Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

4 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! - Sayfa 2 Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Haz. 27, 2016 12:43 pm

Canım keşke eşin neyin var dediğinde güzelce bi cvp verseydin sen yumuşak git zamanla o hatasının farkına varacaktır. Benimde çok zor bir eşim bar inan bana 12 yıldr onunla ve ahlakıyla savaşıyorum. Eğer bir kavga varsa ortada susardm ve beklerdm nezamanki.pişman oldğnu anlardm ozaman bütün hatalarını söylerdm oda kabul ederdi. Şimdi benden kopamaz hale gelmiş okadarki annemlere bile gidip kalamıyorum sensz duramıyorum diyor. Benm eşim çabuk parlar parlaynca kalp falan dinlemez kırar geçer halaaada öyle eskisine göre çook iyi tabi. Boşanmayı unut bence birde öyle dene bakalım. Aslı ablam ne var bende acep.şeytan tüyümüSmile))

Hamzahalenur

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! - Sayfa 2 Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Admin Ptsi Haz. 27, 2016 4:36 pm

Hamzahalenur demiş ki:Canım keşke eşin neyin var dediğinde güzelce bi cvp verseydin sen yumuşak git zamanla o hatasının farkına varacaktır. Benimde çok zor bir eşim bar inan bana 12 yıldr onunla ve ahlakıyla savaşıyorum. Eğer bir kavga varsa ortada susardm ve beklerdm nezamanki.pişman oldğnu anlardm ozaman bütün hatalarını söylerdm oda kabul ederdi. Şimdi benden kopamaz hale gelmiş okadarki annemlere bile gidip kalamıyorum sensz duramıyorum diyor. Benm eşim çabuk parlar parlaynca kalp falan dinlemez kırar geçer halaaada öyle eskisine göre çook iyi tabi. Boşanmayı unut  bence birde öyle dene bakalım. Aslı ablam ne var bende acep.şeytan tüyümüSmile))

Adminde( yönetici )  benim Olivenoil yani kızlar şaşırmayın diğerinden nedense yazamadım. Burdan yazayım dedim canım. Cansuu nerdesin kııı niye gelmedin sabah beri ??

Halenırum sende samimiyet var mesajlarında yazılarında içtenlik var ve insan bunu algılıyor insan yazıdan bile tatlım sende olsa olsa melek tüyü vardır ayrıca kuzum Smile)
Admin
Admin
Admin

https://bayanlar.forumieren.com

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Haz. 27, 2016 5:52 pm

Admin demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:Canım keşke eşin neyin var dediğinde güzelce bi cvp verseydin sen yumuşak git zamanla o hatasının farkına varacaktır. Benimde çok zor bir eşim bar inan bana 12 yıldr onunla ve ahlakıyla savaşıyorum. Eğer bir kavga varsa ortada susardm ve beklerdm nezamanki.pişman oldğnu anlardm ozaman bütün hatalarını söylerdm oda kabul ederdi. Şimdi benden kopamaz hale gelmiş okadarki annemlere bile gidip kalamıyorum sensz duramıyorum diyor. Benm eşim çabuk parlar parlaynca kalp falan dinlemez kırar geçer halaaada öyle eskisine göre çook iyi tabi. Boşanmayı unut  bence birde öyle dene bakalım. Aslı ablam ne var bende acep.şeytan tüyümüSmile))

Adminde( yönetici )  benim Olivenoil yani kızlar şaşırmayın diğerinden nedense yazamadım. Burdan yazayım dedim canım. Cansuu nerdesin kııı niye gelmedin sabah beri ??

Halenırum sende samimiyet var mesajlarında yazılarında içtenlik var ve insan bunu algılıyor insan yazıdan bile tatlım sende olsa olsa melek tüyü vardır ayrıca kuzum Smile)
Çok tşklr ablam aynı samimiyet sendede var ondandrki sana alştım gibi:)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Haz. 27, 2016 6:06 pm

Halenurum duygularımız karşılıklı tatlım benim.. Kızlar napıyor ya iki gündür bakmıyorum topiğe yeniler gelmişdi en son apay hızlıydı topiğiniz Maşallah canım Smile slmımı söyle kozlara da açıkda yazamazsın sen şimdi Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Ptsi Haz. 27, 2016 7:18 pm

Olivenoil demiş ki:Halenurum duygularımız karşılıklı tatlım benim.. Kızlar napıyor ya iki gündür bakmıyorum topiğe yeniler gelmişdi en son apay hızlıydı topiğiniz Maşallah canım Smile slmımı söyle kozlara da açıkda yazamazsın sen şimdi Smile
Canım ceydanında slmı vardı sana. Onlara mail den görştğmzü söyledm maillerini bi versdler senin topiği söyleycm onlara. Cankızın regli geçmiş iştahı açılmş 90 ı gördü morali bozuk bende 91 m iki gndr ne ara bukadar aldm anlamadm. Evet yeniler geldi topik hareketlendim. Muruvet hurma diyetine başladı bugün ve acaip iyi gidiyor diyo. Bende yapsammı diye dolduryrm kendimi:))

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Haz. 27, 2016 7:43 pm

Hamzahalenur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Halenurum duygularımız karşılıklı tatlım benim.. Kızlar napıyor ya iki gündür bakmıyorum topiğe yeniler gelmişdi en son apay hızlıydı topiğiniz Maşallah canım Smile slmımı söyle kozlara da açıkda yazamazsın sen şimdi Smile
Canım ceydanında slmı vardı sana. Onlara mail den görştğmzü söyledm maillerini bi versdler senin topiği söyleycm onlara. Cankızın regli geçmiş iştahı açılmş 90 ı gördü  morali bozuk bende 91 m iki gndr ne ara bukadar aldm anlamadm. Evet yeniler geldi topik hareketlendim. Muruvet hurma diyetine başladı bugün ve acaip iyi gidiyor diyo. Bende yapsammı diye dolduryrm kendimi:))

Cankızın ki regl şişliğidir canım sende bozma moralini yediklerini bilmiyorum ama onlara bir bak şişlik yapmış olabilir canım meraklanma tatlım Smile bende artıyım ya bakalım iftarda ne olcam Smile normali haftada 1 kilo diyorlar ya biz istiyoruz motora takmış gibi verelim hep öyle olmuyor malesef canım .. İlle gidecekler.. Hırma diyeti oruçluyken zor olur canım ya ben 7 hurmayla falan değil 70 hurma yerim o zaman herelde SmileSmile
Muruvvette çok azimli ya Maşallah hepinizle yazışmayıda özlüyorum aslında canım .. Siz kilo verinde ben uzakdanda takip ederim napalım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 12:35 am

Canım benim çok sağol önemseyip yazdığın için. Eşim beni şimdiye kadar öyle çok kırdı ki içimden gelmiyordu, ama bundan sonra en azından ters cevap vermiycem tavsiyelerinizi dinliycem kızlar Smile
Bugün eşime diyette olduğumu mecburen söyledim zaten çakdı kendisi. Bende söyledim mecbur. Hadi bakalım kaç gün sürecek bu kez dedi , içimden sinirlensemde genede ters cvp vermedim Smile görürsün dedim gülerek . Oda hadi bakalım görelim dedi.. Ben 75 kiloya inersem birşey alacaksın dedim oda sen inde ne istersen dedi Smile
Ne istesem ki kızlar Smile

Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 12:41 am

Bugün 99,400 -300 oldum sanırım ödemlerden hızlı gidiyor ama olsun gitsinde Smile
Eliptik bisikleti ortadan kaldırmışdım onu meydana hala çıkaramadım . Bugün annemde davet vardı öğlen çocukları aldığım gibi anneme geçdim. Sizlere bakmaya fırsatım olmadı o yüzden.
İftara kadar koşturdum diyebilirim. İftarda kız kardeşim işden geldi yorgundu ama bize kıyamadı bitanesi genelde o hizmet etti. Ablasına acıdı cimcime Smile

İftarda
Bir kase yayla çorba
Et sote iki kaşık az salata
2 dilim kavun yedim

Börek ve tatlılara bakmadım bile , eşimde ordan çakdı zaten. Sen tavukgögsünü affetmezdin ne oldu dedi bende yediklerime saydım şimdiye kadar dedim.. Babamla annem zaten hep kilo ver kızım diyip dururlar, yıllardır artık onlarda bıkdı benim kilolarımdan, bu kilo yüzünden mutsuzluğumdan. Oysa ki annemde babamda kardeşlerimde zayıf bir ben dombili aralarında işde Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 12:44 am

Olivenoil demiş ki:
Cansuderici demiş ki:İftar
Bir kase domates çorbası
2 kaşık nohut yemeği
Salata

Karpuz bile yemedim bol su

Akşam 99,700 düm çok mutluyum 100 e elveda dedim inşallah böyle devam ederim kızlar Smile

Çok sevindim canım senin adına Maşallah güzel gidiyorsun hep böyle olsun inş.
İftarında pek bir az kıı yarın 98 bile görürsün sen bu gidişle Smile

Canım anlayışla tatlı dille davranmaya bak inan değişecekdir eşinde. Erkekler çocuk gibidir aslında tatlı dile ilgiye ama samimi ilgiye dayanamzlar , bak gör değişecek eşinde inş ..

Aslı canım tavsiyelerinizi dinlemeye çalışıyorum. Sakin kafayla düşündümde bende az değilim ya, ha bire didişmeyi körüklüyorum farkettimde. İnşallah bundan sonra bilinçli olucam. Yuvam için , kilo verdikcede sanırım negatiflikden kurtuluyorum. İyiki vatsınız sizler kızlar Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Haz. 28, 2016 4:39 am

Canım tebrikler gerçekden çok iyi gidiyorsun Maşallah Smile
iradenin Maşallahı var canım. Tatlılara hayır demek kolay değil.
pozitif davranman işe yarıyacak inşallah tatlım. Hadi görelim seni tatlım . 
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 4:39 pm

Bugün regl oldum kızlar , bir kahve dışında birşey yiyip içmedim. 
Sahur da yumurta peynir domates yemişdim ekmeksiz. İftara kadar dururum artık heralde , orucluyken daha iyiyidi ya
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 4:41 pm

Olivenoil demiş ki:

Canım tebrikler gerçekden çok iyi gidiyorsun Maşallah Smile
iradenin Maşallahı var canım. Tatlılara hayır demek kolay değil.
pozitif davranman işe yarıyacak inşallah tatlım. Hadi görelim seni tatlım . 
Sağol Aslıcım, 

İradeli olmak zorundayım, bu seferde başaramazsam kendime olan inancımıda yitiricem.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 4:48 pm

Eliptiki temizledim akşama eşimle yerine alalım diyorum ama yerde kaplıycak bayram sonrasına mı bıraksam acaba bilemedim. Bayramda bize fazla gelen olmuyor genelde biz gidiyoruz ama bazen arkadaşlardan falan azda olsa uğrayan olabiliyor.
Akşama kadar bi düşüneyim Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Haz. 28, 2016 4:49 pm

Halenur nerdesin metebatur memlekette sanırım  olivenoil şekerim çalışıyomusun
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Haz. 29, 2016 12:33 am

Burdayım canım bayram hazrlıkları yapıyrm yoğnum biraz. Bugnlerde boğazım çok açıldı bugünkü iftarım  4 lahmacun 3 kalburabastı tatlı ve uludağ 2 bardak. Sahurdada yağlı ekmek yemiştim:( şimdi vakit bulursam yürüyecem biraz bakalımm

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Haz. 29, 2016 4:55 am

Cansuderici demiş ki:Eliptiki temizledim akşama eşimle yerine alalım diyorum ama yerde kaplıycak bayram sonrasına mı bıraksam acaba bilemedim. Bayramda bize fazla gelen olmuyor genelde biz gidiyoruz ama bazen arkadaşlardan falan azda olsa uğrayan olabiliyor.
Akşama kadar bi düşüneyim Smile
Canım yer sorunsa bayram sonrasına bırka bari Smile kaldırıp kondurulacak bişey değil kolay kolay sonuçda. Ama sen sporuna devam et bir şekilde gene Leslie yap hiç değilse bayram sonrasına kadar . Uzun yürüyüşlere alışıksın 5 mil olanı bile rahat yaparsın sen sonuçda canım Smile
Regl olmana ragmen kilo berdin son günlerde demek ki kilon daha az canım sevinebilirsin şekerim Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Haz. 29, 2016 4:57 am

Hamzahalenur demiş ki:Burdayım canım bayram hazrlıkları yapıyrm yoğnum biraz. Bugnlerde boğazım çok açıldı bugünkü iftarım  4 lahmacun 3 kalburabastı tatlı ve uludağ 2 bardak. Sahurdada yağlı ekmek yemiştim:( şimdi vakit bulursam yürüyecem biraz bakalımm
Halenırım ne oldu bize ayy benimde iştahım pek açık regl sonrası iştah patlaması yaşıyoruz sanırım kız Smile
Ayy bayrama az kaldı dikkat etsek iyi olacak Smile bayramda ben hadi pek bir insan görmem bırada bayram olduğu bile anlaşılmıyorda sen insan içine çıkacaksın cicim kaçamaklara dur de bir kilo daha gitsin bari ayy Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Haz. 29, 2016 4:59 am

Cansucuğum işlerim çok yoğun, hatmime de devam ediyorum 22. Cüzdeyim namazdan sonrada okuycam inşallah.. Pazar gününe kadar inşallah bitiririm bakalım.. Sporumuda yapamıyorum sırf vakitsizlikden canım.. Gündüzleri o yüzden pek gelemiyorum bu aralar canım . Evde durumlar nasıl hayatım ?
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Çarş. Haz. 29, 2016 7:44 am

Hamzahalenur demiş ki:Burdayım canım bayram hazrlıkları yapıyrm yoğnum biraz. Bugnlerde boğazım çok açıldı bugünkü iftarım  4 lahmacun 3 kalburabastı tatlı ve uludağ 2 bardak. Sahurdada yağlı ekmek yemiştim:( şimdi vakit bulursam yürüyecem biraz bakalımm
İftar telaşlarını atlattık şimdide bayram hazırlıklarımız başladı hayırlısıyla ulaşalım cümleten inşallah canım. Bende kadir gecesinden sonra başlıycam, annemede yardım ediyorum. 
Menün biraz çok olmuş gibi canım ama arada olur böyle yarın toparlarsan kiloya dönmeden gider. Önemli olan devam etmemek hemen toparlanmak. Ben hep nasılsa bozuldu diye oturup yerdim eskiden üç beş gün sonra sıkarım derdim o üçbeşgün gelmek bilmezdi işde. Ama şimdi daha sıkı tutcam bakalım. 
Bende yürüyemedim bugün. Eliptiğide sonra salona getireyim dedim. Bayram geçsinde.

En son Cansuderici tarafından Çarş. Haz. 29, 2016 7:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Çarş. Haz. 29, 2016 7:55 am

Olivenoil demiş ki:Cansucuğum işlerim çok yoğun, hatmime de devam ediyorum 22. Cüzdeyim namazdan sonrada okuycam inşallah.. Pazar gününe kadar inşallah bitiririm bakalım.. Sporumuda yapamıyorum sırf vakitsizlikden canım.. Gündüzleri o yüzden pek gelemiyorum bu aralar canım . Evde durumlar nasıl hayatım ?
Allah kolaylık versin canım. Evde çalışıyordun değil mi sen yanlış hatırlamıyorsam. En azından o iyi. Dışarda çalışmak daha zor olurdu. Bende çocuklarım olunca bırakdım çalışmıyorum. Kiloları boşa almadım işde evde otur otur ye dur. Annemlede yakın oturuyoruz ya ha bire bişeyler yapıp götürdüm o yaptı getirdi derken aldım başımı gittim işde. Annemde hem yapıyor hemde dikkat et diyo bana. Madem yapma diyorum, torunlarına yapıyomuş küscem bigün bişeyini yemiycem de çok lezzetli eli küsemiyom Smile

Evde durumlar biraz sakin şu aralar. Heralde stresin kaynağı biraz da benmişim. Kendi hatalarımızı görmekde zorlanıyoruz ya işde bende de öyleymiş galiba gibi gibi daha erken konuşmak için ya dur bakalım. 

Canım leslie iyi fikir iyiki hatırlattın bugün yapıyım bari. Eliptiği bayram sonrası meydanlara koycam. 

Allah kabul etsin canım hatmini. Bende fazla giremiyorum. Ben pc den yazıyorum telden minnak yazmayı sevmiyorum. O yüzden fırsat bulunca ancak yazabiliyorum. Eşimi kaldırıcam şimdi işe, biraz takılıyım dedim.

Ha sahi bugünkü patlamalara bende çok üzüldüm, ne demeli ki insan nasıl dua edeceğini şaşırıyor artık bu olanlara. Allah tez zamanda feraha ulaştırsın ülkemizi.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 30, 2016 12:11 am

Ş
Cansuderici demiş ki:
--------------
Evet evden doğru çalışıyorum Cansucuğum. Gecem gündüzüm birbirine giriyor bazen rahat olmaya rahat ama dediğin gibi kilolar evde çalışmaya başladığımdan beri katlanarak geldi.. 

Anne yemekleri hiç kimsenin yemeğine benzemez canım, basit bir salatası bile lezzetli gelir insana annesinin yaptığı.. Benim anneciğimde öyle çok lezzetli yapar herşeyi, pek marifetlidir Maşallah annelerimize Allah hepsine sağlık sıhhat hayırlı ömür versin. 

Leslie yapabildin mi canım ? 

Sen pozitif olmaya devam et canım , esşin sinirlenince sen sakin kalmaya çalış iki kişi aynı anda sinirlenirse olayın boyutu çok farklı istenmeyen durumlara kadar gider canım. Aklımızı kullanıp eşlerimizi idare edicez kuzum benim . Onlarında zaten iş hayatında falan birsürü derdi sıkıntısı oluyor, evlerimiz huzur yerleri olsun ki yuvalarımızda bereketli ve huzur dolu olsun canım. Zaten bildiğin şeylerdir kuzum ama arada hatırlamak insana iyi geliyor bak yazarken bile bende hatırlamış oluyorum eşime az daha iyi davranayım bak bende Smile

ee diyet nasıl gidiyor canım ? 

Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Haz. 30, 2016 1:06 am

Şş

Olivenoil demiş ki:Ş
Cansuderici demiş ki:
--------------
Evet evden doğru çalışıyorum Cansucuğum. Gecem gündüzüm birbirine giriyor bazen rahat olmaya rahat ama dediğin gibi kilolar evde çalışmaya başladığımdan beri katlanarak geldi.. 

Anne yemekleri hiç kimsenin yemeğine benzemez canım, basit bir salatası bile lezzetli gelir insana annesinin yaptığı.. Benim anneciğimde öyle çok lezzetli yapar herşeyi, pek marifetlidir Maşallah annelerimize Allah hepsine sağlık sıhhat hayırlı ömür versin. 

Sen pozitif olmaya devam et canım , esşin sinirlenince sen sakin kalmaya çalış iki kişi aynı anda sinirlenirse olayın boyutu çok farklı istenmeyen durumlara kadar gider canım. Aklımızı kullanıp eşlerimizi idare edicez kuzum benim . Onlarında zaten iş hayatında falan birsürü derdi sıkıntısı oluyor, evlerimiz huzur yerleri olsun ki yuvalarımızda bereketli ve huzur dolu olsun canım. Zaten bildiğin şeylerdir kuzum ama arada hatırlamak insana iyi geliyor bak yazarken bile bende hatırlamış oluyorum eşime az daha iyi davranayım bak bende Smile

Canım leslie 3 mil yaptım bugün ilk defa denedim epey terletti bakalım faydası olur umarım .
Tavsiyelerin bana iyi geliyor Aslıcım evet bildiğimiz şeyler ama hatırlamak iyi geliyor.
Bugün şiş karnın çok kötüyüm. O yüzden moralim bozulmasın diye tartılmadım hiç. Ama bugün sadece çorba ve salata yedim akşam 19 da falan. Acıkırsam ayran ve ya yogurt yiycem.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Hamzahalenur Perş. Haz. 30, 2016 2:26 am

Regl oldysan tartlma artı çıkıyr. Maşallah güzel gidiyosn canm

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 30, 2016 3:15 am

Cansuderici demiş ki:Şş

Cansuderici demiş ki:
--------------

Canım leslie 3 mil yaptım bugün ilk defa denedim epey terletti bakalım faydası olur umarım .
Tavsiyelerin bana iyi geliyor Aslıcım evet bildiğimiz şeyler ama hatırlamak iyi geliyor.
Bugün şiş karnın çok kötüyüm. O yüzden moralim bozulmasın diye tartılmadım hiç. Ama bugün sadece çorba ve salata yedim akşam 19 da falan. Acıkırsam ayran ve ya yogurt yiycem.
Gayet güzel gidiyorsun tatlım Smile
Bende kilo alıyorum habire yaa moralim çok kötü. 
Leslie yapman iyi olmuş canım. Ben pek sevmiyorum ama imkan acısından güzel tercih eminim faydasını görürsün. 
Seninki hadi regl şişliği benimki ne yaa habire yersem olacağı bu karnımı kesesim var bu akşam Sad
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Haz. 30, 2016 4:09 am

P
Olivenoil demiş ki:
Cansuderici demiş ki:Şş

Cansuderici demiş ki:
--------------

Gayet güzel gidiyorsun tatlım Smile
Bende kilo alıyorum habire yaa moralim çok kötü. 
Leslie yapman iyi olmuş canım. Ben pek sevmiyorum ama imkan acısından güzel tercih eminim faydasını görürsün. 
Seninki hadi regl şişliği benimki ne yaa habire yersem olacağı bu karnımı kesesim var bu akşam Sad
Canım sıkma canını moralini bozma toparlamaya çalış. Şişlik ve kabızlıkdandır onlar. Gider sorun yapma olur mu.
Senin kilon ne kadar güzel keşke bende o kiloda olsam hiç dert etmem o kadar. Toparlanacağından eminim. Detoks falan yap iki güne inersin lütfen moralini sağlam tut.
Cansuderici
Cansuderici

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki