Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

4 posters

11 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 11 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Ağus. 29, 2016 8:01 pm

Yani bugn az yedm diğer günlere göre 12 30 -18 30 arası beslendim bu haftada regl olcm onun şişliğide var eksi göreceğimi sanmıyrm. Artık duruma göre bakıcaz:)

Hamzahalenur

Son 10 kiloya hep birlikte veda:)) - Sayfa 11 Empty Geri: Son 10 kiloya hep birlikte veda:))

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 29, 2016 8:40 pm

Regl şişliği aynen bende de tavan yapmış durumda, ödem ve regl şişliği birleşdi karnım 3 aylık hamile gibi ayy Smile) amann gidecek nasılsa..
Tatlım iyi tarafıda şu ki bayramda regl olmuycaz incelmiş olcaz inşallah bu dönemde dikkat edersek. Ya bide bayrama denk gelseydi düşünsene şiş şiş dolaşıcakdık Smile)

Bu hafta eksi görmesekde sonunda görürüz inşallah şekerim Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Ptsi Ağus. 29, 2016 9:39 pm

Kızlarrrrr ben şoktayımmmm 
Bugün geldim evime akşam 5.30 gibi evdeydik sabah 9 da çıktık. Eve geldim hemen bir tartıya çıkayım dedim ne rakam gördüm söylesem mi ya ama ödem çok parmaklarım balon gibi o kadar saat arabada hareketsiz:((( bir haftada 6 kilo almış olamam öyle değil mi?? 
78.2 çıktım da Sad( Offf bu Nasıl iş ben anlamadım
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Ağus. 29, 2016 11:12 pm

metebatur demiş ki:Kızlarrrrr ben şoktayımmmm 
Bugün geldim evime akşam 5.30 gibi evdeydik sabah 9 da çıktık. Eve geldim hemen bir tartıya çıkayım dedim ne rakam gördüm söylesem mi ya ama ödem çok parmaklarım balon gibi o kadar saat arabada hareketsiz:((( bir haftada 6 kilo almış olamam öyle değil mi?? 
78.2 çıktım da Sad( Offf bu Nasıl iş ben anlamadım
Canım hiç panik yapmana gerek yok.. Bende de bilirsin kız yolculuk yapmak ödem yapıyor iki güne inersin:) hadi çok şükür kız sonunda evindesin ha Maşallah sevindim senin adına canım Smile
Kız giyindim Seda Max30 yapcam şimdi ve severek yapıcam sanki anam dur bakiim inşallah Smile))
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Salı Ağus. 30, 2016 12:02 am

Off ki ne offf eşim bu akşm spor yapmads birlikte bi çay içelm dedi çerezde bırak dedi otrdm az ye bişi olmaz dedi ısrarla ve ben bi başladm iki kaseye yakın yedimm saatte 22.30 du yandımki ne yandm diyet namına bişi kalmadı yani:( 
 Seda kız kilo değil o mümkn değil tatlım. Bi iki güne herçek kilonu görürsün merak etme. Maşallah ablam sen toparladn inşallah sıra bende. Yapabilseydm 36 saat aç dursaydm keşke hiç olmuyrm acil toplanmam lazm.3 gnlük Patates diyeti yapmayı düşünüyorum bikaçgün düşünecem:))) beybime oturtiym başlicam:))

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 30, 2016 12:30 am

Ayy kuzum zaten o çekirdege insanın ağzı değmeye görsün, bırakamıyor insan. Canım neyse sende eşinle yemişsin sorun yapma hiç gözüm doydu diye düşün. Yarına toparlanmaya çalış inşallah canım Smile 
Patesed diyetinden sonuç alanlar var, dene bakalım ilk gün zaten belli eder sende işe yarayıp yaramıyacagı canım. İnş yarar. 

Max30 açılmadı 30 dak bekledim yok bağlanmadı bende Scahun T nin başka bir ağırlık +kardio karışık ilk kez gördüğüm bir programının yarım saatlik kısmını yaptım. Normalde 45 dk .. Aslında Max30 için çok hevesliydim, inş yarın açılır..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 30, 2016 5:43 pm

Hayır kilo vermek için kıçımızı yırtarız gram gram gider biraz yedin mi de kilo kilo gelir. Ne biçim Bi bünyem var ya valla aylardır spor yapıyorum Bi başkası olsaydı çoktan 60 görmüştü 
Millet löp löp yiyor oturduğu yerden kalkmıyor yine de çubuk gibiler 
Sinir oluyorum vücuduma şurda tatile gitmeye ne kaldı yağlarım çıkacak heryerden vıcık vıcık Evil or Very Mad
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Salı Ağus. 30, 2016 6:36 pm

metebatur demiş ki:Hayır kilo vermek için kıçımızı yırtarız gram gram gider biraz yedin mi de kilo kilo gelir. Ne biçim Bi bünyem var ya valla aylardır spor yapıyorum Bi başkası olsaydı çoktan 60 görmüştü 
Sinir oluyorum vücuduma şurda tatile gitmeye ne kaldı yağlarım çıkacak heryerden vıcık vıcık Evil or Very Mad
Valla canım benim de bünyem öyle az yedim mi hemen alıyorum. Millet bi oturşta bi ekmek yiyor göbek sıfr biz biraz yemeğe korkuyoruz anam.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Salı Ağus. 30, 2016 6:40 pm

Olivenoil demiş ki:Ayy kuzum zaten o çekirdege insanın ağzı değmeye görsün, bırakamıyor insan. Canım neyse sende eşinle yemişsin sorun yapma hiç gözüm doydu diye düşün. Yarına toparlanmaya çalış inşallah canım Smile 
Patesed diyetinden sonuç alanlar var, dene bakalım ilk gün zaten belli eder sende işe yarayıp yaramıyacagı canım. İnş yarar. 

Max30 açılmadı 30 dak bekledim yok bağlanmadı bende Scahun T nin başka bir ağırlık +kardio karışık ilk kez gördüğüm bir programının yarım saatlik kısmını yaptım. Normalde 45 dk .. Aslında Max30 için çok hevesliydim, inş yarın açılır..
Bu hafta biraz saldm gibi. Napiyim ya bıkkınlık geldi birazda böyle rahat gideym kaçırmadan kafamı takmadan. Evet yormlara baktm bayağı sonuç alan var haftaya yapmayı düşünüyorum bakiyim artık. 
Ya ablam bende bi sıkıntı var bu ara bi ay olavak işte artık canımı sıkmaya başladı. Oturup kalktğmda gözüm kararıyoo duvarları biyerleri tutuyorum taki heçiyor vucdm uyuşyr resmen niye acaba? Doktora gitmeye üşeniyorum sevmiyorum. Tahlil al bekle falan napiym bilemedim..

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 30, 2016 9:13 pm

metebatur demiş ki:Hayır kilo vermek için kıçımızı yırtarız gram gram gider biraz yedin mi de kilo kilo gelir. Ne biçim Bi bünyem var ya valla aylardır spor yapıyorum Bi başkası olsaydı çoktan 60 görmüştü 
Sedacığım bu konuda seni benden daha iyi kimse anlıyamaz canım ya biliyorsun durumumu.. Ödemden çok çekiyoruz.. Ama iki gün dikkat et mormale dönersin inşallah canım hiç sıkma canını..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 30, 2016 9:16 pm

Hamzahalenur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Ayy kuzum zaten o çekirdege insanın ağzı değmeye görsün, bırakamıyor insan. Canım neyse sende eşinle yemişsin sorun yapma hiç gözüm doydu diye düşün. Yarına toparlanmaya çalış inşallah canım Smile 

Bu hafta biraz saldm gibi. Napiyim ya bıkkınlık geldi birazda böyle rahat gideym kaçırmadan kafamı takmadan. Evet yormlara baktm bayağı sonuç alan var haftaya yapmayı düşünüyorum bakiyim artık. 
Ya ablam bende bi sıkıntı var bu ara bi ay olavak işte artık canımı sıkmaya başladı. Oturup kalktğmda gözüm kararıyoo duvarları biyerleri tutuyorum taki heçiyor vucdm uyuşyr resmen niye acaba? Doktora gitmeye üşeniyorum sevmiyorum. Tahlil al bekle falan napiym bilemedim..
Canım biraz ara vermek iyi geleyor insana , bu hafta normal beslen herşeyden ye , geç yeme o kadar canım.
Bu hafta normal yiyince geçmezse ihmal etme kuzum bir doktora git derim. Kan degerlerin düşmüş olabilir.. Bir tahlil yaptırır en azından.. Bir hafta bir dene bakalım kendini canım da sonra aman ihmal etme devam ederse.. Az kilo vermedin vücut verilen kilolara alışmaya çalışıyorda olabilir.. Sporunuda bir saat de tut yaptığında çok yüklenme canım. Geçmiş olsun kuzum önemli birşey değildir diye düşünüyorum ben ama genede dikkat etmek lazım.

En son Olivenoil tarafından Salı Ağus. 30, 2016 9:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 30, 2016 9:19 pm

Kızlar instagram' da @diyetaslie adında paylaşıma başladım bugün. Sizlerinde hesabınız var sanırım. Ya da yeni bir hesap daha açın diyet olarak oradan da paylaşım yapalım. Profil resmim aynı tanırsınız zaten beni .. Oraya da bekliyorum canlarım Smile menümü paylaşdım bugün kü , 24 saat açlık sonrası tek öğün yaptım gene , bayrama kadar kaçamaksız devam etmek niyetindeyim bakalım inş .
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 31, 2016 1:20 am

Kızlar spor olarakda Max30 un ilk 15 dk sı ( baglantı yavaşladı devamını yapamadım ) 20 şınav 100 ip atlama yaptım.
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 31, 2016 10:28 am

Olivenoil demiş ki:Kızlar instagram' da @diyetaslie adında paylaşıma başladım bugün. Sizlerinde hesabınız var sanırım. Ya da yeni bir hesap daha açın diyet olarak oradan da paylaşım yapalım. Profil resmim aynı tanırsınız zaten beni .. Oraya da bekliyorum canlarım Smile menümü paylaşdım bugün kü , 24 saat açlık sonrası tek öğün yaptım gene , bayrama kadar kaçamaksız devam etmek niyetindeyim bakalım inş .
Kız kardeşimin hesabı var bende de açık ordan baktım gördüm seni canım. Takip isteğide atarm. 
Bence demir eksikliği veya kanszlık olmştr bakalım devam ederse görünecem ablam tşkler.
Bu arada bu sabah tartışdm 87 bekliurdum. Ne hikmetse - 200 çıktm bu vucudmdan bişi anlamadm ne karmaşık bi yapı yarabbim çözmek mümkün değil. Canım tatlı istyr mardin usulu açma hamura tuzsz peynir şeker serpip üzerini kapatyn yağda kızartıyon . Yapıcam ve oturp bi güzel yiyecem aman bi dahamı gelecem dünyaya:))

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 31, 2016 10:37 am

Hamzahalenur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Kızlar instagram' da @diyetaslie adında paylaşıma başladım bugün. Sizlerinde hesabınız var sanırım. Ya da yeni bir hesap daha açın diyet olarak oradan da paylaşım yapalım. Profil resmim aynı tanırsınız zaten beni .. Oraya da bekliyorum canlarım Smile menümü paylaşdım bugün kü , 24 saat açlık sonrası tek öğün yaptım gene , bayrama kadar kaçamaksız devam etmek niyetindeyim bakalım inş .
Kız kardeşimin hesabı var bende de açık ordan baktım gördüm seni canım. Takip isteğide atarm. 
Bence demir eksikliği veya kanszlık olmştr bakalım devam ederse görünecem ablam tşkler.
Bu arada bu sabah tartışdm 87 bekliurdum. Ne hikmetse - 200 çıktm bu vucudmdan bişi anlamadm ne karmaşık bi yapı yarabbim çözmek mümkün değil. Canım tatlı istyr mardin usulu açma hamura tuzsz peynir şeker serpip üzerini kapatyn yağda kızartıyon . Yapıcam ve oturp bi güzel yiyecem aman bi dahamı gelecem dünyaya:))
Ekle canım sevinirim Smile  ya vücudumuz hakketen ilginç kuzum, bende çözmüş değilim ama sanırım beni en çok uygu düzensizliği etkiliyor gibime geliyor.. Napalım arada ara versekde amacımızdan vazgeçmiycez.. Yap kızım canın istiyorsa ye ya, valla bende hafta sonu hamur kızarttım ne zamandır canım istiyordu.. Sende ye canım gözün gönlün miden doysun sonra daha rahat ilerlersin gene inşallah tatlım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 31, 2016 12:59 pm

Tşkler ablam desteğin için iyiki varsınn:-*

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Çarş. Ağus. 31, 2016 3:54 pm

Ayyy kızlar geldim geleli ev temizliyorum ya yemin ediyorum ev evlikten çıkmış başka bir boyut almış resmen:evil:
Eşimin Boğazını sıkasım geldi ev temizledikçe bütün erkeklermi böyle acaba... 2 ay evde olmamak bana çok pahalıya patladı Sad( çocuklar olmasa bu kadar zor olmaz ben yaparım üşenmem böyle şeylere ama küçül varya o biraz sıkıntı yaptı. Allah'tan ki eşim evde 4. Nde yapıyor iş başı. 
Viledayı eline verdim ben süpürdüm o sildi Very Happy

Bugün sabah 76 çıktım... Anladım ki açılmadan tokken yemek üstüne yemek yemek adamı böyle yapıyor bir haftada 6 kg birden aldırıyor 

Amann napalım geçti artık bundan sonrasına bakıcaz...
Yalnız ben hedefi bir sene sonraya attım. Seneye erkek kardeşimin düğünü olacak inşallah, ücretsiz iznim nisanda bitiyor muhtemelen birkaç ay daha alıp yazı kapatırım

Birde kızlar daha önde söylemeyi unuttum. Uzun zamandır içmiyordum nescafe benim acayip iştahımı kesiyor ama şekerli olacak 3 ü bir arada 
Daha önce kk da okumuştum galiba 3 ü bir arada içmek iştah kesiyor diye benim ki tesadüf oldu sonradan aklıma geldi yani...

Birde siz deneyin kızlar hafif Bi mide bulantısı yapıyor yemek falan yiyemiyorsun

Sporuma başlamayı dört gözle bekliyorum inşallah eşimin işe başlamasını bekliyorum 

Kızlar birde alakasız ama ben namaza başlamam lazım:(( aklımın eridiğinden beri kılarım rabbim kabul ederse ama 1 yıldır çocuklardan kılamıyorum ya... Biliyorum saçma bir bahane ama gidip namaza duruyorum büyük gelip başörtümü çekip alıyor ben devam ettim sonra alı fetva hattını aradım namaz bozuluyormuşSad( yılmadıö tekrar kolayım diyorum bu defa küçük ağlayıp duruyor..

Hiç bu kadar uzun süre namaz kılmadığımı hatırlamam iç huzurum yok Kuran okuyamıyorum hiç birşey yapamıyorum çok büyük bir eksilik böyle böyle derken namazdan soğudum tövbe yarabbim ya
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 31, 2016 4:29 pm

Sedacığım benim eşim Maşallah yalnızkende çok düzenlidir, ben geleceğime yakın hatta evi siler süpürür bazen , bir tek çamaşır katlamayı falan sevmez, çıkardıklarını asmayı pek sevmez ama ben yokken onsa da dikkat ediyor bu konuda şanslıyım Smile ama genede ille tatil dönüşü iş oluyor Smile neyse bitirdiysen ohh temiz temiz oturun sağlıkla canım Smile 

Canım namaz kılıyor olmana senin adına çok sevindim canım. Tatlım çocuklarla herşey zor ama başka şeylere zaman ayırabiliyorsak bunada ayırırız bunu zaten biliyorsun tatlım. Büyük oğluna anlat güzelce namazda rahatsız edilmez annem falan diye izah et anlıyacakdır. Şeytanlar kılma diye musallat eder başda zamanla onlarda alışır rahat edersin canım. Olmadı ilk zamanlar sadece farzlarını kıl canım.. Yeter ki başla , Allah daim etsin inşallah canım Smile

Kız Seda instagram hesabımı görmedin mi?? Al bir hesapda gel sende Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 31, 2016 4:31 pm

21 saatlik açlık sonrası tek ögün yaptım gene , dün gece regl oldum biraz şişim gene, ama üç gün önceki kadar değil Smile
Menümün resmini paylaşmsdım instagramda ama burda da yazayım Smile
Şehriyeli tavuk çorbası bir kase 
Et sote 
Yoğurt
Salata
Saat 14:30' da yedim Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 31, 2016 7:45 pm

Halenır kuzum biz instagramdayız sende gelsene oraya tatlım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 31, 2016 8:55 pm

Olivenoil demiş ki:Halenır kuzum biz instagramdayız sende gelsene oraya tatlım Smile
Kardeşimkinden takip edyrm ablam.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 31, 2016 10:25 pm

Hamzahalenur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Halenır kuzum biz instagramdayız sende gelsene oraya tatlım Smile
Kardeşimkinden takip edyrm ablam
Kuzum sende bir hesap açsana , çok basit yeni hesap açmak mailin var nasılsa.. Hem yorumda paylaşımda yapabilirsin o zaman istersen Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 31, 2016 11:31 pm

Olivenoil demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:
Kardeşimkinden takip edyrm ablam
Kuzum sende bir hesap açsana , çok basit yeni hesap açmak mailin var nasılsa.. Hem yorumda paylaşımda yapabilirsin o zaman istersen Smile
Evet bende onu haber etmek için geldim yeni bir hesap açıcam şimdi:)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 31, 2016 11:40 pm

Epsta adresmle başka hesap açılmş diyo anlamadm benm başka hesabım yok.kimseyede vermedim. Bunu zor almştım açıkçası başka bi epostaylada uğraşamam şimdi:)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Eyl. 01, 2016 12:05 am

Hamzahalenur demiş ki:Epsta adresmle başka hesap açılmş diyo anlamadm benm başka hesabım yok.kimseyede vermedim. Bunu zor almştım açıkçası başka bi epostaylada uğraşamam şimdi:)
Hadi yaa , şimdilik öyle takıl diycemde yazabilsen iyi olurdu aklım kalıyor bak sende.. Kardeşinin hesabından sakıncası yoksa onun için yazabilirsin belki canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

11 sayfadaki 11 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11