Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

+2
Olivenoil
Admin
6 posters

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 3 Empty Geri: 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Ağus. 04, 2016 4:17 pm

Hamzahalenur demiş ki:Selamlar tşkler ablacm plankla ilgili soruma cvp verdiğin için. Sedaya sormştm hocaya sorar dye ama neyse ben cvbımı alamayınca netten araştrdım google amca sağolsun:)). Bugünden itibaren yapmaya başlıyorum inşlh. Kilo bildirimimi pazar günü yapcm hrrgn tartılmayı düşünmüyrm artık. .misafrler gdnce nekadar aldğmı merak edp tartldm bugn 88.8 çıktım gerçi reglimede 2-3 gn var neyse artık. Tartıya taklmaycm artık diyorm bakalım.akşm yedklermi yazarm.
Sedanında ya gözünden kacdı ya da sabah uzunca yazmış silinmiş niyeyse belki orda yazdı sonra unuttu canım.. Yoksa yazardı Seda hele spor konularında yardımcı olmaya bayılır uzun zamandır birlikdeyiz onunla bu konuda tanırım kendisini canım.. Görünce gene yazar hatta ..

Hergün tartılmanın riski işde motivasyonluk yapması, şevkiniz kırılmıyorsa tartılabilir insan ama demotive etmeden kendimizi . Bende kilo aldım bak ama kafamı bile takmıyorum şu an amann elbet gidecek diyorum canım. Haftada bir tartı günü yapma fikri güzel bencede.. En azından moral bozulmaz .. Ben tartılmadan duramam o ayrı ama bende birkaç gün artıda olacağımdan eksiye düşene kadar yazmıycam Smile

Planka başlaman harika olur canım. Bende bugün birlikde başlıyalım kızlar diyecekdim sporumuzun arkasına ekleriz sonucda dakikalık olay fazla istesekde yapabileceğimiz şey değil Smile bende ekliycem inşallah hatta listeyi ekleyim buraya, resmini çekin elinizde yoksa gün gün uygulayalım canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 3 Empty Geri: 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Ağus. 04, 2016 4:18 pm

[img]74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 3 Xthc.[/img]
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Perş. Ağus. 04, 2016 4:24 pm

Olivenoil demiş ki:
metebatur demiş ki:Bayan olarak söylüyorum diyor örneğin bir sene boyunca düzenli ağırlık çalışsan diyor(kas yapmak için) %12-13 oranında yağ oluşur % 3-4 kas oluşur Dedi. Yani kas yapmak öyle kolay değil diyor uzun yıllar çalışma gerektiren birşey diyor ve vücut yağ oranı %10 altına düşmek lazımmış ki kaslar görünsün..

Spor yaparken kasların birbirine kenetlenir sıkılaşır kuvvetlenir ve bu da daha çok yağ takımına sebep olur diyor
Bir sene ağırlık çalışsak zaten taş oluruz anam, boşver o zaman kası ması Smile
Ayrıca şu an benim bacaklarım inanılmaz kaslandı taş gibiler, yağ oranı fazla olmadığından tabi hemen kaslar ortaya çıkdı Smile darısı üst bedenime Smile

Seninde son resimlerinde ve yazılarında bacak kasların için aynı şeyleri yazıyordun demi Sedacığım Smile yani bir sene daha spor yapınca üst bedenimizde düzene girer inşallah kız Smile
Aynen öyle ya ne sırf kardio yapacaksın ne de ağırlık dengeli gidecek 
Benim üst bacaklarımda hala var fazlalık öyle çok ince değiller
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Perş. Ağus. 04, 2016 4:49 pm

Sedacım 3 sezaryen doğumum oldğu için alt göbeğim berbattı şimdi az toplndı ama hala daha iğrenç duruyo plank onada yararmı demiştim göznden kaçmş demek önmli değil canm. 
Evet aslı ablam yapalım bencede

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Perş. Ağus. 04, 2016 5:02 pm

IHamzahalenur demiş ki:Sedacım 3 sezaryen doğumum oldğu için alt göbeğim berbattı şimdi az toplndı ama hala daha iğrenç duruyo plank onada yararmı demiştim göznden kaçmş demek önmli değil canm. 
Ben doğumdan sonrası özellikle sezeryan sonrası göbeği toparlamanın en etkili yolunun yerde pilatesteki nefes egzersizi olduğunu biliyorum. Nefes alırken karnı olabildiği kadar dışarı verirken de içeri çekebildipin kadar çekeceksin yani şu
http://www.deryaninsporgunlugu.com/2015/06/dogum-sonrasi-diastasis-recti.html?m=1
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Ağus. 04, 2016 10:29 pm

Hamzahalenur demiş ki:Sedacım 3 sezaryen doğumum oldğu için alt göbeğim berbattı şimdi az toplndı ama hala daha iğrenç duruyo plank onada yararmı demiştim göznden kaçmş demek önmli değil canm. 
Spor sonrasına plankıda ekleyiveririz canım , ben yarın sporumla başlarım inşallah . Dün gece bir deneme yaptım ayakkabılarım yokdu ayagımda 35 sn durabildim. Ayakkabılarla az daha uzayabilir o süre belki Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Ağus. 04, 2016 10:30 pm

metebatur demiş ki:
IHamzahalenur demiş ki:Sedacım 3 sezaryen doğumum oldğu için alt göbeğim berbattı şimdi az toplndı ama hala daha iğrenç duruyo plank onada yararmı demiştim göznden kaçmş demek önmli değil canm. 
Ben doğumdan sonrası özellikle sezeryan sonrası göbeği toparlamanın en etkili yolunun yerde pilatesteki nefes egzersizi olduğunu biliyorum. Nefes alırken karnı olabildiği kadar dışarı verirken de içeri çekebildipin kadar çekeceksin yani şu
http://www.deryaninsporgunlugu.com/2015/06/dogum-sonrasi-diastasis-recti.html?m=1
Pelvis kaslarınıda güçlendiren bir hareket yapmak lazım aslında .. Koz nerden de bulursun anam bunları Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Ağus. 04, 2016 10:39 pm

Bugün sporda dinlenme günüm, keyfime bakıyom anacıklarım Smile
Çayımıda aldım ohh taze miss gibi içiyorum şimdi, bugün canım bi çay çekdi sormayın, içim yanmış resmen.. Bizde havalar 4,5 gündür kış havası mübarek.. Kapalı yağmurlu ve serin.. Sıcak şeyler iyi gidiyor böyle havalarda, helede çay Smile

Birazdan rezene çayımı demeleyip içerim.. En çok ödem attıran bitki öayı rivayetleri dolaşıyor ortalıkda daha pek anlıyamasakda, denemeye devam edelim bakem Smile

Kızlar niye herkes kilo artışına geçdi acep yaa Smile ay büyüdükce kilo alımı olurmuş ama ay şu an ne durumda ki dolunay değil heralde , gerçi o tür şeylere pek inanmam ben de ilginç yani ya toplu iştah patlaması yaşıyoruz ya da toplu olarak birbirimizden etkileniyoruz Smile

Halenur canımm Cankızı  kendine getirmişsin sevindim Smile
Hadi yarın eksiler görürsünüz inşallah da toparlanırsınız yeniden..

Vildan da bi yazmamış anam evine döndü mü kii.. Begenip yazmamış.. Yazmadan duranlara da şaşıyorum insan iki laf eder ama yoğun demek ki yoksa yazardı..

Ayy sohbet muhabbet edesim var yazdım da yazdım haa Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Ağus. 04, 2016 10:43 pm

[img]74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim - Sayfa 3 25q4ocg[/img]

Ha şöyle içeceksin suyu Smile kana kana ayy Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Perş. Ağus. 04, 2016 11:21 pm

Olivenoil demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:Sedacım 3 sezaryen doğumum oldğu için alt göbeğim berbattı şimdi az toplndı ama hala daha iğrenç duruyo plank onada yararmı demiştim göznden kaçmş demek önmli değil canm. 
Spor sonrasına plankıda ekleyiveririz canım , ben yarın sporumla başlarım inşallah . Dün gece bir deneme yaptım ayakkabılarım yokdu ayagımda 35 sn durabildim. Ayakkabılarla az daha uzayabilir o süre belki Smile
Kız ben de 70 Sn durdum bugün gittikçe de artıracam inşallah
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 12:08 am

Vay anam vayy kız Maşallah sana anam ilk gün için 70 sn süper Sedacığım :)direk karın kasları acıyor zaten insanın etkili olduğu kesin , hadi inşallah bir ay devam edelim bakalım ne gibi değişimler olacak Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Ağus. 05, 2016 12:25 am

Sedacım videolar için tşkler canım. 70 sn durman çook iyiymiş. Aslı abla seninde çok iyi ben anca 30 sn durabildim malum kilom fazla zamanla artırcam inşlh
Menüm 
Bugün yoğurt kürü günümdü sabah aç karna yedim
Kahvaltıda 4 tane avuç.içi kadar yumurtalı ekmek domates
Öğlen yok yoğurt kürünü yedim
Akşam bi tabak güveç biraz ton balığı bi yumurta (yemek kahvaltılk tarzydı az karışık oldu) sonrasnda bikaçtane cips yedm
50dk yürüyş+30 dk egzersz bol su 
Yoğurt kürümüde yedm bugnlükte bitti.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 12:33 am

Halenur canım ilk gün için 30 sn de güzel bence önemli olan zaten hergün sürekli takvime uyarak yapmak. Güzel neticeler alırız inşallah kuzum Smile

Menünde gayet güzel canım. Birkaç güne toparlarsın inşallah artıları, reglin seninde yakın bunu bil ve artı çıksanda ben gibi sallama devam et demotive olmaya gerek yok malesef her ay bu şişliği yaşıyoruz. Onunda faydası vardır bilmediğimiz, kızıyoruz üzülüyoruz ama Allah hiç bir şeyi boşuna yaratmaz ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Cuma Ağus. 05, 2016 11:51 am

Olivenoil demiş ki:Vay anam vayy kız Maşallah sana anam ilk gün için 70 sn süper Sedacığım :)direk karın kasları acıyor zaten insanın etkili olduğu kesin , hadi inşallah bir ay devam edelim bakalım ne gibi değişimler olacak Smile
Yok kız ne ilk günü 3. Günde çıktım 70 sn:))
Ben de devam edicem hergün 10 ar Sn artırarak
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Cansuderici Cuma Ağus. 05, 2016 12:49 pm

Kızlar protein diyeti harbiden etkili 95,20 geldim -700 dünden
Sadece yumurta ve tavuk yemişdim dün.
Bugünde devam edicem.
Şu plank hareketini bende yapsam iyi olacak.
Haftaya eşim izne ayrılıyor kızlar bir hafta on gün biryerlere gidicez daha tam planımız yok ama. Umarım diyetime dikkat ederim. Böyle aralar sekteye uğratıyor insanı. Ama yemiycem kararlıyım isterse midem çatlasın canım çeksin banane. Bıktım bu pis kilolardan akşamdan sabaha incelmek istiyorum yeter ulan artık Smile
Dukana mı geçsem ben ne diycemde onunda kuralları çok katı yağ falan sınırlı.. 
Halenur canım arada takılmalar normal. Devam et bak gidecek o pis yağlarımız.
Aslı tek öğün sonuçlarını merakla bekliyorum. İşe yarıyorsa bende deniycem. Seda sende aralıklı oruç yöntemi deniyson galiba, seninde merak ediyorum. Birkaç gün protein yapıyımda soncarım bende ya tek öğün ya da aralıklıyı denerim.
Öğlende komşuma geçicem. Ama pro yaptığımdan bişey hazırlama sakın sadece kahve içeriz dedim. Oda diyette zaten.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 1:13 pm

Hayırlı günler kızlar

Cansucuğum ne güzel bir haber, harikasın beya Smile hadi birkaç gün devam et canım pro diyetine işe kesinlikle yarıyor. Seni baya azimli gördüm canım inş vereceksin kilolarını. Zaten ihtiyacımız olan azim sabır sağlık sıhhat tabii birde.. İnş hepimizde olmak istediğimiz kilolarımıza düşeriz pes etmeden.

Seda bende bugün başlıycam sporumda, plank listesini yazıcıdan basdım. İşaretliycem gün gün Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Cuma Ağus. 05, 2016 2:41 pm

Hadi bakalım sonuçları bekliyoruz 
P90x E başlamadan ölçü aldın mı? Ve bitmesine ne kadar kaldı?
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 3:05 pm

P90x e başlarken ölçümü kilomu herbirşeyciğimi spor sayfasına kaydettim canım Smile 
Kız dur daha bugün 1. Ay 4. Haftadayız şekerim. Daha 2 ay 1 haftam var bitmesine , yol uzun.. Allah sağlık huzur versin inş bitirmek nasip olsun bititririz inşallah kuzum Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 3:13 pm

Ahanda iştahsız ben nasıl iştahsızlıksa kalkdım kurufasulye yapmaya girdim mutfağa, 4 çeşit yemek yapıp çıkdım. Bide iştahım olaydı ne olacakdeıkine acep Smile
Kurufasulyeyi yapınca yanına bizimkiler pirinç pilavı olsun bizimki demişlerdi ( daha pirinç pilavını akşama yapıcam yapmadım ) 
Kendime karabugday yapayım şişlik olmasın dedim. Sebzeli bulgur pilavı misali yaptım. Doldurdum baharatı bide içine tadı fena olmamış hani.. Daha yemedim ya durun az dinlensin yemekler hemde 26 saatimi doldurmuş olurum fena mı..

Neyse sonra pırasa vardı onuda elden geçireyim dedim.. Yarına hazırlık olsun diye onuda zeytinyağlı attım temcerece  ikide domates koydum içine pişdi bile. İçine pirinç bulgur falan hiç bişey koymadım. Öyle sade yaptım. Karabugday var zaten yarına da kalır kesin .. 

Dördüncü yemeğimi merak ediyonız demi Smile

Kurufasulye için çıkardığım etimin miktarı fazla geldi gözüme yarısını ayırdım. Bakdım buzları daha tam çözülmemiş ayırdığım kısmın ; incecik bıcakla doğradım tavada ev döneri yaptım .. Lavaşla harika olur.. Şimdi yermiyim yarına mı kalır yoksa akşam bizimkiler dibine darı mı eker bilemem.. Yemezsem az ayırırım artık kendime yarına. Uoksa bitme riski yüksel ihtimal dahilinde işi sağlama almak lazım Smile

İşde kuzular yemekler hazır ben demlediğim taze zencefil çayını yudumluyorum.. İştahımında gelmesini.. Onca yemege iştah yok hayret bişey Smile iyi iyi ama böyle Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 4:15 pm

Evvet yaklaşık 26 saatlik açlıkdan sonra yemeğimi yedim kızlar.
Hani ben iştahsızdım bugün, nekadanda yalann Smile
Servis kaşıkları varya hah işde onunla 2 kaşık kurufasulye, 1,5 servis kaşığı karabugday, normal kaşıkla 2 kaşık döner ve taze soğan 
Yumuldum resmen ayol Smile
Önce 1 er servis kaşığı aldım sonrakileri ikinciye aldım. İştah tamtekmil yerinde yani canlarım, bişeyler yeyince canavar uyandı yani Smile

Ayy dün geceden beri canım acayip capucino istiyordu şimdi onunda bir paketin dörtte birini az normal kahveyle karıştırıp yaptım.. Şeker de yok kreması var ama hayal ettiğim tatlı çikolatalı kahve tadından çookk çokk uzak bir lezzet Smile neyse idare edecez gayrıı Smile

Yarına kadar yemek kosmı inş böylece kapanmış bulunmakda benim için Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Cuma Ağus. 05, 2016 9:52 pm

Süpersin kız valla sonuçlarını meraklan beklıyorum:)
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 10:32 pm

Sedacığım bende merak ediyommkız kendikendimi ayy Smile ama regl sonrası 3,4 gün daha bile benim şişlik devam ediyor ama bakalım görcez artık. 
Akşam eşim gelirken üzüm almış çekirdeksiz erik gibi bide kütür kütür anam ağzıma 7,8 tane attım o kadardan ne olcak dedim olsa olsa açlık yapar dedim. Ama çok şükür şu an çok tokum .. 

Evde ananas vardı , geçen günkü mürdüm eriği reçelime aşırı övgü alınca gaza geldim reçel yapma aşkına yakalandım. Eşim kazayla benim reçelimide yapmada diyor Smile
Neyse mor üzümleri bide anansları ayrı ayrı şekere basdım sabaha reçel yapıcam bakalım nasıl olacaklar.. Çilek mevsimini kaçırdım ya ona yanıyorum en çokda çilek reçelini seviyor bizimkiler ama onu annem yapmışdır bana gidersem getiririm zatii Smile

Aslında splenda var ya hani bitkisel tatlandırıcı bir ara onunla diyet reçel denemesi yapma niyetindeyim bakalım..

Az sonra sporumu yapıcam. 4. Hafta programı biraz değişik yoga haftada 2 gün bir gün strech, iki günde farklı bir program var neyse o artık daha bilmiyom .. Bugün yoğa var.. Aman yarım saat yaparım oldu bitti işde, arkasınada bir plank çakdım mı sporum tamamdır inşallah Smile

Ayy bide şu yogada omm diye ses çıkarmıyorlar mı arada gıcık oluyorum. Salaklaşmayın lan adam gibi yapın sporunuzu diyorum. Bide bazı program sonlarında spor bitince acayip el hareketleri falan yapıyorlar toplanıp ayy bi gıcığıma gidiyor ne o ya ergen çocuk kulübü toplantısı gibi gelmiş adam 60 ına tamam fitsinde o hareketler ne öyle abiii hey Allahım ya Smile)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Cuma Ağus. 05, 2016 10:46 pm

Olivenoil demiş ki: Evil or Very Mad Sedacığım bende merak ediyommkız kendikendimi ayy Smile ama regl sonrası 3,4 gün daha bile benim şişlik devam ediyor ama bakalım görcez artık. 
Akşam eşim gelirken üzüm almış çekirdeksiz erik gibi bide kütür kütür anam ağzıma 7,8 tane attım o kadardan ne olcak dedim olsa olsa açlık yapar dedim. Ama çok şükür şu an çok tokum .. 

Evde ananas vardı , geçen günkü mürdüm eriği reçelime aşırı övgü alınca gaza geldim reçel yapma aşkına yakalandım. Eşim kazayla benim reçelimide yapmada diyor Smile
Neyse mor üzümleri bide anansları ayrı ayrı şekere basdım sabaha reçel yapıcam bakalım nasıl olacaklar.. Çilek mevsimini kaçırdım ya ona yanıyorum en çokda çilek reçelini seviyor bizimkiler ama onu annem yapmışdır bana gidersem getiririm zatii Smile

Aslında splenda var ya hani bitkisel tatlandırıcı bir ara onunla diyet reçel denemesi yapma niyetindeyim bakalım..

Az sonra sporumu yapıcam. 4. Hafta programı biraz değişik yoga haftada 2 gün bir gün strech, iki günde farklı bir program var neyse o artık daha bilmiyom .. Bugün yoğa var.. Aman yarım saat yaparım oldu bitti işde, arkasınada bir plank çakdım mı sporum tamamdır inşallah Smile

Ayy bide şu yogada omm diye ses çıkarmıyorlar mı arada gıcık oluyorum. Salaklaşmayın lan adam gibi yapın sporunuzu diyorum. Bide bazı program sonlarında spor bitince acayip el hareketleri falan yapıyorlar toplanıp ayy bi gıcığıma gidiyor ne o ya ergen çocuk kulübü toplantısı gibi gelmiş adam 60 ına tamam fitsinde o hareketler ne öyle abiii hey Allahım ya Smile)
Ohh Ohh afiyet olsun sen becerin anam zaten becerdiğimizden bu halde değil miyiz?Wink))
Mürdüm eriği dediğin siyah erik mi oluyor tam anımsayamadım şimdi

Ben de çilek reçeliyle ayva reçeli yapmıştım evdeyken çok güzel olmuştu özellikle de ayva reçeli hafif mayhoş güzeldi gerçekten cheers 

Ayy evimi özledim gı 40 gün oldu Sivas'ta olalı eşim gelip alacak bakalım 15 ne izinler ister açılsın ister açılmasın az önce fotoğraf gönderdim Oğluşlarımla benim gözleri dolmuş adamcağızın:((

Bu kışı iyi değerlendirmemiz lazım benİm nisanda doluyor ücretsiz iznim işe başlıcimmm ve 60 kg olarak başlamak istiyorum:((

Sıkıldım artık ya daha 14 kilom var Offf
Ne kadar zor kilo veriyoruz ya sinir oluyorum artık
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 05, 2016 10:54 pm

Ayy evet ayva reçelide süper olur ki benim eşim ayva delisidir. Ama alman marketlerinde yok , artık türk marketine sonbaharda gelince yapıyım bak iyi oldu hatırlattığın kız Smile 

Epey oldu evet ya evinden uzakda, anne baba evide olsa insan evini düzenini özlüyor tabii e bide eşinide özlemişsindir tabi.. Hayırlısıyla kavuştursun canımevinede eşinede Allah! 

Hadi ya iş başlıycan demek, çalışırkende kilo verirsin bencede .. En güzeli önceden vermek tabii.. Biz yavaşdan alıyoruz anam millet çatır çatır veriyor sıkmıyoruz ki hem kaçamak yapıp bol bol hemde kilo verelim diyoruz olmuyor.. Bizim yerimizde kim olsa iki katımızı vermişdi çokdan.. Hadi sende coluk çocuk küçük emziriyosun falanda bana ne oluyor kine kendi kendimi falakaya yatırcam az kaldı az Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Cuma Ağus. 05, 2016 11:09 pm

Olivenoil demiş ki:Ayy evet ayva reçelide süper olur ki benim eşim ayva delisidir. Ama alman marketlerinde yok , artık türk marketine sonbaharda gelince yapıyım bak iyi oldu hatırlattığın kız Smile 

Epey oldu evet ya evinden uzakda, anne baba evide olsa insan evini düzenini özlüyor tabii e bide eşinide özlemişsindir tabi.. Hayırlısıyla kavuştursun canımevinede eşinede Allah! 

Hadi ya iş başlıycan demek, çalışırkende kilo verirsin bencede .. En güzeli önceden vermek tabii.. Biz yavaşdan alıyoruz anam millet çatır çatır veriyor sıkmıyoruz ki hem kaçamak yapıp bol bol hemde kilo verelim diyoruz olmuyor.. Bizim yerimizde kim olsa iki katımızı vermişdi çokdan.. Hadi sende coluk çocuk küçük emziriyosun falanda bana ne oluyor kine kendi kendimi falakaya yatırcam az kaldı az Smile
Valla ben de bilmiyorum ya Bi enterasanlık var ama hele sen insaty max yaptın arkasına insanty yaptın. Az buz kalori harcatmıyor onlar istersen öküz ye yine vermen lazım. Hayır bir başkası sadece yürüyüşle kiloları veriyorda bize ne oluyorsa  No

Neyse ne yapıyoruz toplarlanıyoruz ben 10 ayda 14 kg vermiş oldum ama falsa kilolarımı da 5 sene de aldım 
Biz acele ediyoruz ya biraz da ben öyleyim en azından 

Yalnız bu sürede çok tatlı hamur işi yedim bize az geliyor ama ben yiyorum ya inkar edemem
metebatur
metebatur

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics