Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

+2
Olivenoil
Admin
6 posters

4 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 4 Empty Geri: 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 06, 2016 12:22 am

Hu huu fıstıklar nasılsnz canlar maşallah yine döktürmüşsünüz:))

Ay ablam sen çok yaşa emi yazılarn güldrdü beni yoga hakkındakiler:)))) adam gibi yApın;)). Maşallah maharetlisin ablam reçeller  diyetlik tarfler falan..  yaratıcı özelliğin var sanki bana öle geldi herşeyi yaparsn maşallah.
Nasıl dayanıyorsn tebrik ederm ben asla yapamam tek öğün Allah yardmcn olsun bende seda gibi kilonu merakla bekliyrm canım

Sedacım Allah yardmcn olsn canım önce eşinden uzak olman sonra evinden uzak olman çook zor. Biran önce kavuşursnz inşlh. Benim kilolarmda 10 senelik ama işte hemen vermek istyrm çok sabırsz bi kişiliğim var bu huyumu sevmiyrm bişi olacaksa hemen olsn istiyorum.Sad kilo vermek içinde zaman gerekiyor yapck bişi yok...

Cansucum süpersin canım pro sendede işe yaramış maşallah. Tatile çıkarknde dikkat edersn inşlh hiç bişi olmz ama evden çıkmak yada misafr gelmesi yemek düzenini bozuyor azcık.. yarnki kilonu merak edyrm bol şans

Muruvet abla yoğun heralde yok iki gündür.

Hamzahalenur

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 4 Empty Geri: 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 06, 2016 12:32 am

Gelelim banaaa....
Ben tartılmaycktm sözde ama dayanamadm ve 89.4 çoktm inanılır gibi değil 87.2 yi gördüm sonra gün gün aldm... Durum böyle olunca diyetin anasını ağlattm bugün;))
Sabah yumurtayla kızartğm ekmekten avuç.içi kadar 4 tane ,peynir domates 
Öğlen bi tabak kısır
Akşamda bi dilim ekmekle güveç etindende 3 parça yedm 
1 saat yüryş + 30 dk egzersz(kol ,bacak,basen,mekik,alt göbek haretleri,tvister ) yaptım.veee 30 sn plank yaptm ama çook zorlanıyorum zamanla alşacam inşlh.

Bende durumlar bu pes etmek üzereym kendimle aavaştaym resmen..

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 1:38 am

metebatur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Ayy evet ayva reçelide süper olur ki benim eşim ayva delisidir. Ama alman marketlerinde yok , artık türk marketine sonbaharda gelince yapıyım bak iyi oldu hatırlattığın kız Smile 

Epey oldu evet ya evinden uzakda, anne baba evide olsa insan evini düzenini özlüyor tabii e bide eşinide özlemişsindir tabi.. Hayırlısıyla kavuştursun canımevinede eşinede Allah! 

Hadi ya iş başlıycan demek, çalışırkende kilo verirsin bencede .. En güzeli önceden vermek tabii.. Biz yavaşdan alıyoruz anam millet çatır çatır veriyor sıkmıyoruz ki hem kaçamak yapıp bol bol hemde kilo verelim diyoruz olmuyor.. Bizim yerimizde kim olsa iki katımızı vermişdi çokdan.. Hadi sende coluk çocuk küçük emziriyosun falanda bana ne oluyor kine kendi kendimi falakaya yatırcam az kaldı az Smile
Valla ben de bilmiyorum ya Bi enterasanlık var ama hele sen insaty max yaptın arkasına insanty yaptın. Az buz kalori harcatmıyor onlar istersen öküz ye yine vermen lazım. Hayır bir başkası sadece yürüyüşle kiloları veriyorda bize ne oluyorsa  No

Neyse ne yapıyoruz toplarlanıyoruz ben 10 ayda 14 kg vermiş oldum ama falsa kilolarımı da 5 sene de aldım 
Biz acele ediyoruz ya biraz da ben öyleyim en azından 

Yalnız bu sürede çok tatlı hamur işi yedim bize az geliyor ama ben yiyorum ya inkar edemem
Ayy evet kuzum bir enteresanlık kesin var bizde Smile helede bende Smile dediğin gibi onca ağır sporlar yaptım.. Genede kilolar gıdım gıdım bir ileri iki geri diye diye aylardır sürünüyorum Smile acaba kas miktarım mı arttı. Aslında bir diyetisyene gidip yağ kas miktarını ölçtürüp takip etmek lazım.. Kaslarım arttı kesinlikle onun farkındayım da işde kilo da da aşağılara düşmek istiyor insan beya, hemster gibi koş koş aynı kilodasın ne bu yaw Smile

Dediğin gibi silkeleniyoruz hep beraber hadin kızlar vakit oyalanma vakti deyil gayrıı Smile yol alma vakdi ( ben görcem kendimi regl bitince şimdi regl şişliğine sığınıp fazla çıkmaları takmıyorum da , gerçekler gün yüzüne çıkınca saçımı başımı yolup yoluk tavuğa döndürmezsem kendimi ne ala Smile  ) 

Bende kaçamak yapıyorum şekerim de genede dikkat ediyorum kız hep arada kaçırıyorum ertesi gün toplanıyorum.. Sen hiç değilse yiyorum diyorsun Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 1:43 am

Hamzahalenur demiş ki:Hu huu fıstıklar nasılsnz canlar maşallah yine döktürmüşsünüz:))

Ay ablam sen çok yaşa emi yazılarn güldrdü beni yoga hakkındakiler:)))) adam gibi yApın;)). Maşallah maharetlisin ablam reçeller  diyetlik tarfler falan..  yaratıcı özelliğin var sanki bana öle geldi herşeyi yaparsn maşallah.
Nasıl dayanıyorsn tebrik ederm ben asla yapamam tek öğün Allah yardmcn olsun bende seda gibi kilonu merakla bekliyrm canım

Sedacım Allah yardmcn olsn canım önce eşinden uzak olman sonra evinden uzak olman çook zor. Biran önce kavuşursnz inşlh. Benim kilolarmda 10 senelik ama işte hemen vermek istyrm çok sabırsz bi kişiliğim var bu huyumu sevmiyrm bişi olacaksa hemen olsn istiyorum.Sad kilo vermek içinde zaman gerekiyor yapck bişi yok...

Cansucum süpersin canım pro sendede işe yaramış maşallah. Tatile çıkarknde dikkat edersn inşlh hiç bişi olmz ama evden çıkmak yada misafr gelmesi yemek düzenini bozuyor azcık.. yarnki kilonu merak edyrm bol şans

Arada gülelim işde kız Smile 
Tatlım beceriklilik konusunda mutfakda yemek işinde öyleyimdir anama çekmişim pasta börek konularında o kadar iddialı değilimdir ama, onlarda klasik yaparım işde . Sende benden aşağı değilsin kuzucuğum Maşallah sanada .. 

Ya canım inan insan alışıyor iki gün sonra aramıyorsun bile .. Ama işe yarıyor mu asıl önemli olan o. Bir ara yapmışdım ben gene çok işe yaramışdı .. Meraklanın bakalım siz ben uçuruyum kilomuda görün Smile ( ters uçma da olabilir ha her ihtimal sözkonusu Smile  ) 

Ya evet Muruvet de yok şeker nirlerde kine yogunluğu bitmedi heralde gelirdi yoksa ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 1:53 am

Hamzahalenur demiş ki:Gelelim banaaa....
Ben tartılmaycktm sözde ama dayanamadm ve 89.4 çoktm inanılır gibi değil 87.2 yi gördüm sonra gün gün aldm... Durum böyle olunca diyetin anasını ağlattm bugün;))
Öğlen bi tabak kısır
1 saat yüryş + 30 dk egzersz(kol ,bacak,basen,mekik,alt göbek haretleri,tvister ) yaptım.veee 30 sn plank yaptm ama çook zorlanıyorum zamanla alşacam inşlh.

Canım seninde kesin regl şişliği var bak gerçekden.. 4 gün önceden başlıyor şişlikler. Hatta bir yazı vardı dur sana onu atayım bak için rahatlasın .. 

Sporunu yapmışsın harika plankda patlatılmış sonuna cheers ve süre olarak amanın birbıcuk saat süpersin baby Smile
Canım plankı ayakkabılarla yapıyorsun demi, ben bugün ayakkabılarla 60 sn durabildim, ayakkabısız 35 sn durmuşdum etkiliyor yani..

Pes etmek falan yok canım ben iki ay takıldığımı biliyorum kız, forumda da okumussundur mutlaka uzun süre takılanları falan genede sporumuda diyetimide bırakmadım. İşde o zamanlar tek öğün yapmışdım sporumu değiştirmişdim hareket başlamışdı tekrardan.. Sende bak süreyi arttırmışsın çokda iyi yapmışsın sporla yapılan değişiklik daha fazla etkili oluyor canım.. Yarın yediklerinide düzene koyup aynen yola devam canım.. Reg için daha da artı çıkabilirsin bu hafta o yüzden tartılma istersen kafaya takıcaksan.. Ama dikkatide elden bırakma.. Yarın mesela balık salata ya da tavuk salata gibi hafif öğünler yap yapabilirsen.. Şişlikde olsa biraz kilo farkı olabilir moralin yerine gelir.. Ama gerçekden takma canım ille gidecek.. Bir de tuza aman çok dikkat.. Rezene çayı acayip ödem atıyor almaya çalış denemeni tavsiye ederim kuzum..

Yazdıklarımı okuyanda ben sanki kiloları tıkkırı tıkkırı veriyomm  sanar haaa Smile bilmek ayrı uygulamak ayrı orasını karıştırmayalım şimdi canlarım ona göre Smile)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 1:57 am

[img]74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 4 2cikayt[/img]

Ne diyor gördün mü Halenurum hayatım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 2:08 am

Evet canlar gelelim spor şeyimize 

Bugün Yoga var demişdim demi ama ben yoga yerine ikinci gün programından başladım zor olan çıksın aradan dedim Smile 
P90X 1. Ay 4. Hafta 1. Gün CORE SYNERGITICS bir saat anamı ağlattı resmen .. Insanity den kurtuldum ohh ohh derken bu ne yaw.. Kesin Schaun T bundan çalmış hareketleri Smile
Aman yer hareketleri doluydu ve gerçekden en zor programıydı şimdiye kadarkilerin. Kız Seda yaparken sen geldin aklıma anam Seda bunu görse kesin saydırır dedim Smile

Neyse yarı yaptım yarı bırakdım derkene bitti işde 435 kal harcadım, harcıyom harcıyom da bi işe yaramıyo ki anam Smile hep aynı ben hep aynı yağlarım Smile 

Aslında şöyle bir hesap yapsam kafamda ( sesli düşünüyom diycemde olmayacak, yazılı düşünüyom Smile  )
7000 kal bir kilo verdiriyorsa.. Ortalama 500 kalori yaksak 500x6 gün =3000 kalori eder .. Ee buda haftada 500 gr mı bilem tamamlamıyor nerdeyse hadi 500 gr diyek, yediklerimizlede desteklemezsek kızlar gördüğünüz gibi sadece sporla kilo verme işi yaş ama verdiği sıkılık enerji metobolizmayı hızlandırması falan birsürü faydaları var tabii o ayrı konu.. 

Neymiş canlar sporumuza güvenip kaçamaklarımızı arttımıycaz gayri Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur C.tesi Ağus. 06, 2016 11:37 am

Hamzahalenur demiş ki:Hu huu fıstıklar nasılsnz canlar maşallah yine döktürmüşsünüz:))

Sağol canım benimkisi mecburi Bi ayrılık değil sırf bizim rahatlığımızdan Smile)
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Cansuderici C.tesi Ağus. 06, 2016 12:22 pm

94,80 im kızlar, -400 
Ohh 94 ü gördüm ya çok mutluyum. Bugünde pro diyetindeyim.
Akşama misafirlerim var benim kardeşlerin geliyor toplu halde kalabalık olacak. Görüşmek üzere kızlar çok işim var.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Muruvet C.tesi Ağus. 06, 2016 2:59 pm

Kızlar merak ettiniz biliyorum ama yazamıyorum kusura bakmayın kayınpederim yoğun bakimda

Muruvet

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 06, 2016 3:20 pm

Olivenoil demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:Gelelim banaaa....
Öğlen bi tabak kısır

Canım seninde kesin regl şişliği var bak gerçekden.. 4 gün önceden başlıyor şişlikler. Hatta bir yazı vardı dur sana onu atayım bak için rahatlasın .. 

Sporunu yapmışsın harika plankda patlatılmış sonuna cheers ve süre olarak amanın birbıcuk saat süpersin baby Smile
Canım plankı ayakkabılarla yapıyorsun demi, ben bugün ayakkabılarla 60 sn durabildim, ayakkabısız 35 sn durmuşdum etkiliyor yani..

Pes etmek falan yok canım ben iki ay takıldığımı biliyorum kız, forumda da okumussundur mutlaka uzun süre takılanları falan genede sporumuda diyetimide bırakmadım. İşde o zamanlar tek öğün yapmışdım sporumu değiştirmişdim hareket başlamışdı tekrardan.. Sende bak süreyi arttırmışsın çokda iyi yapmışsın sporla yapılan değişiklik daha fazla etkili oluyor canım.. Yarın yediklerinide düzene koyup aynen yola devam canım.. Reg için daha da artı çıkabilirsin bu hafta o yüzden tartılma istersen kafaya takıcaksan.. Ama dikkatide elden bırakma.. Yarın mesela balık salata ya da tavuk salata gibi hafif öğünler yap yapabilirsen.. Şişlikde olsa biraz kilo farkı olabilir moralin yerine gelir.. Ama gerçekden takma canım ille gidecek.. Bir de tuza aman çok dikkat.. Rezene çayı acayip ödem atıyor almaya çalış denemeni tavsiye ederim kuzum..

Yazdıklarımı okuyanda ben sanki kiloları tıkkırı tıkkırı veriyomm  sanar haaa Smile bilmek ayrı uygulamak ayrı orasını karıştırmayalım şimdi canlarım ona göre Smile)
Tşkler ablam desteğin için. ..

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 06, 2016 3:22 pm

Muruvet demiş ki:Kızlar merak ettiniz biliyorum ama yazamıyorum kusura bakmayın kayınpederim yoğun bakimda
Allah şifa versn canım

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 5:59 pm

L
Cansuderici demiş ki:94,80 im kızlar, -400 
Ohh 94 ü gördüm ya çok mutluyum. Bugünde pro diyetindeyim.
Akşama misafirlerim var benim kardeşlerin geliyor toplu halde kalabalık olacak. Görüşmek üzere kızlar çok işim var.
Ooo Maşallah Maşallah kuzum , hadi 90 a az kaldı kız Smile
Kolay gelsin canım, ne güzel işde kardeşlerinle falan ayy birden bende bizimkileri özledim bak Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 6:01 pm

Muruvet demiş ki:Kızlar merak ettiniz biliyorum ama yazamıyorum kusura bakmayın kayınpederim yoğun bakimda
Muruvetciğim çok çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım. Üst üste geldi yakınlarının rahatsızlığı vafatlar falan canım ya Allah sizinde yardımcınız olsun zor bir durum tez zamanda ferahlık versin inşallah canım.
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 6:20 pm

Kızlar 25 saatlik açlıkdan sonra, yemeğimi yedim. 
Bir kaşık kepçe kurufasulye, yarım kepçe karabuğday, bir kepçe döner ( kız benimkiler döneri ağzına bile sürmediler ya aaa nazarım mı değdi nedir, kızım zayen et türlerini nazlana nazlana yer , neyse hepsi bana kaldı ohh ohh Smile ) 
Sonra serin serin bol limonlu zeytinyağlı pırasamdan yedim iki kepçe yemişimdir ya çok güzel olmuş içimin baygınlığına da iyi geldi.. Ha bide maydonuzlu limonlu soğan salatası .. 

Eee tek öğün yiyosunda sonuc yok mu diyosunuz da daha sonuca var canlar ama şöyle bir durum var, bugün 70,700 geldim dünden -300 ama kabızlık çözüldü bide adetim çoşmuş durumda onların etkisidir heralde bakalım.. Ben alışdım bu düzene ya yoksa zorlasalar yapmazdım yanii Smile

Kızlar Kk da kışın bir sayfada bu yöndetimi yapıyorlardı, sonra sayfayı başarı hikayelerinden taşıdılar nereye gitti bilmem bir arayım bakiim bulabilcem mi.. Oradada yapanlar günde 400, 500 ilk günler 900 verenler vardı.. Dur bi arayım o sayfayı bulursam yazarım sizede..

Bugün enerjim epey düşük canlar , sabah kalkdığımda hasta gibiydim her yerim dökülüyordu bizimkiler kahvaltı yaparken yanlarında oturdum bir çay içtim.. Sonra bakdım iyi değilim vurdum kafayı yattım geç kalktım uykumu aldım ama hala enerjim bi gidiyoo bi geliyoo.. Yemek yemekde ağırlık yapdı tabii.. Birden yiyince aynı oruçdaki gibi oluyor insan.. Ama ilginçdir yemek yemeğe başlayana kadar inanın öyle tok oluyor ki insan iki gün rahat aç durursun.. Halsizlik gitsin diye yedim hala var yani Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 06, 2016 9:10 pm

Cansucum tebrkler canım maşallah güzel gidiyosun

Ablam bu resmdeki senmisin,?

Ben yarn annmlere gidiyorum benim çocuklarn 4 üde gözlüklü doktrumz dbakırda kontrole götrecem iki günde gitmişken kalırım.
Menüm
Sabah iki yumurta peynir domates 
Öğlen bi avuç fındık badem 4 kuru kayısı
Akşam ton balığı domates bi haşlanmış yumurta az yoğurt
1 saat yürüyş+30 dk egzersz ,tvister,30 sn plank. Bol su. Birazdan yeşil kahvemi içecem. Bu arada leke gördm  bikaç güne tam regl olurum. 
Elimden geldlçe annemlerdede dikkat ederm inşlh

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 06, 2016 9:17 pm

Halenurcuğum bugün gayet güzel beslenmişsin canım regl şişliğin olmasa kesin eksilerde olursun belki genede eksi görürsün canım..

Çok kalma özletme kendini şekerim Smile

Resimdeki benim evet Seda ısrar edince koyayım dedim fazla belli değil ama yakın zamanda yeni çekinip koyarım inşallah meraklanın biraz daha bakalım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Muruvet C.tesi Ağus. 06, 2016 9:51 pm

Teşekkürler  kızlar hepinizden Allah razı olsun

Muruvet

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 06, 2016 10:10 pm

Olivenoil demiş ki:Halenurcuğum bugün gayet güzel beslenmişsin canım regl şişliğin olmasa kesin eksilerde olursun belki genede eksi görürsün canım..

Çok kalma özletme kendini şekerim Smile

Resimdeki benim evet Seda ısrar edince koyayım dedim fazla belli değil ama yakın zamanda yeni çekinip koyarım inşallah meraklanın biraz daha bakalım Smile
Bikaçgün kalacam ablam inşlh.
Maşallah kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş ablam benim..

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 12:09 am

Muruvetciğim sendende Allah razı olsun canım tez zamanda aramızda olursun normale döner inş herşey canım .

Halenurcuğum sağol bitanem, o senin kalbinin güzel bakışının güzelliği canım Smile
Çocukların dördüde gözlük kullandığına göre genetik bir durum sanırım.. Kontrol olacaklar heralde demi canım. İnşallah iyi haberler alırsınız..

Bide şu tek öğün beslenenlerin günlüğünü buldum KK da .. Ama yapanlar birkaç gün yapıp devamını getirmemişler.. Yaptıkları günlerde iyi sonuçlar alınmışda sonu olmayınca emin olamıyor insan uzun sürede nasıl etkileri oluyor acep..

Aslında buna en güzel örnek Cankız , uzun zamandır genelde tek öğün besleniyor çok nadir dışına çıkıyor.. Aslında iki ayda fenada kilo vermedi Maşallah .. Gerçi ben ona göre çok yiyorum Smile bakalım devam edebildiğim kadar edeyim elbet bir netice çıkacak olumlu ya da olumsuz Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 12:12 am

Eevet canlar p90x 1. Ay 4. Hafta 2. Gün programım Yoga idi . Yarım saat olanı yaptım. Arkasınada 70 sn plank ekledim..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Ağus. 07, 2016 10:02 am

Kızlar güzel yorumlarınız için çok sağolun. Yarın tatile çıkıyoruz, kaynımların yazlığının yakınından kiraladık bir yer 10 günlüğüne.. Havuzu da var sitenin. Yüzerek sporumuda yapmayı düşünüyorum. Denizde dibinde hemen. Oralardan yazamam muhtemelen kızlar.
Bugün kilom düne ragmen 94,60 -200 aslında fazla kaçamak yapmadım sadece dondurma yemişdim prodan farklı ama o bile etkiledi demek ki.
Dönünce ya da bir fırsatım olursa haberleşmek üzere kalın sağlıcakla kızlar. Herkes eksilere devam eder umarım Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Ağus. 07, 2016 10:04 am

Aslıcım ben resim falan göremedim nerde? Merak ettim Smile
Paylaşacağın resimleride merak ediyorum Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 5:05 pm

Cansuderici demiş ki:Aslıcım ben resim falan göremedim nerde? Merak ettim Smile
Paylaşacağın resimleride merak ediyorum Smile
Hayırlı güzel tatiller Cansucuğum Smile aşırı salma ama tatilinde tadını çıkar canım.. Yüzmekde inşallah faydalı olur güneş deniz ohh harika canım .. 

Evet dün bir ara profilime koymuşdum şekerim, belli belirsiz bir resimdi fazla bişey kaçırmadın yani canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 07, 2016 5:17 pm

Siz siz olun anacım gecenin köründe kalkıp yemek tarifleri veren siteleri gezmeyin .. Gecenin birinde Instagramda yemek tarifleri veren bir sayfayı gezerkene, çiğ köfte tarifinde kendimden geçdim , kendimi dolabın içinde buldum kızlar.. Gecenin 1' inde masa hazırladım ne var ne yok koydum , eşimde bana katıldı.. Yedim de yedim.. Ne yalan söyleyim gece yemelerini zaten oldum olası çok severim , harikaydı...

O yüzden bugün cezalıyım.. Kendime kaç saat açlık cezası vercem bilmiyorum.. Aklımda yarın sabaha kadar diyorum ama bakalım ne olacak.. Bizimkilere birazdan poğaça falan yapıcam, patatesli börek ( kahvaltıları yavan oluyor-muş muş, yapıyom yok göbeğim çıkdı diyor, yapmıyorum kendin diyettesin biz naparsak yapalım tabii diye bir iğneler bir iğneler arada, en iyisi ben yapıyımda benim göbekli kocam ister göbeğini büyütsün ister küçültsün , günah benden gitsin yane Smile ) 

İşde yapacaklarım aklımı çelmezse eğer yarın sabaha kadar cezalıyım.. Çok sinir oldum anında + 1 kilo olmuşum pes ki ne pes .. Neyse işde anacıklarım, bugün o sinirle kalkdım nevresimleri değiştirdim.. Mutfağı topladım.. Eşimin işi var iş yerine yollandı kızımda arkadaşlarıyla evde bi ben kaldım bide veremediğim kilolarım ıyy artık sürekli aynı şeyleri yaşamakdan çok sıkıldım yaa .. Yani şöyle rahat bir karnını doyurmakla bir kilo alınır mı hiç.. Üstelik bugün 8 gün oldu tek öğün yapıyorum .. Şu hale bak ya .. Yok yok ben bugün gerçekden sinirliyim bu kilolarıma ve tabiki kendime.. Ne var hee gecenin birinde oturup yiyecek obur!! Yersen yarın sabaha kadar da aç dura-cak-sın o kadar !!!
Olivenoil
Olivenoil

4 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics