin. Bazen vücut kendini korumaya alıyor sonra hoopp diye düşüyor. Umarım bugün toparlanmışsındır canım.
Bende bugün 22 saatlik açlıkdan sonra 18'de 
Tavuk kanat 6 tane 
2 yk kırmızı biber közleme salatası
2 yk domates sos sirkeli içinde sivri biber vardı iki tane 

Bakalım tek öğünde kalıcam inşallah,akşama ödem atıcı bitki çayıda içerim inş,
Spor olarak da max30 yapmak istiyorum totoyu kaldırabilirsem şayet. Yarım saat kardio çalışması.
Olivenoil

Kullanıcı profilini gör

10 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön