Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

4 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! - Sayfa 4 Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Tem. 13, 2016 12:05 am

Aslı ablam kendine söz geçirebiliyn demekki ben o çikolatayı yedi yerede kilitlesem canım çekse yedi kiliti açmaya üşenmem çıkarır yerim:))) 
Bende bugün sabah 1 yumurta sonra yine bayram şekeri gün içinde:))) 
Akşam üstü 3 hurma
Akşam bi tabak etsiz güveç salata 3 kaşık bulgur
1 saat yüryş+20 dk egzersz bol su. Bugnde böylece geçti Annem dbakırdan geldi biz üç kardeş ilçede evliyz bi hafta buralarda olacak bana geldiğinde nekadar dikkat ederim bilmem artık yaşayıp görecem
Cancucum bayramdan önce en son 89.6 yı görmştm bayramdan sonra son tartıldğmda 90. 3 gelmiştim bakalım bikçgündr tartılmıyrdm yarın tartılırsam yazarım canım
 Sende en son 98 dn dye hatrlıyorum çok almamişsn canım gder bi iki güne meraklanma.

Hamzahalenur

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! - Sayfa 4 Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Tem. 13, 2016 3:32 am

Halenur tatlım çikolata dolapda duruyor saklamadım aslında sadece göz önünde değil Smile 
Kız sen hala şeker yiyorsun aaaa kızıcam şekerim sana bak Smile yeme kız artık yazık emeklerine onun yerine dondurma ye ama haftada bir falan yani abartmadan. Bak şöyle yap şeker yeme haftada bir kendine erken saatte dondurma ödülü ver, belki kendini frenlersin o zaman canım Smile

Akşam yemeğimi erken yemişdim bir saat önce çok midem kazındı, 8,10 igde ve 8,9 tane bedem yedim çayla birlikde.. Neyse ki yemeklere saldırmadım Smile kızım burda diye yemeklerde çok evde ama şükür ki frenliyorum kendimi inşallah azıtmam Smile

Annen gelmiş ne güzel, kız kardeşlerinle aynı şehirde olman dahası kız kardeşlerin olması ne kadar güzel Maşallah canım ya Smile güzel vakit geçirirsiniz inşallah ama birlikdeyken yemekler daha bir lezzetli olur dikkat etmen zor olacak ama sen halledersin bir şekilde canım azimlisin bence tatlım Maşallah Smile

Halenurum  beni ızakdan doğru nazara karşı bir okuyuver tatlım ya ( ya acaba sende hasta mısın gerçi bilmiyorum ama , eger değilsen canım ) senin iyi niyetine ve duanın kabulüne inanıyorum bu günlerde terslikler dolaşıyor bir şekilde nazara mı geldik ne , sana zahmet olucak canım ya ama okursan çok duamı alırsın tatlım benim Smile içimdeki şu daralma 
geçer inşallah... 

Sabah bakalım ikimizde kaç çıkacagız.. Yarın görüşmek üzere inşallah canlarım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Tem. 13, 2016 12:28 pm

Ablam bende bikaçgndr leke görüyorum. Dua niyetine felak nası oku sadaka vermeye çalış kaza belanın önüne geçer inşlh sıkıntını alır ablam.

Bugün biraZ temizlik yapıcam pazarada gitmem gerek. Akşamda annemin yanına gderm belki. Gündüz zamam ayırırsam yürüyecem. İki gündr yürüyorum hemen vucudm toplandı demekki spora alıştı bu güzel haber..

Tartıldım bu arada 89.4 çıktım sıradaki hedefm olan 7 li rakamlar için fazla kaçamak yaomasam iyi olur.
Annem burdayken dikkat edcm inşlh çünkü 9 lu sayıları görmek sinirimi bozuyr artık..

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Cansuderici Çarş. Tem. 13, 2016 12:53 pm

Hayırlı günler kızlar
Bu sabah 98,30 geldim 
-500 vermişim dünden bugüne. Az öncede Eliptik bisikletle yarım saat çalışdım. Reglimde yakın şişlik var aslında. 

Aslıcım hayırdır canım Allah genişlik ferahlık versin inşallah nazar hepimizede çok değiyor canım malesef. Okumayı ihmal etme canım. 

Halenurcum gayet iyisin canım.gözün aydın annen gelmiş Smile 70 li rakamlarıda çabucak görürüsün umarım canım. 
Bayram arası olmasaydı daha da verecekdik aslında Smile
Bende bir 90 ı görsem süper olacak. Şöyle birşey olsa içsek içimizdeki yağlar eriyip gitse ne güzel olır ama yok işde Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Tem. 13, 2016 4:05 pm

Halenır tatlım sağolasın nas felak dua niyetine hastayken okunabiliyor demek , bunu bilmiyordum sadece Fatiha okunabiliyor diye biliyordum. İyi oldu söylediğin canım. Sadaka da sürekli veriyoruz canım, hele eşim bu konulara çok dikkat eder. Hatta geçenlerde kurban kestirmişdi. Allah kabul etsin inşallah. 

Bugün düne göre daha iyiyim çok şükür Smile
Artık 90 ları görmezsin inşallah canım, ileri geri yapmak can sıkıcı oluyor gerçekden. 

Bende bu sabah 73,300 düne göre -200 eksiğim. Spor yapmadan fazla verilmiyor ya, bugün başlama niyetim var bakalım inşallah başlıyabilirim. 

Cansucuğum sende gayet iyi gidiyorsun Maşallah. 90 lara da ineceksin inşallah sabırla devam ettiğin sürece kısa sürede inersin hemde gibi geliyor canım Smile
Duan içinde teşekkürler Allah razı olsun canım. İşle ilgili birkaç terslik oldu, can sıkıcı neyse Allah hayra çıkarsın inşallah beterinden saklasın. 
Hergünümüze şükürler olsun beyerin beteri var, her zaman iyi günlere şükretmek olmuyor imtihan dünyasındayız sonuçda her türlü sınanıyoruz.. 

Kız güldürdün beni ya Smile) öyle yağları eriten bişey olsaydı güzel olurdu amma velakin işde hoplaya zıplaya alıyoruz ama acı çeke çeke veriyoruz resmen kuzım :)napalım artık hayatımızın bir parçası olacak mecbur diyet mi desem sağlıklı beslenme mi desem. Arada kaçamaklarımızda oluyor mecbur insanız nefis taşıyoruz gülüm. Ama sonra tekrar devam ediyoruz öyle böyle az az gidiyorlar işde:)

Bende sanki baya inceldim ya ölçülerim değişmemiş gerçi ama sanki yağlarım azalmış gibi geliyor bilmem gözüm mü yanılıyor Smile sporuma başlayınca daha da iyi olacak inşallah Smile hem spor yapmak insanı mutlu ediyor gerçekden. Bir rahatlama bir enerji geliyor .. Yok yok ben bugün kesin başlıyayım inşallah sporuma. Seda arkadaşımızın gönderdiği fitness blender videolarına başlıyayım diyorum. Insanıty 13 günüm kalmışdı bitmesine ama şimdi o kadar hoplamak zıplamak istemiyorum , Fitness Blenderi da merak ediyorum bakalım nasılmış Smile

Bugün kahvalrıda iki kase çorba içtim kahvaltı istemedi canım. Akşamada gene tavuklu yoğurtlu çorba düşünüyorum bakalım değişmezse.. Kızıma kek yaptım browni ama ben tadına bile bakmadım. İnşallah çabucak biterde aklım çelinmez Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Tem. 14, 2016 2:49 pm

İmşallah yakın zamanda 90 ları görürüm Aslıcım Smile
Bugün 97,90 -400 aslında daha çok veririm belki diyordum ama olsun -400 de gayet güzel. Akşamları sadece salata çorba falan yiyorum resmen midemden sesler geliyor yatarken ama dayanıyorum işde canlar.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Ptsi Tem. 18, 2016 1:02 pm

Kilom 97,70
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Çarş. Tem. 20, 2016 11:15 am

Bugün kilom 97,10
Dün iki çiğköfte yemişdim saat 17 de sabah da kahvaltı
Akşam çay ictim sadece
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Tem. 20, 2016 11:18 am

Çok güzel canım  yarın 96 yı göreceksin demek tebrik ederim..
Bende dünden bugüne -300 le 88.40 çıktm

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Tem. 20, 2016 8:24 pm

Cansucuğum gayet iyisin gene tatlım.. Azmine hayranım bu arada .Maşallah yani gerçekden kuzum Smile

Halenur canım 87 leri görmene az kaldı tatlım, hadi inşallah yarına görürsün inşallah Smile 

Ben bugün bir cozuttum pir cozuttum yani.. Neyse yarın toparlanırım inşallah Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Tem. 21, 2016 5:26 pm

Kızlar dün geceden beri çok hastayım halsizlik başdönmesi var. Sabah 96.80 geldi kilom.
Annem bizde çocuklara bakıyor. Alıp gideyim dedi ama ben istemedim.
Bugün annemin yaptığı yogurt çorbası dışında bişey yiyemedim. 
Sonra görüşürüz.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Tem. 21, 2016 6:21 pm

Cansucuğum geçmiş olsun canım, inşallah tez zamanda toparlanırsın canım. Acaba sıcaklarda az sıvı mı aldın bol tuzsuz ayran ve maden suyu iç canım. Evde çocuk varken annelerin hasta olması çok kötü oluyor tatlım, Allahdan annen yakında yetişiyorsunuz birbirinize ne güzel Maşallah tatlım. 
Yarına iyileşirsin inşallah canım. Kilo vermende gene harika gidiyor Maşallah diyim canım:)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Cuma Tem. 22, 2016 11:11 am

96,40 kilom giden -400 gr şöyle kilo kilo gitseler şu kilolar nede iyi olcak.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Ağus. 02, 2016 4:35 pm

Benim konu silinmemiş Smile
Kilom 95,60
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Ağus. 04, 2016 11:21 am

Kilom 95,90
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Ağus. 07, 2016 10:02 am

Kilom 94.60
Cansuderici
Cansuderici

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4