Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

4 posters

3 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sonraki

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 3 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 7:14 pm

metebatur demiş ki:Kızz Aslı bana mailden foto gönder merak ediyorum seni bekliyorum ha:))
Kız bak profilime en kilolu tombul yanaklı hallerimden resim koydum anam Smile
Son boydan hallerimi şişliğim insinde o zaman koyarım inş Smile nasılsa burası sakin gören yok:)
Profildeki resimde 90 a yakın halim.

Kaç yıldır kilolardan inan resim bile çekdirmiyordum çok çirkin çıkıyordum bide ben hiç forojenik değilimdir.. Normalden farklı bir tür çıkarım resimlerde Smile
Olivenoil
Olivenoil

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 3 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 7:49 pm

metebatur demiş ki:Selam günlükçüm 
Bugün kahvaltımı 1 de yaptım miss köy tereyağında yumurta domates peynir zeytin vs 
Saat 5 te Bulgurlu etli gözleme ( Sivas usulü ) bol acılı
Ara öğün iki tane limonlu yeşil çay
Benim için yemek olayı bitmiştir 

Bu arada kalori saatim geldi aslıcım stepi çok merak ediyorum bakalım kaç göstericek

Ben kalori saatimi alırken çok araştırmıştım bu konuda en iyisi ve en güvenilir marka Polar tercih ettim 

4 yıl oluyor alalı 200 küsüre almıştım
Afiyet olsun şekerim Smile

Ya marka olarak benimkide Polaris kadar olmasada iyide, çok özelliği var hafızaya alma falan valla tam çözemedim fonksiyon çok olunca kullanmasıda karışık oluyor. Altıüstü saat ama spor içinde eğzersize göre falanda tek tek ölçüm yapıyor falan karışık onlarımı karıştırıyorum oynarken bilemiyorum ben en iyisi kozıma veriyimde bir çözsün şunu dilini Smile wifi modem salonda ona yaklaşıncada sanki etkileyip durduruyor gibi geliyor, ne zaman mutfağa gitsem mesela mikrodalga fırın da etkiliyor .. Neyse işde .. Baksın bakalım benim cimcime Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur C.tesi Ağus. 06, 2016 7:54 pm

Olivenoil demiş ki:
metebatur demiş ki:Kızz Aslı bana mailden foto gönder merak ediyorum seni bekliyorum ha:))
Kız bak profilime en kilolu tombul yanaklı hallerimden resim koydum anam Smile
Son boydan hallerimi şişliğim insinde o zaman koyarım inş Smile nasılsa burası sakin gören yok:)
Profildeki resimde 90 a yakın halim.

Kaç yıldır kilolardan inan resim bile çekdirmiyordum çok çirkin çıkıyordum bide ben hiç forojenik değilimdir.. Normalden farklı bir tür çıkarım resimlerde Smile
Kız hiç birşey belli olmuyor
Ben de fotojenik değlim olduğumdan farklı çıkıyorum ben de
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur C.tesi Ağus. 06, 2016 7:56 pm

Olivenoil demiş ki:
metebatur demiş ki:Selam günlükçüm 
Bugün kahvaltımı 1 de yaptım miss köy tereyağında yumurta domates peynir zeytin vs 
Saat 5 te Bulgurlu etli gözleme ( Sivas usulü ) bol acılı
Ara öğün iki tane limonlu yeşil çay
Benim için yemek olayı bitmiştir 

Bu arada kalori saatim geldi aslıcım stepi çok merak ediyorum bakalım kaç göstericek

Ben kalori saatimi alırken çok araştırmıştım bu konuda en iyisi ve en güvenilir marka Polar tercih ettim 

4 yıl oluyor alalı 200 küsüre almıştım
Afiyet olsun şekerim Smile

Ya marka olarak benimkide Polaris kadar olmasada iyide, çok özelliği var hafızaya alma falan valla tam çözemedim fonksiyon çok olunca kullanmasıda karışık oluyor. Altıüstü saat ama spor içinde eğzersize göre falanda tek tek ölçüm yapıyor falan karışık onlarımı karıştırıyorum oynarken bilemiyorum ben en iyisi kozıma veriyimde bir çözsün şunu dilini Smile wifi modem salonda ona yaklaşıncada sanki etkileyip durduruyor gibi geliyor, ne zaman mutfağa gitsem mesela mikrodalga fırın da etkiliyor .. Neyse işde .. Baksın bakalım benim cimcime Smile
Evet evet kızına ver de baksın halletsin bakalım
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 9:15 pm

Kız inan 6 yıl önce kapandım, kapalı doğrudürüst resmin yok olanlarda sanki ben değilim anam Smile

Sabredin accık bir ara atarım inşallah Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 07, 2016 1:00 pm

Olivenoil demiş ki:Kız inan 6 yıl önce kapandım, kapalı doğrudürüst resmin yok olanlarda sanki ben değilim anam Smile

Sabredin accık bir ara atarım inşallah Smile
Tamam Canım Nasıl istersen...
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 07, 2016 1:01 pm

Merhabalar 
Kahvaltımı 12.30 gibi yaptım klasik hergünkünden
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 5:21 pm

Bugün sporun yokdur heralde , olsa yazardın demi ayy Smile
Ayy bir sinir geldi bana Sedacığım ya, yakında açlık orucuna giricem o derece kızgınım kendime yaa ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 07, 2016 5:27 pm

Olivenoil demiş ki:Bugün sporun yokdur heralde , olsa yazardın demi ayy Smile
Ayy bir sinir geldi bana Sedacığım ya, yakında açlık orucuna giricem o derece kızgınım kendime yaa ..
Yok canım yarın gidicem inşallah 

Niye ki ay? Zor gidiyor kilolar diye mi?
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 10:04 pm

Zor gidiyorda sebep olana bakmak lazım, kendime kızıyorum o yüzden..
poğaça börek yaptım. Pişdiler inan canım bile istemiyordu. Bizimkiler yerken bende azıcık ucundan bakayım dedim, bakış o bakış tabi tahmin ettiğiniz gibi.. 2 poğaca 3 dilim börek lüplettim.. 
İşde bu yüzden gitmiyor bu kilolar , biraz sık sonra bir günde hepsi mahvolsun... 
O kadar da kararlıydım halbuki.. Neyse yapacak bişey yok.. Yarından itibaren toparlanmak lazım yeniden yeniden..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 07, 2016 10:39 pm

Olivenoil demiş ki:Zor gidiyorda sebep olana bakmak lazım, kendime kızıyorum o yüzden..
poğaça börek yaptım. Pişdiler inan canım bile istemiyordu. Bizimkiler yerken bende azıcık ucundan bakayım dedim, bakış o bakış tabi tahmin ettiğiniz gibi.. 2 poğaca 3 dilim börek lüplettim.. 
İşde bu yüzden gitmiyor bu kilolar , biraz sık sonra bir günde hepsi mahvolsun... 
O kadar da kararlıydım halbuki.. Neyse yapacak bişey yok.. Yarından itibaren toparlanmak lazım yeniden yeniden..
Anlıyorum seni ama biraz da şu yüzden olamaz mı...?

Sen şimdi hem ağır spor yapıyorsun hem de günde tek öğün yiyerek resmen aç kalıyorsun bu durumda vücut kilitlenme pozisyonuna geçmez mi?

Hani kk da leithia yazmıştı hatırlarsan!!
Eğer ki hem spor yapıp özellikle ağır sporlar hem de yediklerinizden kısarsanız kilo veremezsiniz demişti
Karbon miktarını kesip protein artıracaksınız eğer her gün spor yapıyorsanız günlük 500 kalori (proteinden) fsxla almanız gerekli diye bi yazısı vardı

Bence senin vücudun şuan alarma geçmiş durumda 
Beyin diyor ki sen hem hergün yoğun spor yapıyorsun ki ortalama 500 kalori harcıyorsun hem de hiç birşey yemiyorsun. Ben senin ağzına attığın her lokmayı yağ olarak depolayıp ileriki zamanlara yatırım yaparım diye düşünüyor olabilir
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 07, 2016 10:41 pm

Bugün akşam yemeğinde bir küçük tabak güveç yedim ekmeksiz ve ayranla 
Ara öğün bir kupa yeşil çay ve karpuz 
Yarın sporda step vardır inşallah kalorisi saatimi takıcam ya meraklardayım
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 11:12 pm

Canım sağol uzun uzun yazmışsın Smile
Ya ben tek öğünde yediğim zamanlarda öyle kısmadım ki hiç, sende gördün nerdeyse çift öğün miktarı yedim. Ama regl dönemimime geldiğinden sonuçlarını göremedim sanırım zamanlama hatası oldu bu sebeple. Normal zamanda tecrübe etmek en iyisiydi.. Protein mikrarıma dikkat ediyorum zaten Sedacığım özellikle sporda yaptığımdan ben kısıtlamayı karbondan yapmaya çalışıyorum, ki onda bile o kadar azaltmıyorum.. 
Gün boyu sadece yoğurt ya da sadece salatayla öünümü geçiştirsem haklısın diycemde öyle birley söz konusu değil menülerimi görüyorsun ..
Tek öğün yönteminde kıtlık alarmına geçip depolama riski söz konusu olabilir, ama onun içinde reglimin bitmesini ve sonucı görmem lazım ki hah ondan oldu diyebileyim.. Aslında kızgınlığımın nedeni biraz da regl sonuna kadar dayanamayıp sonuçlardan emin olamamak .. Dayansaydım halbuki o zaman derdim ki bu yöntem bana yaradı ya da yaramadı.. Ama şimdi ortaya karışık bir durum çıkardım.. 

Neyse artık işde gerçekden bugün kendimede bu boğazımada çok kızgınım çok Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 11:14 pm

Senin bugünkü menülerin süper kız Maşallah Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 08, 2016 11:03 am

Hayırlı bir hafta başlangıcı olsun inşallah hepimize kızlar. Kız Seda dönmedin mi anam sporundan, nirdesin ?? Kalorilerin canına okudun mu baby yaz çabuk Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 08, 2016 11:45 am

Günaydınlarrrr herkese 
Kız Aslı geldim anam sabırsızlıkla yaktığım kaloriydi yazmak için:))

Evet 1 saat stepte 750 kalori yaktım, saatimi kapatmadım yoğun bir kardio çalışması olduğu devam ettirdim ve 1.5 saatte tam 980 kalori harcadım uhuhhuuuuu çekesin geldi:lol:Laughingbounce
Evde zumba dan step aletim var YouTube'den step çalışanlarına bakıp yapıcam çok güzel videolar buldum:)))

Şimdi kahvaltıya geçiyorum kızlar inanılmaz acıktım 

Bu arada bizim sor hocasının 25 günde 9 kilo verdiği diyetini paylaşıcam yakında sizlerle

Ben spora başladığımda yemi başlamıştı bahsetmişti bana o Zaman bugün sordum 25 günde 9 kilo Dedi yarın listesini alıcam
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 08, 2016 12:09 pm

Neyy neyyy 980 kal miiii Shocked Vuuuuhhhuuu bu nee kızz Maşallah Maşallah sana baby Smile harikasın gerçekden anam.. 

Videoları bizlede paylaş nasıl bişeymiş bu step öyle kız merak ettim arada yapalım bizde anam Smile

25 günde 9 kilo mu , anam bugünkü haberlerinle şok üstüne şok yaşatıyosun adama Smile

Ayy hemen al hemen kız neymiş nasıl beslenmiş.. Bekliyorum bak listeyi.. İnşallah Şeyda Coşkun listesi falan değildir . O kadının listelerini hiçç sevmiyorum bi alengirli geliyor bana.. Bide ben listelere gelen bir tip değilim ama belli mi olur sen al bakem bi şekerim Smile

Kız bak kalorilerine güvenip abanma heee yemeklere.. Ölçülü tutmaya çalış genede işe yarasın işde Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 08, 2016 1:02 pm

Kızz vallahi aynen foto atabiliyor muyuz buraya bilmiyorum eğer öyleyse aticim şekerim...

Kız stepin sonlarına doğru kalbim durdu zamnettim nefes alamıyordum çok fena oldum Bi kaç Sn sürdü sonra hemen devam ettim ve Sınuç bu Smile)))

Kahvaltıda klasik yaptım yalnız bugün yumurta yoktu 

Diyet listesini yarın alıcam inşallah aslında bugün alacaktım ama hoca aşağıdaydı bekleyemedim

Hocaya gösterdim kalori saatimi aslında 20 tur yapılınca 1000-1500 kalori harcandığını söyledi biz kaç yapıyoruz dedim 10 tur Dedi 

Bu kadın zaten step uzmanı gihi birşey çok profesyonel bu konuda gerçekten, zumba da yapalım mı dedim de benim alanım değil dedi:))

diyet listesi de hep aynı değil değişerek gidiyormuş Bi liste bir ay boyunca değil yani
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 08, 2016 1:27 pm

Foto atabiliyorsun tabiki, şöyle..
Yukarda disket resmi varya orada resmi seçip download et .. Bir link çıkıyor orada o linki kopyala 
Sonra link işaretinin solunda durak ekran işaretli yere tıkla .. Oraya yapıştır linki .. Oluyor. Denersen başarırsın zaten ..

Ben bugün gene poğaça börek yedim.. Ama nedense bugün bi sakinim.. Çokda umrumda değil elbet gidecekler.. Bide benim ve arkadaşların hatası hemen haftada 3 kilo falan gitsin istiyoruz yok öyle bişey işde.. İlk başlarda gidiyor ama onlarda genellikle ödem falan filan.. Haftada bir kilo en mantıklısı eger o gitmiyorsa o zaman bakmak düşünmek lazım.. Birde uzun süredir diyette olup kilosu az kalan kişiler dahada zorlanıyor tabii.. 

Yani ona kalırsa bende ilk 7,8 kilomu bir ayda vermişdim kaçamak yokdu tabiki ama verdikce vermişdim bunun kesin 3,4 kilosu ödem şişlik falandı demek ki.. Kalan 3, 4 kiloda zaten ayda verilecek normal kilo.. 

İyi bari iyi bir hocaya denk gelmişsin.. Kız ne güldüm haaa, hocayıda Zumbacı yapmaya kalkmış hatun ya Smile
Sen orda otursan Zumba hocası olarak seni işe başlatırlardı ha Smile)

Ayy birden spor yapasım geldi kızz Smile akşamı bekliycem ama Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 08, 2016 2:46 pm

Yap kız yap hiç durma 
YouTube'de step workout yazınca çıkıyor zaten oradakilerden gözüme kestirdiğimi yapıcam işte8) evime gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum harika programlar yapıcim kendime;)
Zumba yapmayı da çok özledim inan... Zumba benim için Bi terapi ruhumu alıp başka yerlere götürüyor sanki... O müziğe kendini verip ter atmak harika birşey Wink)

Baksana aklıma birşey geldi...
Hocadan diyet listesini alayım şimdi değil eve gidince ben ikimizde FB başlayalım... Aynı diyet aynı spor kalori saatlerimizde var... Birlikte gidelim ne diyorsun şekerim
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 08, 2016 6:04 pm

Step yapmak için step tahtası lazım demi kız Smile ayy bide onu almaya kalkmıyım şimdi ev spor salonuna döndü zatii Smile

Zumbacı senii Zumba kraliçesi Smile aslında severek yapmak bir sporu en güzeli, ayağın geri geri gitmemesi lazım spordan , bunu sağlıyorsa ne güzel işde canım Smile

Kız aslında fikir güzel anam ama şu listeni önce bir görelim, ona göre bakarız .. Diyorum ya ben öyle sabit listelere gelemeyen bir tipim Smile 

Spor konusunda da p90x i sevdim anacım ben şimdilik 3 ayımı kısmetse bitirip neticelerine bakmak istiyorum. Buna başlamadan olsaydı FB de güzel yapardık.. Ama bıkacak felan olursam olabilir yani Smile
Genede ayrı ayrı spor ayrı diyet bile olsa kapışırız şekerim ne olcak Smile
Kız sen bana kaloride fark atarsın gibi geliyor aynı sporuda yapsak anam Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 08, 2016 6:39 pm

Olivenoil demiş ki:Step yapmak için step tahtası lazım demi kız Smile ayy bide onu almaya kalkmıyım şimdi ev spor salonuna döndü zatii Smile

Zumbacı senii Zumba kraliçesi Smile aslında severek yapmak bir sporu en güzeli, ayağın geri geri gitmemesi lazım spordan , bunu sağlıyorsa ne güzel işde canım Smile

Kız aslında fikir güzel anam ama şu listeni önce bir görelim, ona göre bakarız .. Diyorum ya ben öyle sabit listelere gelemeyen bir tipim Smile 

Spor konusunda da p90x i sevdim anacım ben şimdilik 3 ayımı kısmetse bitirip neticelerine bakmak istiyorum. Buna başlamadan olsaydı FB de güzel yapardık.. Ama bıkacak felan olursam olabilir yani Smile
Genede ayrı ayrı spor ayrı diyet bile olsa kapışırız şekerim ne olcak Smile
Kız sen bana kaloride fark atarsın gibi geliyor aynı sporuda yapsak anam Smile
Yani evet olması lazım:p

P90x le devam et olmadı madem sevdin farketmez benim için:)

Eşim 15 gün sonra geliyor bi askerini düğüne göndermiş izne yani kendi düğünü adamın... 12 gün de izinliniz benim eve varmam 1 ayı bulacak sanırım Sad ben de devam ederim hiçç sıkıntı değil
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 08, 2016 7:56 pm

sağlık olsun canım, tadını çıkar işde nasılsa döneceksin inş. Bakarsın spor salon üyeliğini uzatırsın.. Bir ay nedir ki hemen geçiyor zaman zaten 15 gün sonra eşin gelecekmiş, ondan sonrasını zaten anlamazsın bile.. Kayınvalidenler  de Sivas da mı şekerim ?
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 08, 2016 8:02 pm

Aynen öyle doğru diyorsun 
Can'ım benim kayınvalidem yok kayınpederim var onlarda sivastalar evet
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 09, 2016 2:10 am

Kayınvalide sorunum yok diyosun yani Smile 
şu listeyi unutma hocandan istemeyi Sedacığım bakalım neymiş görelim hele bi Smile
Olivenoil
Olivenoil

3 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sonraki