Bayanlar hayatı paylaşıyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

+2
Olivenoil
Admin
6 posters

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim Empty 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Admin Salı Ağus. 02, 2016 2:37 am

Kızlar çok kötü bişey oldu yaa!!

Dün başlıkları düzenlerken malesef konumuz silindi, çok üzgünüm Sad

Seda senin başlığıda sildim yanlışlıkla canım ya kusura bakma , en başda ayırayım konuları derken yanlış bir işlemle gitti bilgiler. Neyse ki senin konun yeniydi yoksa daha çok üzülürdüm Sad

Seda sen bir başlık koydum en başda orada konu aç canım.. Yoksa diğer türlü takip etmek sorunlu olacakdı böyle daha iyi olacak gibi, bilgilerde gitmeyeydi tabii .. Hayırlısı olsun bakalım yeniden yazarız nasılsa ..
Admin
Admin
Admin

https://bayanlar.forumieren.com

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim Empty Geri: 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 2:56 am

Kızlar malesef eski paylaşımlarımız yok oldu ya.. Üzgünüm canlarım.. Neyse belki yeni sayfa hayırlı olur kimbilir..

Halenur canım sana cvp da yazmışdım bilmem okudun mu ama silindi ya .. 

Neyse artık sabah yeniden yeni kilolarımızla yazışırız inşallah kızlar Smile
Olivenoil
Olivenoil

74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim Empty Geri: 74 kilo ile başladığım zayıflama serüvenim

Mesaj tarafından Hamzahalenur Salı Ağus. 02, 2016 8:16 am

Silinsin çokta önemli değil üzülme ablam. Yazdığn cvbı okuyamadm malesef canım.

Hamzahalenur

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 02, 2016 12:19 pm

Kızz Allah canını almaya bende bakıyorum bakıyorum bulamıyorum Msj çıkıp çıkıp giriyorum:))) acemi admin:D
Neyse bidaha baştan yazayım
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 12:34 pm

Hamzahalenur demiş ki:Silinsin çokta önemli değil üzülme ablam. Yazdığn cvbı okuyamadm malesef canım.
Oldu artık üzülsemde çare yok canım Smile
Tartılmadın mı kuzum bugün ? Merak ediyordum seni?? Sende de regl şişliği başlamamışdır inşallah canım..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 12:38 pm

metebatur demiş ki:Kızz Allah canını almaya bende bakıyorum bakıyorum bulamıyorum Msj çıkıp çıkıp giriyorum:))) acemi admin:D
Neyse bidaha baştan yazayım
Kız acemilik başa bela işde anam naparsın Smile
Konuları başka başlığa taşıdım, eski yerden sil deyince bir baktım konudakilerde gitmiş hala niye öyle oldu anlamadım, mantığa ters bir durum.. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü inan kız Smile o kadar üzüldüm. Ardından nerdeyse whatsapp listemi siliyodum yanlışlıkla bir anda gördüm kurtardım Smile dün vardı bir terslik bende Smile)) Bundan sonra daha dikkatli olurum bu konuda inşallah Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 12:42 pm

Bugün kilom aynı çıkdı ya, tepinerek ağlayasım geldi ya Smile
Oysa 69,90 olurum heralde diyordum.. Regl şişliğine bağlıyorum.. İnşallah ondandır.. Yoksa tüm gün aç aç duruyom anam boşuna mı duruyom kıı Smile 

Sabah Saat 10:30' da Tam 22 saat sonra bende oturdum 3 dilim makarna böreği ve reçel yedim ( anam bu reçelide nerden yaptım ya, pek bir lezzetli ucundan tadına bakınca bırakamıyorum baya yedim yarım kase falan vardır yani o derece ) 

Yarın kilo vermezsem hiç değilse üzülmem yedin makarna reçel veremedin derim Smile ayy ya alırsam oda var tabii anaaaa yandım anaamm ya ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 02, 2016 12:51 pm

Olivenoil demiş ki:Bugün kilom aynı çıkdı ya, tepinerek ağlayasım geldi ya Smile
Oysa 69,90 olurum heralde diyordum.. Regl şişliğine bağlıyorum.. İnşallah ondandır.. Yoksa tüm gün aç aç duruyom anam boşuna mı duruyom kıı Smile 

Sabah Saat 10:30' da Tam 22 saat sonra bende oturdum 3 dilim makarna böreği ve reçel yedim ( anam bu reçelide nerden yaptım ya, pek bir lezzetli ucundan tadına bakınca bırakamıyorum baya yedim yarım kase falan vardır yani o derece ) 

Yarın kilo vermezsem hiç değilse üzülmem yedin makarna reçel veremedin derim Smile ayy ya alırsam oda var tabii anaaaa yandım anaamm ya ..

hahahaaa allahım ya sen boşuna aç durup metabolizmayımı iflas ettiriyon Napıyon? O kadar aç durup ta gram oynamaması ilginç biraz ama bak belkide regl bitikten sonra da kendisi gösterebilir 

ayyy sen 69 hedefliyon ben daha 74 teyim. Homini gırtlak yersem böyle olur iyi oldu bana 
dur sen dur ben yetişecem sana petitom:))
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Cansuderici Salı Ağus. 02, 2016 4:33 pm

Aaa ne olmuş buraya Smile 
Yeniden yazarız Aslı üzülme canım Smile

Kızlar bugün 95,60 çıkdı kilom -200
Pazara gidip geldik annemle çok yoruldum. Getir yerleştir. Daha akşam yemeğimi hazırlıycam. 
Aslı şişlik vardır canım yoksa tek ögün yemekle kilo vermen lazımdı. Regl sonrasında görürsün eksileri canım. Sen düzenini bozma derim. Bugün bol karbonhidrat almışsın ama dengelersin sen bilirsin işini canım Smile
Cansuderici
Cansuderici

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 8:50 pm

Seda kız elini çabuk tut anam, yarın bak kesin artılardayım, fırsat sana şekerim Smile yoksa epey koşturman gerekecek kız arkamdan ahahahah 
İşin şakası tabi.. Kız az sıksan sen beni geçersin anam emziriyorsunda kilo bile almamışsın Maşallah Smile ben olsam çokdan 80 olmuşdum Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 8:52 pm

Cansucuğum gene eksilerdesin kız hergün vermeyi nasıl başarıyorsun anam Maşallah Smile
Pazara gitmeyeli yıllar oldu ayy bazen Tr de gidiyoruz çok hoşuma gidiyor. Biz anca market mallarıyla yetiniyoruz işde ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 8:54 pm

Kızlar sabah yediğim makarna ve reçelle duruyorum, tek öğün de kalıcam inşallah ama buna rağmen yarın acayip artı görücem belli fenalardayım çok Smile gece sporumu da yaparım inş yazarım gene ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 8:59 pm

Halenır naptın hayatım misafirlerden yoğunsun tabi.. Bugün kilon nasıldı koz merak içindeyim hala şekerim Smile

Muruvet canım mailine baktın mı, dün sana link gelmesi lazımdı siteden şifre yenilemen için. Yoğunsunda zaten.. Okursan bak bi canım Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 02, 2016 9:51 pm

Olivenoil demiş ki:Seda kız elini çabuk tut anam, yarın bak kesin artılardayım, fırsat sana şekerim Smile yoksa epey koşturman gerekecek kız arkamdan ahahahah 
İşin şakası tabi.. Kız az sıksan sen beni geçersin anam emziriyorsunda kilo bile almamışsın Maşallah Smile ben olsam çokdan 80 olmuşdum Smile
Yok anam bende bu Boğaz oldukça biraz zor ama neyseki emzirme gibi Bi artım var
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından metebatur Salı Ağus. 02, 2016 9:53 pm

Olivenoil demiş ki:Kızlar sabah yediğim makarna ve reçelle duruyorum, tek öğün de kalıcam inşallah ama buna rağmen yarın acayip artı görücem belli fenalardayım çok Smile gece sporumu da yaparım inş yazarım gene ..
Sabah ki yediğinle Nasıl duruyorsun bu saatlere kadar ya böyle yapman biraz abartı değil mi metabolizma iflas eder anam etme tutma sen ye yine de
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 11:24 pm

Sedacığım şu regl şişliği işin içine girmeseydi sonuçları net görüp azmim kırılmazdı , ama birkaç gün daha devam etmek istiyorum.. Alışınca durulıyor ya sorun olmuyor. Ayrıca miktar olarak bol bol yiyorum önemli olan da o . Çok az yesem haklısında az değil yediklerim yani Smile ama çok artı çıkıcam yarına belli ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Salı Ağus. 02, 2016 11:27 pm

P90x 1 ay 3. Hafta 5. Gün programı LEG and BACK bacak ve sırt çalışması tamamdır. Bir saat sürüyor her zaman ki gibi.. P90x i çok sevdim ben ya bende üst beden sorunlu olduğu için üst bedeni harika çalıştırıyor. Tabi bugün bacak çalışması yoğunlukdaydı ama oda lazım  ..
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Hamzahalenur Çarş. Ağus. 03, 2016 8:31 am

Günaydn. Dün çokk yoğndm öğln ayrı akşm yenek yatıya misafr derkn gün bitti şimdide uyuyorlarkn bakaym foruma dedm.  
Ablam dün tartldm aç kalp bişi yememe rAgmen +600 çıktm nerdeyse ağlayckgm snirden ya. Gözm döndü 3 dilim kek yedm sabah..
Akşama kadar bşşi yemedm yemektede 4 lahmacun sonrasnda 1 top dondrma yedm diyet kalmadı yani
 Ama acaip sinirlendm arrı görnce ya.
Okudmda seninde öyle olmş. Cankızında Smile.bugn tartlmam dikkat ederm yarn tartılırm inşlh.misafrlerm bugn gider heralde sporda yapmam lazm;)

Hamzahalenur

Mesaj tarafından Muruvet Çarş. Ağus. 03, 2016 11:55 am

Slm cnm tamam şifreyi hallettim

Muruvet

Mesaj tarafından metebatur Çarş. Ağus. 03, 2016 12:52 pm

Olivenoil demiş ki:P90x 1 ay 3. Hafta 5. Gün programı LEG and BACK bacak ve sırt çalışması tamamdır. Bir saat sürüyor her zaman ki gibi.. P90x i çok sevdim ben ya bende üst beden sorunlu olduğu için üst bedeni harika çalıştırıyor. Tabi bugün bacak çalışması yoğunlukdaydı ama oda lazım  ..
Hadi ya o kadar diyorsun yani
İnsanty E göre Nasıl, ikisini karşılaştırırsan ne dersin?
metebatur
metebatur

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 03, 2016 4:19 pm

Hamzahalenur demiş ki:Günaydn. Dün çokk yoğndm öğln ayrı akşm yenek yatıya misafr derkn gün bitti şimdide uyuyorlarkn bakaym foruma dedm.  
Ablam dün tartldm aç kalp bişi yememe rAgmen +600 çıktm nerdeyse ağlayckgm snirden ya. Gözm döndü 3 dilim kek yedm sabah..
Akşama kadar bşşi yemedm yemektede 4 lahmacun sonrasnda 1 top dondrma yedm diyet kalmadı yani
 Ama acaip sinirlendm arrı görnce ya.
Okudmda seninde öyle olmş. Cankızında Smile.bugn tartlmam dikkat ederm yarn tartılırm inşlh.misafrlerm bugn gider heralde sporda yapmam lazm;)
Canım vücudumuz ilginç ya bazen mantığımıza uymayan şeyler yapıyor çözebilen beri gelsin Smile
İşde tam böyle durumlarda heralde hergün tartılmayın diyorlar. Motivasyon bozulmasın diye ama gelde dayan Smile
Dikkat ettiğimiz sürece ille gidecek o inatsa bizde inatız yanii Smile

Hadi bakalım misafir telaşını atlatmışsın kuzum, gene kolları sıva ille kırılacak direnç ille eksileri göreceğiz yanii inşallah sağlıkla Smile

Sporunuda düzenli yap gerisi gelir canım inş.
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 03, 2016 4:20 pm

Muruvet demiş ki:Slm cnm tamam şifreyi hallettim
Çok sevindim halletmene canım yeniden burdasın çok şükür Smile
Mailde de yazdım ama başınız sağolsun Allah size ve yakınlarına sabırlar versin canım. 
Yoğun musun hala Muruvetim ?
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 03, 2016 4:29 pm

metebatur demiş ki:
Olivenoil demiş ki:P90x 1 ay 3. Hafta 5. Gün programı LEG and BACK bacak ve sırt çalışması tamamdır. Bir saat sürüyor her zaman ki gibi.. P90x i çok sevdim ben ya bende üst beden sorunlu olduğu için üst bedeni harika çalıştırıyor. Tabi bugün bacak çalışması yoğunlukdaydı ama oda lazım  ..
Sedacığım Insanity çok zor biliyorsun insanı nefes nefese bırakıyor. Onunda yararları mutlaka var. Kilo verme açısından. Ama bu insanı o kadar yormuyor ( spor yapıcam stresi bunda daha az oluyor Smile )
Üst beden çalışması bunda daha fazla ve benim hoşuma gitti gerçekden sorunlu bölgemde genelde üst bedenim olduğundan...
Ama kiloluyken p90x yapmak kasları geliştirir ama yağları fazla yakmaz gibime geliyor, o konuda insanity sanırım daha iyi ama zaten yağlarım hala olsada eskiye nazaran iyi. Şu an gerçekden rahatsız edici bir yerim fazla kalmadı. Sırtım bile dümdüz oldu o katlar sıfırlandı. İstediğim sadece incelebilmek sıkılaşmak . Bakalım ne kadar başarabileceğim Smile belim mesela 75 olsun istiyorum ama belim çok inatçı çok az inceliyor ya.. Tabi genetiğinde rolü var. İnce belli değilim ama heralde 75 e de inemeiyecek kadar odun olamaz diye düşünüyorum Smile
Eskiden de bu ölçülerle hiç ilgilenmiyormuşum ya belim zayıfken kaçdı hiç bilmiyorum kıı Smile
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından Olivenoil Çarş. Ağus. 03, 2016 4:39 pm

Evet kızlar anacıklarım dünkü makarna reçel ile sabit kalmamı protesto yiyişimden sonra bu sabah gene aynıydım 70,400 

Kilo almadığıma sevindim doğrusuda, çakılı kaldım ayol Smile
Neyse sabredip regl sonrasına bakcaz artık demek ki Smile ( bu arada hala reglden haber yok beklemedeyim )

Tam 25 saatlik açlıkdan sonra, 
Koca bir tabak dolusu ama nerdeyse çift kişilik o derece çokdu yani Smile 
Dolma , yaprak sarması ( kıymalı ve bulgurluydu ) yoğurtla birlikde
Az bir parça tavuk ama pek azdı sırf masaya koydum alınmasın ondan da alayım dedim Smile
1 tane erik, 5 tane medine hurması
Salatada vardı ehh ondanda otlandım.

Seda kız gördüğün gibi toplam bir günlüğü tek seferde lüplettim anam az maz yemiyorum yanii Smile 

Şu regl şişliği olayı olmasa neticeleri net görsem süper olacakdı ya nedelim.. Ben alışdım buna ya yeter diyene kadar gitsin bakalım ne olacak Smile ıntermittend Fasting beslenmeye giriyor benim yaptıgım.. Az daha zorlasam su orucu grubuna giricek o derece Smile

En son Olivenoil tarafından Çarş. Ağus. 03, 2016 5:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Olivenoil
Olivenoil

Mesaj tarafından metebatur Çarş. Ağus. 03, 2016 5:23 pm

Olivenoil demiş ki:
metebatur demiş ki:
Sedacığım Insanity çok zor biliyorsun insanı nefes nefese bırakıyor. Onunda yararları mutlaka var. Kilo verme açısından. Ama bu insanı o kadar yormuyor ( spor yapıcam stresi bunda daha az oluyor Smile )
Üst beden çalışması bunda daha fazla ve benim hoşuma gitti gerçekden sorunlu bölgemde genelde üst bedenim olduğundan...
Ama kiloluyken p90x yapmak kasları geliştirir ama yağları fazla yakmaz gibime geliyor, o konuda insanity sanırım daha iyi ama zaten yağlarım hala olsada eskiye nazaran iyi. Şu an gerçekden rahatsız edici bir yerim fazla kalmadı. Sırtım bile dümdüz oldu o katlar sıfırlandı. İstediğim sadece incelebilmek sıkılaşmak . Bakalım ne kadar başarabileceğim Smile belim mesela 75 olsun istiyorum ama belim çok inatçı çok az inceliyor ya.. Tabi genetiğinde rolü var. İnce belli değilim ama heralde 75 e de inemeiyecek kadar odun olamaz diye düşünüyorum Smile
Eskiden de bu ölçülerle hiç ilgilenmiyormuşum ya belim zayıfken kaçdı hiç bilmiyorum kıı Smile
Bilmez miyim ayol Nasıl bir gıcık program olduğunu...
Yağ gitmeden kas olurmu ki ay? P90x hangi programını yapıyorsun? Ben yaparsam lean olanını yapıcam
metebatur
metebatur

1 sayfadaki 7 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics