Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

4 posters

8 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 8 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 19, 2016 2:28 pm

Hamzahalenur demiş ki:Valla bende sevdim bu yöntemi  devam edelim böyle öğlen istedğimi yedimm ve verdm ay çok gzell.
Evet kuzum Maşallah süper verdin gerçekden. Devam hadi bakalım haftaya neler olacak. If grubunda ve bizim gruptada birinci sensin şekerim Smile ama haftaya sıkı rakibinim ona göre baby Smile
Olivenoil
Olivenoil

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 8 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Ağus. 19, 2016 6:02 pm

Evet birincilik bende. Anaa rakibimsen yandımm Smile))benm yağlar fazla szn okadar yok ondan eksilerde az.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 19, 2016 6:30 pm

Hamzahalenur demiş ki:Evet birincilik bende. Anaa rakibimsen yandımm Smile))benm yağlar fazla szn okadar yok ondan eksilerde az.
Haftaya kork benden cicim bakma yağlarımın az ama azmim fazla ahaahahahah Smile
Kapışıyoz ona göre baby Smile
Ben sizin tanıdıklara haber göndereyimde seni bol bol hergün gezmelere çağırsınlar , bol karbonhidratlı menüleri dayasınlar önüne hahahahahh Smile
Görüciiizz şekerim haftaya kim birinci olceekkk Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Ağus. 19, 2016 7:56 pm

Valla bugn ödül günümdü menümü paylşmiyim 19.30 da bitrdm yemeği ama yarndan itibaren son hız devam. Parka gtmiştk bize uzak o mesafeyi yürüdm spor yapckta halim yok.  Senden korktum anam Smile)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Cuma Ağus. 19, 2016 10:29 pm

Saat 6.30 da kestiğim yeme işini (güya) bir küçük cocostar çikolata ve iki kuruvasanla yalan ettim
Asın beni bacılar tutamadım yine pis Boğaz'ımı off:twisted:
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Ağus. 19, 2016 10:46 pm

Canım sen emziriyorsun bence erken kapatyrsn yemeğini. Bebeğin kaç aylık oldu? Sadece sütünlemi besleniyo yoksa ek  gıdada veriyormusun?

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Ağus. 19, 2016 11:14 pm

Halenır canım ödül gününü hakettin tatlım bugün. Ama yarın devam inş canım Smile
Kız Seda bari gündüz ye anam , bir daha geç saatte yiyeceğin tutarsa, sabah öğlen yerim de kendine sakla öğlende ye canım Smile emzirdiğinden genede fazla üzme kendini canım Smile

Kızlar ben bugün gene tek öğün yaptım 13' de 

1 küçük üçgen dilim pizza biberli
2 lavaş
Bolca peynir
5,6 zeytin

Başkada bişey yemedim..
Bende yarın serbest gün yapıcam inş. Türk marketine gidcez yarına kısmetse, oradan tazecik simitlerden falan bolca yerim artık Smile

Sporumuda yaptım çok şükür. Ama var ya resmen kendimi sürüye sürüye başladım. Neyse ki yaparke açıldım. P90x3 4. Gün ve ardına Insanity Cardio Abs 15 dak karın eğzersizini yaptım. Toplamda 610 kalori harcadım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 20, 2016 8:20 pm

Huuu kızlar nerdesinizz??
Bugn ağzım hiç durmadıı canm sürekli bişeyler yemek istyrduu 12.30 da yemeye başladm yediklerm
Akşama kadar şöyleydi:)
Ton balık domates
Tadelle
Bi avuç fındık badem bikaç kuru üzüm iki kurukayısı 
Elma yoğurt
Etli bamya yoğurt
Sporumu yapcm birazdan inşlh. İki gndür yapmıyordm.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 20, 2016 10:07 pm

Menün gayet güzel canım Maşallah, saatlerede dikkat etmişsin ohh ohh Smile
Ayy beni sormayın bugün şu an varya parmaklarımı oynatacak mecalim yok nerdeyse kızlar. Türk marketine gittik gelince onları yerleştir, etleri ayarla kaldır..akşama yemek hazırla mutfağı topla evi şöyle bir topla derken yamuldum resmen bugün yaa.. 

Salı günü sabahına yetiştirmem gereken resmi evrak işlerim var. Muhasebeyle ilgili yani.. Onu da halletmem lazım hemen olacak bir iş değil günler sürüyor bitmesi, akşama ona devam edicem daha.. O yüzden canlar bugün spor yapamıycam, yarında yapamam muhtemelern.
Bide tuttum turşuluk biber domates falan aldım. Hangi ara yapıcam onları dur bakalım Smile öyle Tr' deki gibi kasa kasa yada kilolarca aldım sanmayın anam. Burda nerde öyle, biberler yarım kiloluk paketlerde var yok, işde 7,8 paket aldım. Zaten tek ben seviyorum turşuyu kızımla eşim pek sevmezler.. Az biey normal biraz da domates soslu turşu yapıcam bakalım.. 

Bugün serbest gün yaptım yediklerimi yazsam bir sayfa tutar. Yarın inşallah normal düzene dönerim.
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 20, 2016 10:20 pm

Kolay gelsn ablam bayağıda yorulmşsn market günleri öyle oluyorum bende aynen. Ayda bir yapıyorum toplu gıdayı arada ufak tefekleralınıyoro başka. Bende yarn biber salatalık tuza basıcam ekimdede turşu yapcm lahana havuç falan birlikte. Benm çocklar seviyor yesnler dye acı yapmıyrm bende. Daha konservede yapmam kazm kış içinn ay anamm strese grdim:))).

1 saat yüryş +30 dk egzersz ve plank tmmdr bu arada:)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 20, 2016 11:09 pm

Ayy sorma kuzum, bizde iki ayda falan gidiyoruz Türk marketine toplu alınıyor , bide et usulunu alman marketlerinden alamadığımızdan toplu alıyorum gel yerleştir poşetle kaldır .. İşde öyle

Ayy biber tuza basmak ne demek tatlım? Normal turşu mu demek istedin yoksa başka bişey mi o ?  Bende tatlı yapıcam sosluyu acı yapıcam. Benimkiler acı yemiyorlar. Eşim seviyor acıyı ama midesine dokunuyor diye binde bir yiyor.

Konserve falan olaylarına ben girmiyorum kuzum. Ama yapmak isterdim hakketen ya Smile benim eşim midesi çok hassas öyle konserve falan şeyleri yiyemiyor, o yemeyincede uğraşmıyorum .. Haa şeftali ile nectarin aldım reçel yapcam. Reçellerim ananas olan hariç pek bir sevdiler bizimkiler Smile bakalım şeftali nasıl olacak Smile

Ayy sporunuda yapmışsın Maşallah kuzum. Bende namaz kıldım çay içiyorum az  daha kendime geliyim çalışmam lazım Smile

Seda uğramamış bugün, kız kocan gelcek diye şimdiden hazırlık mı yapıyon anam ne ediyon Seda Smile) ?
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Ağus. 20, 2016 11:24 pm

Şeftali reçeli çok gzel olur ablam eline sağlık şimdiden. Bizm burda böyle salatalık ve biber bittiği için şimdi tuzlu suya bastrılır şişelerde. Sonra lahana havuç vakti geldimi onlar şişelerden çıkarılır hep birlikte sarmısak sirke kişniş maydanozla turşu kurulur. Pekte güzel olur ımm:))) . Eşim bamya seviyo 6 poşet hazrlayıp difrize attm. Yeşil faslye ve güveçte konserve yapıcam kışın pratk oluyo bide kışn domates hiç almam hep hormnlu ot gibi konservemi etin üstüne boşaltırım bol sarmısaklı oh miss taptaze aynı tadda. Ama çok uğraştrcı zahmetli işte nasip olursa bu sene yapıcam daha ölmessek yerz.

Hakkat seda nerelerde yaaa geldimiki kocası.

Cansu tatilde oda dönmedi

Mürüvet abla zaten merak etmeye başladm artık ya. Hiç haber vermez oldu umarm kötü bişey yoktr

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Ağus. 20, 2016 11:49 pm

Anladım canım bildiğimiz turşu gibi yani Smile
Çok iyi yapıyorsun canım kışın almamakla, çocuklarda sağlıklı beslenir hem. Bamyayı da evde bir ben severim. Bırda yok zaten Tr' den kurusunu koyuyor annemde bana az bana kadar işde.
Sen altından kalkarsın Maşallah hamaratsın kuzum benim, Allah sağlıkla ağız tadıyla yemek nasip etsin canım benim Smile

Seda pztesi gelecek yazmışdınsanki eşi için ama yanlış hatırlamıyorsam eğer, ya da gezmelerde hatun Smile

Muruvet evet ya nerelerde kaldı haber yazmıyor dediğin gibi.. Mail atmak lazım bi okursa ..

Cansu da tatilden dönmedi mi acaba oda yazmadı çokdan hakketen ..

Ayy Vildan Maşallah kız 6 gün olmuş su orucunda, kaç gün devam edecek bravo gerçekden ona ya kolay iş değil nefisle o kadar mücadele bide misafirlerine birsürü ikram hazırlamış ben öyle bir durumda bozardım kesin Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Paz Ağus. 21, 2016 12:01 am

Saol ablam Allah razı olsun
Valla bende azmine hayran kaldım gerçekten. Zorlandğmda bırakıcam demişti 21 gn düşündüğünü yazmştı galiba.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 21, 2016 12:03 am

Evet öyle yazmışdı, yapar Vildan takdir ettim gerçekden azmini kararlığını Smile
Muruvete mail attım az evvel, inş okur .
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 21, 2016 11:15 am

Ayy kızlar geldim geldim dün hiç fırsatım olmadı kardeşim falan bizdeydi çoluk çocuk elime bile alamadım teli...
Yok kızlar eşim daha gelmedi yarın yola çıkıyor inşallah aman hazırlık yapıpta ne yapıcam Allah aşkına ailemin yanında:) benim doğal güzelliğim yeter ayol
Yemek olaraktan da etli ekmek istiyor ondan yaptırıcım kocama:))

Kızlar dün yemeği en son 6.30 da kestim dayanandım acayip Bi şey bastırdı Bi tane hallet yedim 9a çeyrek falan vardı. Valla o kadarıyla kaldığıma şaşırdım yoksa saldıracaktım sağ sol
gece 12.30 da yattım yine çok açtım hatta açlıktan Bi süre uyuyamadım.. Midem kıvranıyordu... Neyse uyudum sabah kalktım açlıktan eser yok akşam yiyip yatınca sabah aksine çok acıkıyorsun aç yatarsan tam tersi acıkmıyorsun. Bunu zaten biliyordum da bizzat yine tespit etmiş oldum:))

Şimdi Bi tane nescafe içiyorum. 3 ü bir arada almışım keşke şekersiz aksaymışım çok şekerli geldi ya

Daha kahvaltı yapmadım
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 21, 2016 11:16 am

Kızlar mürüvvet Vildan diyonuz da tanımıyorum ben onları Fransız kaldım neye sabır ediyormuş ??
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 21, 2016 2:16 pm

Sedacığım hayırlısıyla Allah kavuştursun eşine canım. He kız güzel hatunsun zati, herhalinle özlemişdir zaten kocan seni şekerim Smile

Vildan ve Muruvet KK daki topikden arkadaşlar canım.
Vildan su orucu yapıyor bugün 7. Gün olacak sanırım. 6,7 kilo verdi bu sürede . Su ve sulandırılmış meyvesuyu dışında hiçbirşey yemiyor. O birazda sağlık maksatlı yapıyor. 

Ben de dün serbest yedim içdim. Bugünde 12:30' da acayip bir kahvaltı yaptık hep birlikde ne bulduysam yedim gene.. Akşama yemesem iyi olacak da bakalım Smile

Kız bayrama orada mısınız o zaman şekereim yoksa dönecek misiniz?
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Ağus. 21, 2016 2:19 pm

Halenur canım Muruvet' e mail yazmışdım cvp yazmış. Kaynı eşinden ayrılmış onunla ilgili sıkıntılar varmış yazamıyorum dedi. Allah yardımcısı olsun inşallah ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Paz Ağus. 21, 2016 8:38 pm

Selmlar bugn 13 -18.30 arası yedim
Menüm
1 bber domates 2 yumurtadan omlet yoğurt
Bir avuç badem fındık kuru üzüm yarm elma yeşil çay
Son öğün küçük tabaklarda bamya yemeği ve makarna yoğurt. Sporumu yapcm birazdan.

Allah yardmcıları olsun ailevi sorunlar çook kötü oluyor. 

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Paz Ağus. 21, 2016 9:38 pm

Selam kızlar bugün nerdeyse tek öğün yaptım sabah 10 da çocuklara bişeyler yedirirken sadece bir küçül dilim kaşar aldım 11.30 da bir nescafe saat 3 gibi 3 köfte bir dilim pide ( sade) ekmek gibi yani lavaş da diyebiliriz her neyse iki küçük dilim pizza bir kuru Fanta 
Eve geldim 7 gibi çok acıkmıştım yine iki lokma birşey attım ağzıma ayak üstü şimdide nescafe içiyorum. Acıktım ama birşey yemedim. Şoklardayım:)) keşke her gün böyle olsam demi
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 22, 2016 12:20 am

Halenur tatlım ne güzelmiş menün kızz , bu hafta böyle gidersen gene süper eksilerdesin inşallah kuzum Smile

Seda canım sende bugün çok hafif beslenmişsin kızz, heyecan mı basdı kızz kocan gelcek diye ne oldu bebem Smile)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 22, 2016 12:16 pm

Hahaaaa alemsin ya sesli güldürdün beni;))))
Yok kız ben öyle işve cilve özel hazırlık bilmem hiç eşimde çok şikayetçi bu durumdan gerçi ama:)) biraz erkek gibiyimdir höt höt bazı bayanlar vardır ya duruşlarında bile Bi iş vardır! Ben öyle değilim hiç Smile))

Evet bu kadar özel mevzulardan sonra gelelim bugüne. Dün gece yüne açlıktan biraz zor uyudum ama uyudum..

Sabah spora gittim step vardı bugün çok terledim ve hala hiç birşey yemedim şimdi yapıcam kahvaltıyı birazsam ölçülerimi de göndericem insnılmaz fark var
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 22, 2016 12:44 pm

Ayy foto atayım dedim olmadı yarısı çıkıyor yarısı çıkmıyor en iyisimi direk yazayım..

Kilo:    76___72
Göğüs: 110__100
Bel:      90___80
Karın:   106__95
Kalça:  108___100
Bacak:  70____65

İki aydır spor yapmıyordum ve çok kötü yedim bir aylık süreçte sonuç bu:)). Darısı diğer aylara  

Bu arada protein tozunu sordum Aslı 
L cartin aktif spor yapanlar için birde c .... Bişey Dedi o da pasif spor yapanlar için yani sen L cartng kıllanmalısın 
Sporla ve diyetle birlikte çok işe yarıyormuş. Yağ yakmayı iki katına çıkarıyormuş 
Ayık 5 kilo vereceksen bunu iki katına çıkarıp 10 kg yapıyormuş 
Kendisi de yıllardır kullanıyormuş ve Türkiye'ye ilk 2005 yılından girişinden itibaren satışını da bu hoca yapıyormuş ve kesinlikle öneriyor
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 22, 2016 1:43 pm

Kızlar dün gece Seda' ya yazdıkdan sonra yazdım da yazdım bazen uzun yazarım biliyorsunuz. Sonra site kilitlendi gitmedi tüm yazdıklarım gitti. Baya bir foruma giriş olmadı sabah açılmış. Yazdıklarım falan gitti yani neyse bugüne bakalım Smile

Sedacım sende beni güldürdün kız Smile Sen bilirsin işini şekerim genede eminim Smile

Vayy ölçülerin acayip değişmiş kızz Maşallah anam.bir ay step yapsan kimbilir ne olcakdı Smile

Demek zararsızmış ha o protein tozları. Aklımızda bulunsun genede. Zayıflamaya katkı sağlıyor diye okuyorum hep zaten de demek doğruymuş. Ama benim herif izin vermez Smile bakalım böyle takılalım şimdilik de . En son care düşünelim Smile
Sağol canım sorduğun için.

Daha yemeğimi yemedim saatin 13 olmasını bekliyorum. Dün iki öğün yapmışdım. İkinci öğünüm gecenin 10:30 unda olmuşdu istemsiz şekilde .. Bakalım bugün nasıl geçecek ...
Olivenoil
Olivenoil

8 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki