Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

4 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! Empty 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Cansuderici Perş. Haz. 23, 2016 4:41 am

K
Selam bende yeni gördüm forumunuzu Smile

103 kiloyum 32 yaşındayım, 2 çocugum var.. Artık bu kilolardan kurtulmak istiyorum.
Benimle zayıflamak isteyenler olur mu acaba ?

Bende takipdeyim sizi Smile
Cansuderici
Cansuderici

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Admin Perş. Haz. 23, 2016 7:08 pm

:#70:
Admin
Admin
Admin

https://bayanlar.forumieren.com

103 kiloyum zayıflamak istiyorum ! Empty Geri: 103 kiloyum zayıflamak istiyorum !

Mesaj tarafından Olivenoil Perş. Haz. 23, 2016 8:12 pm

Slm Cansu başarılar dilerim canım Smile oruç tutabiliyor musun nasıl gidiyor Ramazan ? flower
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Cuma Haz. 24, 2016 3:25 pm

Evet tutuyorum canım. İftar da dikkat ediyorum yediklerime az yemeye çalışıyorum. Sahurda da genelde hafif ekmeksiz kahvaltı yapıyorum.

Kilom dün iftardan önce 101 geldi Rolling Eyes çok kilom var verilecek ama bak 2 kilom gitmiş bile böyle böyle gidecek dikkat edersem .
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Haz. 24, 2016 5:53 pm

Gayet iyi gidiyorsun canım .. Boyun kaç hedefin kaç canım Smile
Benim hedef 65 boyumda 172 ama daha 70 i bile göremedim aylardır Smile önce bir 70 olsaydım inşallah bakalım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Cuma Haz. 24, 2016 7:29 pm

Olivenoil demiş ki:Gayet iyi gidiyorsun canım .. Boyun kaç hedefin kaç canım Smile
Benim hedef 65 boyumda 172 ama daha 70 i bile göremedim aylardır Smile önce bir 70 olsaydım inşallah bakalım Smile

Oo canım senin kilonda boyunda iyi
Bende 1,68 boyundayım enli bir bayan oldum çıkdım Sad
Eşimden utanıyorum artık yağlarım yüzünden , oda bazen beni öyle çok incitiyor ki kilolarımı ağzına sakız yapmış durumda.. Biz kadınlar zayıf olunca mı kıymetliyiz.
Bana yardımcı olun bu kocama gününü göstermek istiyorum lol!
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Cuma Haz. 24, 2016 7:52 pm

Cansuderici demiş ki:
Olivenoil demiş ki:Gayet iyi gidiyorsun canım .. Boyun kaç hedefin kaç canım Smile

Oo canım senin kilonda boyunda iyi
Bende 1,68 boyundayım enli bir bayan oldum çıkdım Sad  
Eşimden utanıyorum artık yağlarım yüzünden , oda bazen beni öyle çok incitiyor ki  kilolarımı ağzına sakız yapmış durumda.. Biz kadınlar zayıf olunca mı kıymetliyiz.
Bana yardımcı olun bu kocama gününü göstermek istiyorum lol!

Canım malesef erkek milleti kadınların kilolarıyla uğraşır hep , kendilerine baksınlar onlar ya ..
İki çocuk doğurmuşsun kilo almışsın bir sussun bi anlayış göstersin diye çıkışıcam da Smile)
Bence seni düşündüğünden öyle yapıyordur tatlım.. Kilolar biz kadınları malesef mutsuz ediyor , sağlığımız bambaşka konu zaten .. O yüzden eşinin eleştirilerine kızma şekerciim..
Vericem hayatım de sana yardımcı olsun ve verirsin inşallah kuzum sabır azim olsun yeter ki..oruçlu oruçlu sıcakda bir de bir saat yürüdüysen sen kararı kafanda çokdan vermişsin canım benim ..

Sıkı tutunca diyeti veriliyor.. Ben son zamanlarda gevşedim mi arada kaçamaklarım mı çoğaldı naptı bir inemedim 72 ya Smile)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici C.tesi Haz. 25, 2016 1:15 am

Evet canım ya eşimde beni düşünüyor tabii ama daha dikkatli konuşsa keşke. Geçen gün herkesin içinde patlıycan yavaş dedi bana ..
Çok dokundu biliyor musun boğazım düğümlendi.. Herkesin içinde olacak iş mi yaptığı .. Kendisi ne kilolu ne zayıf boyu da uzun .. Takdı benim kilolarıma .. Kayınvalidemde veremezsin artık böyle kalırsın diyor, bende verenler veriyorsa bende vericem dedim .. Azmettim bu sefer yani inşallah zayıflarım.

Bugün iftardan önce tartılmışdım 100.50 geldim az kaldı 99 a Smile
Napmışım ben kendime böyle inanamıyorum. Sad
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Haz. 25, 2016 2:31 am

Canım benim nasıl üzüldüğünü anlıyabiliyorum , azimle sabırla asla vazgeçmeden devam et bak nasıl veriyorsun inşallah.

Bazen bu tür olaylar insanı kendine getiriyor, sende öyle say devam et diyetine sporuna oldu mu tatlım.

Hem şu an patır patır gider sende kilolar göreceksin ve verdikçe azmin artacak ban 103 ken yarın inş 99 larda olacaksın bile Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici C.tesi Haz. 25, 2016 3:30 pm

Devam etmekden başka çarem yok zaten sağol Aslı Smile
Yaz zamanı bol bol spor yapmayı düşünüyorum, Ramazan' dan sonra bayan yüzme salonları var onlara yazılıcam hem eğlenir hem spor yapmış olurum.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil C.tesi Haz. 25, 2016 11:51 pm

Cansuderici demiş ki:Devam etmekden başka çarem yok zaten sağol Aslı Smile
Yaz zamanı bol bol spor yapmayı düşünüyorum, Ramazan' dan sonra bayan yüzme salonları var onlara yazılıcam hem eğlenir hem spor yapmış olurum.

Yüzmek tüm kasları çalıştıran harika bir spor canım . Gerçekden iyi olur senin için .. Bugün nerelerdesin kıo yoksun bende yazamadım dışardaydım canım alışveriş falan yaptık , akşam üstüde iftar telaşı ..

Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Haz. 26, 2016 1:28 am

Olivenoil demiş ki:
Cansuderici demiş ki:Devam etmekden başka çarem yok zaten sağol Aslı Smile

Yüzmek tüm kasları çalıştıran harika bir spor canım . Gerçekden iyi olur senin için .. Bugün nerelerdesin kıo yoksun bende yazamadım dışardaydım canım alışveriş falan yaptık , akşam üstüde iftar telaşı ..

Canım iftara eltim davet etmişdi biraz da erken gittik fırsatım olmadı yazmaya.. Sabah erkenden yürüyüşümü yaptım bir saat yürüdüm.. Akşam eltimin tartısında tartıldım, 100 geldim kendi tartımla fark var mı bilemiycem.

Eltimle çok iyidir aramız onunda kilosu var ben kadar olmasada, oda gelir belki buradan bahsettim yazarım dedi ama.o Ramazan sonrası başlıyacak ama diyete. Birtek ona söyledim diyet yaptığımı zaten.

İftarda
Yarım kase ezogelin çorbası
Yarım karnıyarık ( malesef kızartılmışdı )
Etli pilav iki kaşık
Cacık
Tatlı yemedim
Bir dilim karpuz yedim tatlı niyetine

Aslı bacım sende gayet iyi gidiyorsun örnek alıyorum seni kendime ona göre , bende 80 lere bir düşsem daha rahat olucam .
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Haz. 26, 2016 1:40 am

Menün gayet iyi tatlım hemde davette süpersin kız Smile
Eltinide sevdim bak benim eltimle aramoz hiç yok diyebilirim. Ancak görüşürsek iletişimimiz var. Bir kötülüğü yok ama azcık anti sosyal malesef.
Allahdan görümcelerimle aram çok iyidir benimde. Hepside gerçek ablam gibiler yaşlarıda büyük benden severler beni sağolsunlar Smile

Gayet güzel gidiyorsun Cansu tatlım . Bak göreceksin hedefine azimle yaklaşacaksın
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Haz. 26, 2016 1:55 am

Olivenoil demiş ki:Menün gayet iyi tatlım hemde davette süpersin kız Smile
Eltinide sevdim bak benim eltimle aramoz hiç yok diyebilirim. Ancak görüşürsek iletişimimiz var. Bir kötülüğü yok ama azcık anti sosyal malesef.
Allahdan görümcelerimle aram çok iyidir benimde. Hepside gerçek ablam gibiler yaşlarıda büyük benden severler beni sağolsunlar Smile

Gayet güzel gidiyorsun Cansu tatlım . Bak göreceksin hedefine azimle yaklaşacaksın

İnşallah canım. Burda yazmakda iyi geliyor insana Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Haz. 26, 2016 4:27 am

Cansuderici demiş ki:

Evet canım birbirimize motive oluyoruz yazınca Smile
Sahurda ne yedin şekerim acaba ??
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Paz Haz. 26, 2016 12:39 pm

Topiğin hayırlı olsun cansucum inşlah istediğin kilolara ulaşırsın ulaşırız hep beraber. Bizim gibi çok kilosu olanların canına tak etmesi için bi dönüm noktası olması gerekiyor demekki. Bende çevreden laf yemekten bıkkın duruma geldim. Yani nekadar üstüme alınmasam da halimden memnunum desemde içimde derin yaralar bırakıyordu. Ben 111 kiloyu görmştüm o kiloyla bir yılda kaldm sonra iki ayda o 6 kiloyu verdm dikkat ederek. Daha sonra araştırmalar sonrasnda kessin kararımı verip nisan başnda 105 kiloyla diyetime başladm arada istediğim herşeyden yedim akşam hariçç meyve dahl yemedim akşam ve ekmeği tamamen çıkardm hayatmdan pilavı en fazla 3 kaşıkla sınırlandrdm porsiyonumu ayırdm. Eşimde dahil kimse vereceğime inanmıyodu ama çook şükür Allah a 3 ay gibi bir sürede 15 - 16 kilo verip 89 u gördüm.tabiiki herkesn bakışları değişti kendime güvenim geldi. Eşimde başka bii bakıyo artık. Kaldı 15- 20 kilo daha yıl sonuna kAdar vericem inanıyorum. Sende başarıcaksın tatlım emiinim isteynxe yapılmayck bişi yok canım.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Haz. 26, 2016 2:23 pm

Olivenoil demiş ki:
Cansuderici demiş ki:

Evet canım birbirimize motive oluyoruz yazınca Smile
Sahurda ne yedin şekerim acaba ??

Aslıcığım Sahurda omlet yedim 2 yumurtadan, orta boy 1 domates dilimlenmiş
Çay şekersiz
Bol su

Eşim sahurda sen az mı yiyosun ne artık dedi, hele şükür 5,6 gündür ancak farkedebildi Smile
Bana inanmadığı için bende genede bozuntuya vermedim.
İştahım yok pek dedim, hayret lafını işittim iyi mi Sad bu kocam beni bu gidişle dal gibi yapacak laflarıyla.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Paz Haz. 26, 2016 2:35 pm

Hamzahalenur demiş ki:Topiğin hayırlı olsun cansucum inşlah istediğin kilolara ulaşırsın ulaşırız hep beraber. Bizim gibi çok kilosu olanların canına tak etmesi için bi dönüm noktası olması gerekiyor demekki. Bende çevreden laf yemekten bıkkın duruma geldim. Yani nekadar üstüme alınmasam da halimden memnunum desemde içimde derin yaralar bırakıyordu. Ben 111 kiloyu görmştüm o kiloyla bir yılda kaldm sonra iki ayda o 6 kiloyu verdm dikkat ederek. Daha sonra araştırmalar sonrasnda kessin kararımı verip nisan başnda 105 kiloyla diyetime başladm arada istediğim herşeyden yedim akşam hariçç meyve dahl yemedim akşam ve ekmeği tamamen çıkardm hayatmdan pilavı en fazla 3 kaşıkla sınırlandrdm porsiyonumu ayırdm. Eşimde dahil kimse vereceğime inanmıyodu ama çook şükür Allah a 3 ay gibi bir sürede 15 - 16 kilo verip 89 u gördüm.tabiiki herkesn bakışları değişti kendime güvenim geldi. Eşimde başka bii bakıyo artık. Kaldı 15- 20 kilo daha yıl sonuna kAdar vericem inanıyorum. Sende başarıcaksın tatlım emiinim isteynxe yapılmayck bişi yok canım.

Canım sana Halenur diyebilirim sanırım yaşın kaç bilmiyorum ama Smile
Çok teşekkür ederim canım, inşallah beraber hedeflerimizi kısa zamanda görelim.

Sen Maşallah ne güzel kilo vermişsin öyle 3 ayda 15 kilo vay canına gerçekden iyisin canım.
Bende verir miyim acaba 3 ayda yaa 10 versem ona bile razıyım.
Beni özellikle eşim kilo konusunda çok yıpratıyor . Oda kendine göre haklı belki. Kim istemez eşinin zayıf bakımlı güzel olmasını. Ama ben en çokda insanların yanında bana laf sokmasına gıcık oluyorum, üzüldüğümü bile bile
Devam ediyor buna.
Görecek ama o gününü zayıflıycam inşallah ve bak o zaman ben ona neler yapıcam.
8 yıllık evliyim. İnsanın sevgisi bu kadar zamanda biter mi ya bazen kendisinden gerçekden nefret ettiriyor bu adam.inanın ben sevgi dolu bir insanım ama onun bu duygusuz düşüncesiz tavırları beni böyle bir garip insan yaptı. Bazen boşanmayı bile düşünüyorum çocuklar olmasa zaten hiç katlanmazdım. Kiloluda olsam insan hakaret edilmeyi haketmiyor bence . İçim kan ağlıyor. Zayıfladığımda ne bahane bulacak acaba bana sataşmak için.
Yani biraz içimi dökmüş oldum size. Kusura bakmayın.
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Hamzahalenur Paz Haz. 26, 2016 2:50 pm

[quote="Cansuderici"]
Hamzahalenur demiş ki:Topiğin hayırlı olsun cansucum inşlah istediğin kilolara ulaşırsın ulaşırız hep beraber. Bizim gibi çok kilosu olanların canına tak etmesi için bi dönüm noktası olması gerekiyor demekki. Bende çevreden laf yemekten bıkkın duruma geldim. Yani nekadar üstüme alınmasam da halimden memnunum desemde içimde derin yaralar bırakıyordu. Ben 111 kiloyu görmştüm o kiloyla bir yılda kaldm sonra iki ayda o 6 kiloyu verdm dikkat ederek. Daha sonra araştırmalar sonrasnda kessin kararımı verip nisan başnda 105 kiloyla diyetime başladm arada istediğim herşeyden yedim akşam hariçç meyve dahl yemedim akşam ve ekmeği tamamen çıkardm hayatmdan pilavı en fazla 3 kaşıkla sınırlandrdm porsiyonumu ayırdm. Eşimde dahil kimse vereceğime inanmıyodu ama çook şükür Allah a 3 ay gibi bir sürede 15 - 16 kilo verip 89 u gördüm.tabiiki herkesn bakışları değişti kendime güvenim geldi. Eşimde başka bii bakıyo artık. Kaldı 15- 20 kilo daha yıl sonuna kAdar vericem inanıyorum. Sende başarıcaksın tatlım emiinim isteynxe yapılmayck bişi yok canım.[/quote

Sen Maşallah ne güzel kilo vermişsin öyle 3 ayda 15 kilo vay canına gerçekden iyisin canım.
Beni özellikle eşim kilo konusunda çok yıpratıyor . Oda kendine göre haklı belki. Kim istemez eşinin zayıf bakımlı güzel olmasını. Ama ben en çokda insanların yanında bana laf sokmasına gıcık oluyorum, üzüldüğümü bile bile
Devam ediyor buna.
8 yıllık evliyim. İnsanın sevgisi bu kadar zamanda biter mi ya bazen kendisinden gerçekden nefret ettiriyor bu adam.inanın ben sevgi dolu bir insanım ama onun bu duygusuz düşüncesiz tavırları beni böyle bir garip insan yaptı. Bazen boşanmayı bile düşünüyorum çocuklar olmasa zaten hiç katlanmazdım. Kiloluda olsam insan hakaret edilmeyi haketmiyor bence . İçim kan ağlıyor. Zayıfladığımda ne bahane bulacak acaba bana sataşmak için.
Canım benim yaa okurken bile içim acıdı erkekler neden böyle odun oluyolar bazenn. Benim eşim küstüğümü surat astğmı bildiği için kiloma pek yorum yapmzdı arada bir sağlığn için vermelisin diyordu ama benm 5 çocuğm var 3 ü peş peşe olunca oda biliyodu boşuna bu kiloları almadğmı. Eşin keşke biraz anlayşlı olsa eziyet etmese. Onun desteği olsaydı daha güzel bi piskolojide verirdin. Cansu lütfen vazgeçmee kendin için!!! Senin menülerin benmkinden iyi sen 3 aydadaha fazlada verirsin istersen canım benim
İstediğin gibi içini dökebilirsin canım destek olalm birbirimze. Bu arada ben 29 yaşndayım canm benim.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Olivenoil Paz Haz. 26, 2016 11:57 pm

Cansuderici demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:Topiğin hayırlı olsun cansucum inşlah istediğin kilolara ulaşırsın ulaşırız hep beraber. Bizim gibi çok kilosu olanların canına tak etmesi için bi dönüm noktası olması gerekiyor demekki. Bende çevreden laf yemekten bıkkın duruma geldim. Yani nekadar üstüme alınmasam da halimden memnunum desemde içimde derin yaralar bırakıyordu. Ben 111 kiloyu görmştüm o kiloyla bir yılda kaldm sonra iki ayda o 6 kiloyu verdm dikkat ederek. Daha sonra araştırmalar sonrasnda kessin kararımı verip nisan başnda 105 kiloyla diyetime başladm arada istediğim herşeyden yedim akşam hariçç meyve dahl yemedim akşam ve ekmeği tamamen çıkardm hayatmdan pilavı en fazla 3 kaşıkla sınırlandrdm porsiyonumu ayırdm. Eşimde dahil kimse vereceğime inanmıyodu ama çook şükür Allah a 3 ay gibi bir sürede 15 - 16 kilo verip 89 u gördüm.tabiiki herkesn bakışları değişti kendime güvenim geldi. Eşimde başka bii bakıyo artık. Kaldı 15- 20 kilo daha yıl sonuna kAdar vericem inanıyorum. Sende başarıcaksın tatlım emiinim isteynxe yapılmayck bişi yok canım.

Devam ediyor buna.

Canım ya sabret inan belki sen hassassın ya kilolarına ondan alınganlık yapıyorsundur.. Eşinle açıkca konuşmayı denedin mi başkalarının yanonda bu tür lafların seni çok üzdüğünü falan açıkca konuş canım.. Kavga ederek değilde tatlı bir şekilde söyle. Çünkü tartışırken söylenen laflar inan kale alınmıyor canım.. Güzelce anlat.. Boşanma boyutu için başka sorunlarda vardır belki ama insan gençken inan oluyor bunlar canım çogu ailede var. Zamanımızda evli kalabilmek başarı gerçekden insanların sabrı yok.. Sabredeceksin tatlı diller eşini yola getireceksin bak gör canım.. Azimle kilolarınıda ver, güçlü olduğunu verdiğin kararları yapabildiğini eşinde görsün sana saygısıda artacakdır inşallah canım.. Boşanmak şiddet dayat evine çocuğuna bakmama aldatma falan varsa belki bir derece ama ufak tefek sorunlar için gerçekden abrtmamak lazım .. Sen anlayışla karşıla hatta kilolarını sen kendin dalgaya al bak kendinle sen dalga geç o zaman oda ses çıkaramaz bence ..

Sabırla herşey güzel olacak inşallah tatlım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Haz. 27, 2016 12:03 am

[/quote]
Canım benim yaa okurken bile içim acıdı erkekler neden böyle odun oluyolar bazenn. Benim eşim küstüğümü surat astğmı bildiği için kiloma pek yorum yapmzdı arada bir sağlığn için vermelisin diyordu ama benm 5 çocuğm var 3 ü peş peşe olunca oda biliyodu boşuna bu kiloları almadğmı. Eşin keşke biraz anlayşlı olsa eziyet etmese. Onun desteği olsaydı daha güzel bi piskolojide verirdin. Cansu lütfen vazgeçmee kendin için!!! Senin menülerin benmkinden iyi sen 3 aydadaha fazlada verirsin istersen canım benim
İstediğin gibi içini dökebilirsin canım destek olalm birbirimze. Bu arada ben 29 yaşndayım canm benim.[/quote]

Ne güzel yazmışsın Halenurcuğum tatlım.. Cankızı nasıl gaza gerirdin Cansuyu ' da sen gaza getireceksin gibime geliyor kız ne var sende böle ayol Smile)
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Cansuderici Ptsi Haz. 27, 2016 12:42 am

Hamzahalenur demiş ki:
Cansuderici demiş ki:
Hamzahalenur demiş ki:Topiğin hayırlı olsun cansucum inşlah istediğin kilolara ulaşırsın ulaşırız hep beraber. Bizim gibi çok kilosu olanların canına tak etmesi için bi dönüm noktası olması gerekiyor demekki. Bende çevreden laf yemekten bıkkın duruma geldim. Yani nekadar üstüme alınmasam da halimden memnunum desemde içimde derin yaralar bırakıyordu. Ben 111 kiloyu görmştüm o kiloyla bir yılda kaldm sonra iki ayda o 6 kiloyu verdm dikkat ederek. Daha sonra araştırmalar sonrasnda kessin kararımı verip nisan başnda 105 kiloyla diyetime başladm arada istediğim herşeyden yedim akşam hariçç meyve dahl yemedim akşam ve ekmeği tamamen çıkardm hayatmdan pilavı en fazla 3 kaşıkla sınırlandrdm porsiyonumu ayırdm. Eşimde dahil kimse vereceğime inanmıyodu ama çook şükür Allah a 3 ay gibi bir sürede 15 - 16 kilo verip 89 u gördüm.tabiiki herkesn bakışları değişti kendime güvenim geldi. Eşimde başka bii bakıyo artık. Kaldı 15- 20 kilo daha yıl sonuna kAdar vericem inanıyorum. Sende başarıcaksın tatlım emiinim isteynxe yapılmayck bişi yok canım.[/quote

Devam ediyor buna.
İstediğin gibi içini dökebilirsin canım destek olalm birbirimze. Bu arada ben 29 yaşndayım canm benim.
Ben 32 yaşındayım canım 6 ve 2 yaşında iki oğlum var benimde. Seninde genç yaşda ne güzel 5 çocuğun var. Allah hayırlı ömür versin evlatlarımıza .

Evet canım eşim malesef kilo konusunda bana hiç anlayışlı olmadı. Kaç kez vermeye çalışdım diyetisyenlere gittim ama hep daha fazla aldım diyetleri bırakınca. Ama bı sefer kesin kararlıyım, vericem artık yeter. Açlıkdan ölsemde vericem. Veremez diyenlere kapak yapıcam öyle derler ya Smile

Bugün ilk defa eşim sen neye üzülüyorsun sanki süzüldün dedi güler misin ağlar mısın ya
Bende umrunda mı dedim. Ne halin varsa gör dedi.. İçim gene acıdı yani.. Yok o kilo verdiğimi iyice farkedene kadar diyette olduğumu söylemiycem. Bugün yürüyüş yapmadım evdeydi kocam. Eliptik bisikletime binsem olacak aslında dışarı çocuklardan pek fırsat bulamıyorum. Annem yakınımda oturuyor ona bırakıyorum ya da o geliyordu ama en iyisi evde yapayım. Nasılsa eliptiğim var. Açık hava faha iyi verdirir diye düşünüyorsum ama hergün yaparsam buda işe yarar . Sen spor yapıyor musın canım.

Sahur bende yapmasam olur aslında bakiim bi denerim canım çok teşekkürler desteğin için.

Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Ptsi Haz. 27, 2016 12:46 am

Olivenoil demiş ki:
Cansuderici demiş ki:

Devam ediyor buna.

Canım ya sabret inan belki sen hassassın ya kilolarına ondan alınganlık yapıyorsundur.. Eşinle açıkca konuşmayı denedin mi başkalarının yanonda bu tür lafların seni çok üzdüğünü falan açıkca konuş canım.. Kavga ederek değilde tatlı bir şekilde söyle. Çünkü tartışırken söylenen laflar inan kale alınmıyor canım.. Güzelce anlat.. Boşanma boyutu için başka sorunlarda vardır belki ama insan gençken inan oluyor bunlar canım çogu ailede var. Zamanımızda evli kalabilmek başarı gerçekden insanların sabrı yok.. Sabredeceksin tatlı diller eşini yola getireceksin bak gör canım.. Azimle kilolarınıda ver, güçlü olduğunu verdiğin kararları yapabildiğini eşinde görsün sana saygısıda artacakdır inşallah canım.. Boşanmak şiddet dayat evine çocuğuna bakmama aldatma falan varsa belki bir derece ama ufak tefek sorunlar için gerçekden abrtmamak lazım .. Sen anlayışla karşıla hatta kilolarını sen kendin dalgaya al bak kendinle sen dalga geç o zaman oda ses çıkaramaz bence ..

Sabırla herşey güzel olacak inşallah tatlım Smile

Aslı çok sağol tavsiyelerin için evet tam da öyle hep kavgalı oluyor normal konuşamaz olduk. Dediklerini dikkate alıcam. Düşündümde bende hep ters cevap veriyorum oda ters karşılık veriyor bana bu içinden çıkılmaz oluyor devamında işde.
Çok yıpranmış hissediyorum kendimi. Beni saymamasına bağlıyorum tavırlarını. Aldatma eve bakmama falan yok şükür sadece bana ters davranması var. Bakalım ben biraz dikkat ediyim bazen farkedemiyoruz durumu. Bir değişme olacak mı. Bana bugün birşeye mi üzüldün dediğinde bende terslemeseydim belki farklı olurdu. Dikkat edicem bundan sonra bakalım.
Sağolasın canım Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Cansuderici Ptsi Haz. 27, 2016 12:48 am

İftar
Bir kase domates çorbası
2 kaşık nohut yemeği
Salata

Karpuz bile yemedim bol su

Akşam 99,700 düm çok mutluyum 100 e elveda dedim inşallah böyle devam ederim kızlar Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Ptsi Haz. 27, 2016 1:21 am

Cansuderici demiş ki:İftar
Bir kase domates çorbası
2 kaşık nohut yemeği
Salata

Karpuz bile yemedim bol su

Akşam 99,700 düm çok mutluyum 100 e elveda dedim inşallah böyle devam ederim kızlar Smile

Çok sevindim canım senin adına Maşallah güzel gidiyorsun hep böyle olsun inş.
İftarında pek bir az kıı yarın 98 bile görürsün sen bu gidişle Smile

Canım anlayışla tatlı dille davranmaya bak inan değişecekdir eşinde. Erkekler çocuk gibidir aslında tatlı dile ilgiye ama samimi ilgiye dayanamzlar , bak gör değişecek eşinde inş ..
Olivenoil
Olivenoil

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki