Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLARIM :))

+2
metebatur
Olivenoil
6 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLARIM :)) Empty HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLARIM :))

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 8:15 pm

Arkadaşlardan gelenler olacak mı bakalım Smile) :#73:
Olivenoil
Olivenoil

HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLARIM :)) Empty Geri: HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLARIM :))

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 9:35 pm

Merhabaaaaa ben de geldim siten güzel olmuş ama akıllı tel destekli olanını bekliyorum en kısa zamanda:))
Bana da yazmışsın kk dan ama üyeliğik iptali oldu malum yazamadım
Ben şok oldum ya hayır taraf tutulur falan ama bu kadar da gözüne sokulmaz ki insanın... Ülkemizin azılı belaları her yerde çıkıyorlar karşımıza herneyse...Evil or Very Mad
Siten hayırlı olsun tekrar aslıcım
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 9:36 pm

Aaa Seda da geldi Smile)
Hoşgeldin canım ya senide benim yüzümden bamladılar sanırım demi ??
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 9:42 pm

Evet o yüzden ama asıl sebep benim de aynı düşüncede olmam
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 9:54 pm

metebatur demiş ki:Evet o yüzden ama asıl sebep benim de aynı düşüncede olmam

Yazık gerçekden yaptıkları şey hiç hoş değil .. Gerçek düşüncelerini meğer siyasi haberler bölümünde belli ediyorlarmışda haberimiz yokmuş ...

Ee nasıl gidiyor Sedacım oruç hala zorluyor mu ?
Bende hastaydım bugün başladım yeni .. Bugün ondan biraz zorlandım sayılır Smile daha açmadık biz 1 saat 10 dk var hatta
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 10:19 pm

Evet haklısın bu tür görüşlü insanlar demokratikleşme diye Bi taraflarını yırtarlar ama iş icraata gelince en bağnaz en antidemokratik insan olurlar aman neyse boşverelim ya çok da önemli değil açıkçası

Ben spor falan yapamıyorum 40 derece sıcaklık var burda oruç tutarken bile çpk zorlamıyorum valla susuzluk çok zor iftarda suyu içince de Bi ter bolaşıyor benden şaşıp kalıyorum
Sen insaty devam ediyormusun bitmeye az kaldı sanırım sonra ne yapmayı düşünüyorsun?
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 10:28 pm

Evet haklısın onlar özgürlükler sadece kendileri için olsun isteyen kişiler aynen dediğin gibi canım, sözde demokrat takılırlar ..

Benim bu hafta 3 haftaM 3. Hafta 3. Gün yapıcam bugün kısmetse daha yapmadım .. Dün dışardaydık iftarda o yüzden yapamadım ..

Bitsin bakalım bir de p90x le ikisini hybrit çalışabilirim belki ..
Ağırlık eklemem lazım artık benim kesinlikle .. Ona öncelik vericem yani Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 10:37 pm

Kendilerini ne sanıyor bu Kadınlar kulübü yöneticileri acaba , siz çok haysiyetli davranıyorsunuz değil mi eleştirilere karşı .. Sığır gibi millet sadece yayılsın demii !!
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 10:51 pm

Olivenoil demiş ki:Evet haklısın onlar özgürlükler sadece kendileri için olsun isteyen kişiler aynen dediğin gibi canım, sözde demokrat takılırlar ..

Benim bu hafta 3 haftaM 3. Hafta 3. Gün yapıcam bugün kısmetse daha yapmadım .. Dün dışardaydık iftarda o yüzden yapamadım ..

Bitsin bakalım bir de p90x le ikisini hybrit çalışabilirim belki ..
Ağırlık eklemem lazım artık benim kesinlikle .. Ona öncelik vericem yani Smile

Kesinlikle ağırlık ekle İnan kardio kadar etkili acayip terletiyor ve zorluyor insanı
Ben de FB bitirip baştan alıcam inşallah yanına sa bbg eklemeyi düşünüyorum
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 10:52 pm

Olivenoil demiş ki:Kendilerini ne sanıyor bu Kadınlar kulübü yöneticileri acaba , siz çok haysiyetli davranıyorsunuz değil mi eleştirilere karşı .. Sığır gibi millet sadece yayılsın demii !!  

Çok tıklanıyor çok tutuldu onun şımarıklığı
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 11:25 pm

Aslı siteye baktın mı yönetici bozuntusu arkamızdan bir sürü laf etmiş gerizekalı cevap veremicemizi bile bile yazıyor asıl karaktersiz kendisi dinimi ilkelerine inandığım Cumhurbaşkanımızı savunduk diye etmedikleri kalmadı. Bunları yarın kopy yapıştır yapıp bimere göndericem
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 11:29 pm

metebatur demiş ki:Aslı siteye baktın mı yönetici bozuntusu arkamızdan bir sürü laf etmiş gerizekalı cevap veremicemizi bile bile yazıyor asıl karaktersiz kendisi dinimi ilkelerine inandığım Cumhurbaşkanımızı savunduk diye etmedikleri kalmadı. Bunları yarın kopy yapıştır yapıp bimere göndericem

Görmez miyim adaletsizliklerini ortaya iyice serdiler.. Arkamızdan atıp tutmak biz yazamazken kolay nasılsa.. Üstelik maillede bana bir sürü şey yazmış .. Gidip üyeliğimizi açın diye yalvaracakmışız biz ikimizde Smile) ahahahah gülerim sadece ... Forumun yarısından fazlası üstelik kapalı dindar sağcı kişi bana göre, bile bile bunlara yazıyla bile olsa hizmet etmek gerçekden bilinçli insan işi değil ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 11:30 pm

metebatur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Kendilerini ne sanıyor bu Kadınlar kulübü yöneticileri acaba , siz çok haysiyetli davranıyorsunuz değil mi eleştirilere karşı .. Sığır gibi millet sadece yayılsın demii !!  

Çok tıklanıyor çok tutuldu onun şımarıklığı

Kesinlikle öyle . Ama bizim kadınlarımız uyanık olması lazım , inşallah uyanırlar kime hizmetteler ...
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Perş. Haz. 23, 2016 11:48 pm

Olivenoil demiş ki:
metebatur demiş ki:Aslı siteye baktın mı yönetici bozuntusu arkamızdan bir sürü laf etmiş gerizekalı cevap veremicemizi bile bile yazıyor asıl karaktersiz kendisi dinimi ilkelerine inandığım Cumhurbaşkanımızı savunduk diye etmedikleri kalmadı. Bunları yarın kopy yapıştır yapıp bimere göndericem

Görmez miyim adaletsizliklerini ortaya iyice serdiler.. Arkamızdan atıp tutmak biz yazamazken kolay nasılsa.. Üstelik maillede bana bir sürü şey yazmış .. Gidip üyeliğimizi açın diye yalvaracakmışız biz ikimizde Smile) ahahahah gülerim sadece ... Forumun yarısından fazlası üstelik kapalı dindar sağcı kişi bana göre, bile bile bunlara yazıyla bile olsa hizmet etmek gerçekden bilinçli insan işi değil ..

Baya Bi içerlermiş heralde embesil önüne gelen heryere yazmış karaktersizlikle ne alakası var onu da anlamadım ya neyse...
Ama diğer ordaki aylardır yazıştığımkz arkadaşlara da yazıklar olsun diyorum ben orda yazsam ne olur yazmasam ne olur.. İnsanın Bi ideolojisi olmalı ortada olmak değil Bi fikride ve inançta olmak demek ki diğerlerinde böyle birşey yok, ben hayatım boyunca adaletsizliğe asla tahammül edemedim en sevmediğim insan bile olsa doğrusuna doğru derim zaten hastanelerde adım hep doğrucu davuttur:)) daha önce de söylemek istemiştim ortada bişeyler dönerken sessiz kalmak dilsiz şeytanı oynamak işte bundan nefret ediyorum... İnsanlar fikirlerini inançlarını istedikleri gibi yaşayabilirler bundan Banane Allah'la kul arasında rabbim vurmuyor yüzlerine ben mi vuracam??
Kızdığım nokta karşındaki sırf kendi düşüncede değil diue engellemek arkasından hakaret etmek meydanı boş bulup atıp tutmak... İşte asıl karaktersizlikle bence bu
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Haz. 24, 2016 12:00 am

metebatur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:

Baya Bi içerlermiş heralde embesil önüne gelen heryere yazmış karaktersizlikle ne alakası var onu da anlamadım ya neyse...
Ama diğer ordaki aylardır yazıştığımkz arkadaşlara da yazıklar olsun diyorum ben orda yazsam ne olur yazmasam ne olur.. İnsanın Bi ideolojisi olmalı ortada olmak değil Bi fikride ve inançta olmak demek ki diğerlerinde böyle birşey yok, ben hayatım boyunca adaletsizliğe asla tahammül edemedim en sevmediğim insan bile olsa doğrusuna doğru derim zaten hastanelerde adım hep doğrucu davuttur:)) daha önce de söylemek istemiştim ortada bişeyler dönerken sessiz kalmak dilsiz şeytanı oynamak işte bundan nefret ediyorum... İnsanlar fikirlerini inançlarını istedikleri gibi yaşayabilirler bundan Banane Allah'la kul arasında rabbim vurmuyor yüzlerine ben mi vuracam??
Kızdığım nokta karşındaki sırf kendi düşüncede değil diue engellemek arkasından hakaret etmek meydanı boş bulup atıp tutmak... İşte asıl karaktersizlikle bence bu

Kimse cesaret edip gitmesin diye kasıtlı yazıyorlar.. Ne kadar adaletli oldukları ortada zaten.. Milletin üzerinden para basıyorlar eminim millette hala korkuyor.. Asıl onlar korksun gidersiniz diye.. Bir gün bizim hanımlar gözünü açabilirlerse belki korkarlar , kendi fikirlerinden olanlarla başbaşa kalırlar inşallah Smile ya da tarafsız davranmayı öğrenirler ki hiç zannetmiyorum ...

Doğrucu olduğun doğru Sedacığım .. İnsanın karekterini bu tür olaylar ortaya çıkarıyor zaten.. İyi günde herkes canım cicim zaten Smile

Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından şelale Salı Tem. 19, 2016 12:01 pm

Merhaba arkadaşlar bende geldim .  Basketball

şelale

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Tem. 19, 2016 2:20 pm

şelale demiş ki:Merhaba arkadaşlar bende geldim .  Basketball
Hoşgeldin Şelalecim Smile diyet bölümlerinde yazışalım canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Muruvet Salı Tem. 19, 2016 10:35 pm

Slm arkadaşlar ben gelmesem olurmu:)

Muruvet

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Tem. 19, 2016 11:34 pm

Muruvet demiş ki:Slm arkadaşlar ben gelmesem olurmu:)
İyiyki geldin Muruvverciğim yaa Smile
Güzel paylaşımlarımız olur inşallah hep birlikde canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Muruvet Salı Tem. 19, 2016 11:41 pm

Igsalkah cnm bişey soracam ben siteye girerken zorlanıyorum mail açıyorum oradaki linke tıklayarak girebiliyorum direk Google ne yazmam lazım Aslicigim

Muruvet

Mesaj tarafından Muruvet Salı Tem. 19, 2016 11:50 pm

Muruvet demiş ki:Igsalkah cnm bişey soracam ben siteye girerken zorlanıyorum mail açıyorum oradaki linke tıklayarak girebiliyorum direk Google ne yazmam lazım Aslicigim
Tamam canım kısayol ekledim telefona direk girebiliyorum iyi geceler

Muruvet

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Tem. 19, 2016 11:52 pm

• C

Igsalkah cnm bişey soracam ben siteye girerken zorlanıyorum mail açıyorum oradaki linke tıklayarak girebiliyorum direk Google ne yazmam lazım Aslicigim
Bayanlar.forumieren.com
Veya
Bayanlar.forumieren 

Yazarsan çıkıyor canım
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Tem. 19, 2016 11:54 pm

Muruvet demiş ki:
Muruvet demiş ki:Igsalkah cnm bişey soracam ben siteye girerken zorlanıyorum mail açıyorum oradaki linke tıklayarak girebiliyorum direk Google ne yazmam lazım Aslicigim
Tamam canım kısayol ekledim telefona direk girebiliyorum iyi geceler
Kullandıkca alışılıyor, başda zorlanıyor insan ama alışınca oluyor .. Amotörce bu kadar oluyor malesef kuzum işde Smile
Sevindim yapabilmene canım Smile 
Yatıyo musun ayy daha erken Smile sen geç yatardın ne oldu Smile
Ben daha spor yapıcam kız sabah namazına kadar ayakdayım muhtemelen spordan sonrada  çalışıcam biraz ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Muruvet Çarş. Tem. 20, 2016 12:11 am

Yok cnm oyun oynuyorum telden:) uyumam bu saatte canim

Muruvet

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Tem. 20, 2016 12:22 am

Ne oyunu oynuyosun ayy Smile
Yürüyüşünü yaptın mı kız yürümediysen kalk beraber spor yapak, bende başlıyorum şimdi sporuma Smile
Olivenoil
Olivenoil

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki