Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

4 posters

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! - Sayfa 3 Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Haz. 30, 2016 4:10 am

Hamzahalenur demiş ki:Regl oldysan tartlma artı çıkıyr. Maşallah güzel gidiyosn canm
Sağol canım . Evet regl sırasında ben 2 kilo falan fazla çıkarım aslında. Birkaç gün tartılmıycam bakalım. Yarın hurma diyetini bende yapıcam.
Cansuderici
Cansuderici

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! - Sayfa 3 Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Tem. 01, 2016 12:03 am

Dün iftarda bikaçkaşık bamya ve bir parça et ilerleyen saatlerde 1dilim karpuz ve erik yemiştm 3 tane.Bugün iftardan önce tartıldm ve dünden bugüne -1.1 kg farketmişti.90.3 le hurmaya başladım.  İftarda 5 medine hurması  küçük bir kase yoğurt yedim yer yemez bağırsaklar homurdandı. Bitazdan sahurdada 5 yada3 tane yerim yoğurtla. Bakalım yarın mekadar verecem merakla bekliyrm. Cansucum yaptınmı hurmayı sende?

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Cansuderici Cuma Tem. 01, 2016 12:27 am

Hamzahalenur demiş ki:Dün iftarda bikaçkaşık bamya ve bir parça et ilerleyen saatlerde 1dilim karpuz ve erik yemiştm 3 tane.Bugün iftardan önce tartıldm ve dünden bugüne -1.1 kg farketmişti.90.3 le hurmaya başladım.  İftarda 5 medine hurması  küçük bir kase yoğurt yedim yer yemez bağırsaklar homurdandı. Bitazdan sahurdada 5 yada3 tane yerim yoğurtla. Bakalım yarın mekadar verecem merakla bekliyrm. Cansucum yaptınmı hurmayı sende?
Halenurcum Maşallah ya bir günde gayet güzel kilo vermişsin.
Hurma diyetine de başlamışsın ooo iyice verirsin bak toparlandın ne güzel canım.
Bende bugün sabah 99,50 idim ama hastayım ya şişlik mevcut tabii hala. Bugün yaptım bende hurma diyetini bakalım yarını bende merak ediyorum verdim mi diye.
Bugün annem rahatsızdı biraz iftarı annemlerde yaptık mecburen ben tabii yemedim de yemekleri ben hazırladım kendimle gurur duydum, başka şeylere saldırmadım bu sefer olacak inşallah gibi geliyor. Annemle babam epey ısrar ettiler hatta kızım bir hurmayla olur mu az ye herşeyden ye diye ama sizde alemsiniz kilolarıma kızıyorsunuz hemde ye diyorüsunuz az karışmayın dedim. Neyse bildiğini yap dediler sonra Smile
Eşimde şaşırıyor düşüp kalma bir yerlerde bak haa diyor Smile ben de hurmayla oruç tutarmış Peygamber efendimiz sağlıksız olsa yapmazdı dedim seslerini kesdim. Yarında yaparım ama cumartesi annemde temizlik yapıcam yapabilir miyim bilmiyorum. Aslında Ramazan öncesi yapmışdık üstten yapıcaz duruma göre bakarım artık canım . Aslı nerdesin..yogunmusun hala canım
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Tem. 01, 2016 1:01 am

Cansu tatlım yoğunluğum bugün bir nebze azaldı sayılır ama hatmime devam ediyorum bugün 27. Cüzi okuycam inşallah. 
Yarın belki bitiririm bakalım kısmet olursa. 

Hurma diyetine başlamışsın süpersin canım. Çok azimli görüyorum seni inşallah hep böyle devam edersin canım. Annenle yakın olman ne güzel. Ben yıllardır uzakdayım ahh ahh bu gurbet !
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Tem. 01, 2016 1:13 am

Hamzahalenur demiş ki:Dün iftarda bikaçkaşık bamya ve bir parça et ilerleyen saatlerde 1dilim karpuz ve erik yemiştm 3 tane.Bugün iftardan önce tartıldm ve dünden bugüne -1.1 kg farketmişti.90.3 le hurmaya başladım.  İftarda 5 medine hurması  küçük bir kase yoğurt yedim yer yemez bağırsaklar homurdandı. Bitazdan sahurdada 5 yada3 tane yerim yoğurtla. Bakalım yarın mekadar verecem merakla bekliyrm. Cansucum yaptınmı hurmayı sende?
Ayy tatlım ne güzel vermişsin öyle bir günde. Hurma diyetiyle bakalım daha da verirsin inş. Bayrama bir kaç kilo az girersin gibime geliyor bu gidişle canım.. Benim kendimden pek ümidim kalmadı ya.. Niyeyse hep şişim kabızlığım bu akşam biraz gitti iftardan önce 73,800 düm.

Akşam üstü biraz yattım uyuya kalmışım eşim iftar öncesi 40 dk kala çağırdı Oysaki hazırlıyavağım yemekler vardı neyse kalanları yedik iyi oldu yoksa dökülüyor vicdan azabı duyuyordum. Eşimde çok kızıyordu iyi oldu aslında.bugün saf pro yapsam diyordum, ama gene olmadı.. Bakalım sahurda napcam.. 

Elbise almıycam demişsin kendine aslında imkanın varsa bence al bişeyler kendine ödül olur.. Benimde bol gelen öyle çok kıyafetim oldu ki daraltabildiklerimi daraltırım zaten çok dar giyinmiyoruz sende öylesindir ama bazıları artık üzerimizden dökülüyor resmen o derece Smile 

Cmrtesi bende çarşıda yaz indirimleri var belki imkan olursa çıkarım trenckot istiyorum şöyle bedenime göre bakalım hoşuma giden olursa almak istiyorum.. İnternetten bakdım bazı mağazaların indirimlerine hoşuma gidenler oldu ama mağazada bazen farklı seçenekler oluyor çıkamazsam netten sipariş vericem artık. 

Düne göre moralim daha iyi canım. Dün çok kötüydüm ya sebebi de yokdu heralde şişlik sıkıntı yapmışdı. 
Hatmim bitince sporuma başlıyayım diyorum inşallah bakalım canım Smile 
Sen naptın hatmin bitti mi kuzum? 
Kızlarıda özlüyorum ya iyiki okuyabiliyorum yazdıklarınızı Smile hepiniz iyi gidiyorsunuz Maşallah ! 
Cankız ne güzel kilo vermiş bugün su attım falan demişde olsun sonuçda o sular fazla çıkmamıza neden olup moralimizi bozmuyor mu gitsinde su da olsa gitsin. Ben yeşilçay içmiyorum hiç ya Ramazan başından beri aslında içsem faydası olur. Dur bi aklıma gelmişken kiraz sapıyla demleyiveriyim belki ödem atarım belli mi olur:) 
Kilo verince mutlu oluyoruz alınca mutsuz sonuçda içmeye değer demi kuzum Smile

Çok çok öpüyorum tatlım AEO Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Tem. 01, 2016 1:47 am

Bugn yürümr fırsatı buldm 35 dkda 3 km yürdm artı 30 dk egzersz yaptım.cansucum bakalım bende merak ediyorum. Benim eşimde oruçlusn böyle olmz dedi ısrar edip durdu beni rahat bırak dedim de sonra durdu:)
Aslı ablam başka bi.isimle gelsen ne güzel olur:(
Elbise daralttm bide indrm vardı bi mağaza var orda hiçbir elbise bana olmazdı beden sıkıntsı vardı iki üst çok beğendm bana oldu aldm ama bayramda gymeyecem dedemin ilk bayramı doğru olmz içimdende gelmiyor:( 
Bende 26. Cüze geçtm iki güne biter inşlh. Bu arada temzlikte yapıyorum bakalımm

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Tem. 01, 2016 2:03 am

Hamzahalenur demiş ki:Bugn yürümr fırsatı buldm 35 dkda 3 km yürdm artı 30 dk egzersz yaptım.cansucum bakalım bende merak ediyorum. Benim eşimde oruçlusn böyle olmz dedi ısrar edip durdu beni rahat bırak dedim de sonra durdu:)
Aslı ablam başka bi.isimle gelsen ne güzel olur:(
Elbise daralttm bide indrm vardı bi mağaza var orda hiçbir elbise bana olmazdı beden sıkıntsı vardı iki üst çok beğendm bana oldu aldm ama bayramda gymeyecem dedemin ilk bayramı doğru olmz içimdende gelmiyor:( 
Bende 26. Cüze geçtm iki güne biter inşlh. Bu arada temzlikte yapıyorum bakalımm
Spor yapmışsın ne güzel canım, gerçekden bedenimize sıkılaşmamıza faydası çok oluyor tatlım.
Canım yok gelmem bana gelirsem karaktersiz işim yazmış bide dahada gelirmiyim ben. Sizler için oysa yazmak isterdim gerçekden. Kendi topiğimden bir fayda yok ama sizleri gerçekden hepinizide çok sevmişdim. Neyse şimdilik böyle en azından haberlerinizi alıyorum bunada şükür. Valla siz olmasanız Kk yı tıklamak bile istemiyorum ya sizi merak ettiğimden o kadarına takılmıyorum artık canım.

Dogru canım dedinin ilk bayramı çevre pek hoş karşılamaz.. İyi düşünmüşsün canım. Güle güle kullan iyi günlerde aldıklarınıda tatlım benim Smile
Seninde az kalmış Maşallah hatmine hayırlısıyla bitirmek nasip olsun cümlemize sevabından faydalanlardan olalım inşallah canım. Bende pazar yapıcam sanırım temizlik. Sana da kolay gelsin kuzum Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Cuma Tem. 01, 2016 5:02 pm

Kızlar bugün sabahdan 99,10 geldim.
Dün 99,50 ydim. Sanki az mı gitmiş, regliyim ondan mı acaba az gitti neyse bugün de devam ediyorum. Yarın muhtemelen devam etmiycem. 

Halenur yürüyüş bandın var sanırım senin canım, çok iyi yapmışsın. 
Bende dün yürüyemedim ama bugün gene leslie yapmak niyetindeyim.

Aslıcım hatimlerinizi bitirirsiniz bugüne heralde Allah kabul etsin canlar Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Hamzahalenur Cuma Tem. 01, 2016 7:28 pm

Cansuderici demiş ki:Kızlar bugün sabahdan 99,10 geldim.
Dün 99,50 ydim. Sanki az mı gitmiş, regliyim ondan mı acaba az gitti neyse bugün de devam ediyorum. Yarın muhtemelen devam etmiycem. 

Halenur yürüyüş bandın var sanırım senin canım, çok iyi yapmışsın. 
Bende dün yürüyemedim ama bugün gene leslie yapmak niyetindeyim.

Aslıcım hatimlerinizi bitirirsiniz bugüne heralde Allah kabul etsin canlar Smile
Evet canım bandım var. Hurmaylamı 400 gr verdiin? Ben az önce tartıldm net bi sonuç çıkmadı hangisi doğru bilmiyorum 5 kere çıktım beşindede farklı bişi çıktı. Dünle aynı kilolarda çıktım. Öyle olunca şevkimde kırıld. Bugünde yapiyim yarnda böyle olursa bırakırm yazık bu eziyete yani. 
Günlük 21 hurma 3 kase yoğurt izni var. Ben 10 hurma iki kase yoğrt yedm bi anlam veremedim

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Tem. 02, 2016 12:41 am

Cansucuğum -400 az sayılmaz canım. Reglin etkiside vardır elbet bakalım yarın ne olacaksın.

Halenur canım tartının gazabına uğramışsın kuzum. Pilimi bitiyor ki acaba normalde vermişsindir bence sıkıntı yapma . Hem şöyle de birşey var sizin topikde konuşmadık bu konuyu hiç sanırım ama benim tecrübelerime göre yediklerimizin kiloya yansıması üç dört gün sonra oluyor. Ertesi gün çıkanlar genelde ödem ve ağırlıkları oluyor yediklerimizin.. O yüzden canım meraklanma birkaç gün sonra bile olsa etkisini mutlaka göreceksin bak gör inşallah.

Bende bugün Alman marketine gitiim iki çeşit hurma aldım. Bir pakette 8,9 tane olan iri etli hurma Acve hurması mı ne deniyordu ona ya bir adı var . Ondan 2 paket aldım. Bir de değişik bir paket aldım onda da 20-25 yane vardır heralde Smile
Yani bende deniycem hurma diyetini bugün sahurda başlamak istiyorum. 

Bugün akşam iftarda tartılmayı telaşdan unuttum ama iftardan 2 saat önce 83,300 geldim Smile ama bugün çok karpuz yedim ya bolca salata şişlik olabilir gene .. Dün sahurda tavuk ve yarım gözleme yemişdim. Bu tavuk gerçekden insanı zayıflatıyor ya Smile ha bide yeşilçay kiraz sapı çayı içmişdim iki koca kupa. Bugün gene demledim az sonra içicem yine..sporda bu kiloda incecik oluyordum ya spor yapmadığımdan inceliğim gitti gibi neyse az kaldı inşallah başlıycam sporuma da Smile

Bugün 29. Cüzdeyim 30. Cüzle ikisini okuyunca inşallah hatmetmiş olucam Smile

Kadir geceniz mübarek olsun bu arada kızlar Smile Allah bilir bugün mü ama genede biz son on günü Kadir gecesi gibi geçirmeye çalışıyoruz, affedilen kullarından eylesin cümlemizi.
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Tem. 02, 2016 3:49 am

Olivenoil demiş ki:Cansucuğum -400 az sayılmaz canım. Reglin etkiside vardır elbet bakalım yarın ne olacaksın.

Halenur canım tartının gazabına uğramışsın kuzum. Pilimi bitiyor ki acaba normalde vermişsindir bence sıkıntı yapma . Hem şöyle de birşey var sizin topikde konuşmadık bu konuyu hiç sanırım ama benim tecrübelerime göre yediklerimizin kiloya yansıması üç dört gün sonra oluyor. Ertesi gün çıkanlar genelde ödem ve ağırlıkları oluyor yediklerimizin.. O yüzden canım meraklanma birkaç gün sonra bile olsa etkisini mutlaka göreceksin bak gör inşallah.

Bende bugün Alman marketine gitiim iki çeşit hurma aldım. Bir pakette 8,9 tane olan iri etli hurma Acve hurması mı ne deniyordu ona ya bir adı var . Ondan 2 paket aldım. Bir de değişik bir paket aldım onda da 20-25 yane vardır heralde Smile
Yani bende deniycem hurma diyetini bugün sahurda başlamak istiyorum. 

Bugün akşam iftarda tartılmayı telaşdan unuttum ama iftardan 2 saat önce 83,300 geldim Smile ama bugün çok karpuz yedim ya bolca salata şişlik olabilir gene .. Dün sahurda tavuk ve yarım gözleme yemişdim. Bu tavuk gerçekden insanı zayıflatıyor ya Smile ha bide yeşilçay kiraz sapı çayı içmişdim iki koca kupa. Bugün gene demledim az sonra içicem yine..sporda bu kiloda incecik oluyordum ya spor yapmadığımdan inceliğim gitti gibi neyse az kaldı inşallah başlıycam sporuma da Smile

Bugün 29. Cüzdeyim 30. Cüzle ikisini okuyunca inşallah hatmetmiş olucam Smile

Kadir geceniz mübarek olsun bu arada kızlar Smile Allah bilir bugün mü ama genede biz son on günü Kadir gecesi gibi geçirmeye çalışıyoruz, affedilen kullarından eylesin cümlemizi.
Benim hurma diyeti hak getire daha fazla da.yananadm bu dyet banA göre değil. Bidaha denemem bile. En güzeli protein ağırlıklı beslnmek amiiin canımm benmm

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Tem. 02, 2016 4:45 am

Halenırum yazdığını okuyunca bende hurma diyeti yapmakdan vazcaydım ayy Smile)
Her bünyeye göre değil demek ki Smile
Genede belki yarın işe yaradığını görürsün inş canım.
Bende sahurda sen öyle deyince;
Tavuk bur 1 tane
İki yumurtadan omlet, közlenmiş bir kırmızı biber doğredım içine , nerdeyse bir aydır yeni yumurta yiyorum bıkkınlık gelmişdi Smile
Akşamdan kalan salata
5,6 çilek
3 acve hurması

Biraz fazla oldu ama akşam iftarda az yemişdim iftarda tıkanıyorum ben sahurda coşuyorum Smile
Ha ili kocaman kupa yeşilçay kiraz sapı ve bir tutam kuru maydonozda hazırladığım çaydan içdim.

İftarda 
5,6 tane balık dılı galete kaplı işaret parmağı uzunluğunda çubuklardan 
Biraz salata
Karpuz saymadım epey yemişdim hurma diyeti yapcam nasılsa diye Smile

Bakalım yarın ne olcam Smile

Namzadan sonra son cüzimi okuycam inşallah , bitirmek kısmet olur inş Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur C.tesi Tem. 02, 2016 7:26 am

Aslı ablam bozdum planlarnı desene:)))) 
 İlk gün kilo kaybm çok olsaydı bünyeyi bi şekil ayarlardm zorlardm pro dyeti gibi çok kaybederm sandm bide gün boyu midem kazndı rahatsz edici bi şekilde artı kiloda veremediğimi görnce çok sinrlndm. Yinede bugnde yapiym yarn sonç almasam bozarım dedim iftarda 5 hurma iki kaşk yoğrt yedm midem erken kazndı imsağa iki saat kala yine hurmalarımı yedim yoğurdu sonra yerm dedim. Sonra canım tuzlu bişeyler istedi beni kesmemişti.Eşime yumurta kaynatmştm  bitane yedm bide haşlanmş bir tavuk eti yedm dayanamadm:)) 
Belkide oruçlu olunmasa yapılır ama ben şahsen bidaha denemem. 
Sen bi deneseydn ablam her bünyede ayrı sonuç veryr senin de dediğin gibi.
Allah hatmini kabul etsn benmde son cüzm kaldı bugn okuyp teslim edecem Allah ın iznyle...
Öpüyorummm

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Tem. 02, 2016 1:53 pm

Canım aslında ben bana uymayacağını düşündüm hep bu hurma diyetinin çünkü meyve yemek bana kilo aldırıyor hemen ve mesela elma falan beni çok çabuk acıktırır hiç elma diyeti falan yapamam yani Smile genede bir güncük de olsa bir denerim belki Smile 
Bir ara ananas diyeti yapmışdım bir gün millet iki kilo verirken ben sadece 100 gr falan vermişdim şaka gibi Smile 
Bünyelerimiz benziyor bence Smile
Banada en güzel kilo verdiren pro, bıkkınlık gelmese yedikçe zayıflıyorsun daah ne olsun Smile  acıkmıyorsun az salata falan zarar etmiyor bence bugünde mesela iyi kilo verecek gibiyim inşallah sanki karnımın o şişliği inmiş. Yeşilçayda iyi geldi sanırım Smile

Hatmimi bitirdim canım Smile sizlerede dua ettim Smile
Bebek isteyen Aslı arkadaşımıza da Smile 
Allah kabul etsin inşallah Smile

Seninkinide Allah kabul etsin canım benim. Öptüm çok Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Tem. 02, 2016 1:54 pm

Cansuuu huuu nirdesinn ayy hurma diyerini dün yaprın mıydı? Sonuç ne oldu kıı anam insan bi yazar, bugün annene gidecektin heralde??
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Tem. 03, 2016 4:04 pm

Kusura bakmayın kızlar, dün çok yorgundum uğrayamadım. Bugünde kendi evimde temizlik yapıyorum öyle üstten. 
Bu sabah 98,50 um
Hurma diyeti fazla verdirmedi bana da sizlerde yapmamışsınız sanırım. Dün zaten normal yedim temizlik yapıcam diye bugünde öyle. Hatta sabah bir dilim ekmek kızarttım kahvaltıda. 

Aslıcı  sende güzel gidiyorsun Smile
Halenurcum sen naptın canım hurma işe yapamamış yazmışsın bende de pek yapamadı galiba ya belkide biraz uzun süre yapmak lazım ama insan acıkıp halsiz kalıyor buna değmez ya normal yapalım.
Protein  diyeti yapıyorsun sanırım. Bende ondan denemişdim dukan olarak yıllar önce. Bırakınca tabi kilo almışdım ama bu diyetle alakalı değil benimle alakalı herşeyi yersen alırsın yani Smile
Bende bayramdan sonra başlarım belki protein diyetine

En son Cansuderici tarafından Ptsi Tem. 04, 2016 12:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Tem. 04, 2016 12:41 am

Cansucum Maşallah çok çok güzel azimle devam ediyorsun canım benim . 
Hurma diyetine başlamadım ben evet canım . Belki sonra bir gün denerim pek umudum olmasada Smile
Dikkat etmeyince kilo alınıyor malesef ben yıllardır al ver yapmakdan gına geldi ilk defa bu kadar uzun zamandır diyetteyim canım ve en son 6 yıl önceki kilom 67 idi beş yıldır 73 leri görmemişdim hiç en fazla 74,400 e kadar inmişdim Smile bakalım ilk olarak bir 70 i görsem sonrasında o kadar kasmam sporla kas yapmak istiyorum o zaman vucudumuz hem daha şekilli hem daha ince duruyor 67 kilodaki kıyafetlerim şu an oluyor zaten sıkı değilmişim demek ki Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Tem. 11, 2016 8:47 am

Nerelerdesiniz kızlarr??

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Tem. 11, 2016 4:59 pm

Canım benim daha dün geldik evimize, kızımı almaya Berlin' e gittik çarşamba günü gitmişken orada kaldık dönüşde de akrabam var Hamburg' da onlara uğradık bırakmadılar bir günde orada kaldık, dün akşam üzeri dönebildik..

Ben bayramda çok şişdim kızlar ya 76 yı bile gördüm inanabiliyor musunız bendeki bünyeye yaaa Sad

Ama dün dikkat ettim bu sabah 73,700 geldim bol bol kiraz sapı ve maydonoz çayı içtim gece.. Sanırım işe yaradı.. BİR DE REGL Oldum cmartesi sanırım ondandı o kadar şişmem. Ama hemen normal yemede insan 3,5 kilo farkeder mi ya nasıl bir bünyem varsa benim Sad

Neyse bugün pro takılıcam gene birkaç gün mecburen.. Kısa bir ara oldu sevdiğim lezzetlerden yedim bol bol Smile
Bir tek aklımda mantı kaldı onuda 70 kiloya düşünce inşallah kendime ödül olarak kullanıcam Smile 

Sporuma daha hiç başlıyamadım ama Berlinde gezerken yürüdük epey bilmem o spordan sayılır mı Smile

Halenur canım topiğinizi okudum şöyle bir az evvel , sen almamışsın Maşallah yeniden vermeye başlarsın bu günden sonra inşallah canım Smile

Cansu kızz sen nerdesin , Seda da yazmıyor belki neti yoktur artık evine dönünce yazar sanırım. Yolcukardelen de memleketine gitti. Pek bir sakiniz Smile

Aslında bende bundan sonra çok yoğun olucam, işlerden dolayı ama ara ara yazarım inşallah Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Tem. 11, 2016 6:21 pm

Seninde bayramın dolu dolu geçmiş canım.
O nasıl bi farktr öyle alp vermişsin Allah tan. 
Ben nefaime söz geçirebilsem inan şimdi 86 yı görmştüm ama işre onu bunu yiyince bi türlü 90 dan düşemedim ya. Neyse arada böyle olacak demek olsun devaam durmak yook ama.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Tem. 11, 2016 6:31 pm

Halenur canım bence bayram şekerleri seni duraklattı artık yeme lütfen Smile yoksa yemeklerin gayet iyi Smile
Ya bende yolculuk yapmak da ödem yapıyor çok bide regl şişliği üzerine eklendi ondan acayip kilom artmışdı. Neyse işde artık dikkat edeceğiz mecbur. Sporada başlamışsın sen ne güzel.. Benimde acilen başlamam şazım aslında ya çok da yoğunum bakalım napcam.. 

Cansu' yu da çok merak ediyorum naptı insan bir yazar be ya Smile)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Tem. 11, 2016 9:09 pm

Yaaa bayram şekerine zaaıfm var çocuklara veriyimde bitirsnler en iyisi:)) ablam artık hergün tartılmiyim diyorum bi hafta sonra verdiğimi görünce daha iyi olurum hem. Aslnda ben tembelleştm gibime geliyr sanki etraftan duyduğm laflar hoşuma gderken bi taraftanda böyle yeterliym sanki diyorum aciiil silkelenip bi 14 kilo daha vermem lazımm. 
Evet ablam yolculuk ödem yapıyor ındandr ozamann

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Tem. 12, 2016 12:50 am

Canım yeme şekerleri artık yok et bir şekilde Smile

Daha vermen gereken kilo var canım hiç öle yeter meter deme yani daha da güzel olacaksın inşallah. Banada bazen öyle duygu geliyor yeter ya bu kadar diyorum da ama şırda 4, y gün normal yedim hemen 3,5 kilo fazla çıkdım nereye yeter yani bu şekilde bir ay normale dönsem hoop 82 leri görürüm ben yaa.. O yüzden hatta hedef kilomuzun 3,4 kilo altında kalmalıyız ki koruyabilelim kilomuzu. Ben 70 olsam yeter diyorum bazen ama 70 de kalmak mesele işde o yüzden ancak en az 67 olup 70 i korurum sanırım , hedefe yaklaşdıkça kilo da zor gidiyor artık ya Smile

Tartılma konusunda kendini zapdedip yemiyeceksen haftalık tartılabilirsin ama ben kilom fazla çıkınca kontrolü daha bir sağlam tutuyorum gibi geliyor. Tabii bu kişiden kişiye değişiyor canım. Sen kendini daha iyi bilirsin. Eger kontrolün daha sıkı olacaksa öyle yap haftada tartıl tatlım . 

Bugün 

Sabah iki haşlanmış yumurta, biraz ğeynir domates ve zeytin

Akşam

Sırf pro olmadı malesef ya

İki kase tavuk çorbası şehriyeli salçalı 
Bir kase közlenmiş patlıcan biber yogurtlu salata

Sanki gene şişdim bugün reglim tam söküldü ondan mı bu şişlik bilmem yarın bakalım kaç çıkıcam sanki artı çıkarım gibi geliyor ya neyse görcez gayrı Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Tem. 12, 2016 12:11 pm

Kızlar ben geldim Smile
Kusura bakmayın yazamadım, bayramın üçüncü günü kaynımın yazlıklarına geçdik dün gece geldik. Çok yorgundum anca yazabildim.

Bayramda tatlılar börekler yemekler fazla dikkat edemedim. 
Kilom sabah 98,800 dü malesef. Bundan sonra daha dikkat edeceğim bakalım. 

Aslı sende fazla almamışsın canım o adardan bişey olmaz gider yakında.
Halenur sen kaçsın şimdi canım? Tartılmıycam falan yazmışsın ama ? 
Eliptik bisiklerimide ortaya koyabilcem artık. Bugün çok işim var ama valizleri boşalttım çamaşır ev temizliği falan bir sürü işim var. Akşamada annemlere geçicez akşam yemeğine uğraşmıycam en azından. Çocukları babam aldı az önce ben rahat işlerimi yapayım dedim iyi oldu. Görüşürüz kızlar Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Tem. 12, 2016 10:17 pm

Cansucuğum hepimizde bir yoğunluk , hepimizde de az da olsa bir kilo alma olmuş., napalım bayramdı olsun o kadar yeniden dikkat edip düzene girelim inşallah canım Smile

Sende fazla kilo almamışsın canım, yediklerinin ödemidir o fazlalıklar canım ili güne gider dikkat edersen inş. 

Eliptiğinide çıkar artık iyi olur canım . Tatil dönüşü işler çok oluyor malesef canım, halletmişsindir umarım..

Bende bu sabah 73,500 geldim dünden -200 gr az canım. Gecede bişeyler atıştırmışdım oysa genede iyi yani canım Smile

Sabah
1 yumurtadan omlet 
Birkaç dilim domates 
2,3 zeytin
Azıcık peynir

Akşam
1 kase şehriyeli tavuk çorbası
1 tabak tavuklu mantar sote
2 kaşık yoğurt
12 kiraz
2 kayısı
4 çatal kadayıf tatlısı ( bayramdan kalma ) 

Meyve se tatlı olmasa iyiydi ya regl yüzünden tatlı krizindeyim malesef, çikolataları ortada tutmuyorum dolaba kaldırdım görmeyim diye Smile

Bugün işlerimden dolayı yoğundum ancak fırsat bulabildim.
Olivenoil
Olivenoil

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki